عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 3 اردیبهشت 1393, 11:09

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 4021 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 403  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: راهنمایی برای خرید و فروش انواع اپل
پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 04:09 
آفلاين
فعال کلوپ اپل
نماد کاربر

نوع خودرو: Corsa B 1600
در مورد برند با اصالت که حرفی نیست من مشغول ترجمه یه سری مطالب و زندگینامه آدام اپل هستم که به محض تموم شدن براتون میزارم
اصالت این برند سالهاست زبانزد خودرو سازهای بزرگ دنیاست در مورد لذت رانندگی هم قطعا اپل در سطح تولیدات خودش متناسب با خواسته مشتری عمل کرده گ
و به ترتیب بهترین سواری امگا که واقعا بی نظیره بعد هم وکترا علی رغم اینکه شخصا از قایفه این ماشین خوشم نمیاد و بعد آسترا بی نظیر و دست آخر هم کورسا
این چند مدل متناسب با اون چیزی که راننده توقع داشتنش رو داره طراحی و ساخته شده و تستهایی که از این خودرو قبل از تولید انبوه گرفته شده بی نظیر و خیره کننده بوده
وقتی زندگی آدام رو میخونم و بعد از اون پسرهاشو واقعا در حیرت این میمونم که این انسانها هرگز دیگه تکرار نشدن . روحشون شاد خدایی .

[center]تصوير تصوير تصوير[/center]

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 09:30 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: اپل کورسا
به نظر من هم از نظر برویی کورسای 1.4 دیگه چیزی تو جاده کم نمیزاره برات و در قیاس با آسترا میمونه بحث فضای داخل و نرمی و اونچیزی که من تجربه کردم حتی در قیاس با وکترا کورسا خیلی نرمتره(این مقالرو دارم که نسبت چرخا و بدنه کورسا رو بحث کرده) و فاکتور بعدیم کهظاهره کورسا و آسترا در صدرن ومنم موافقم اون جذبه خاص شاید تو وکترا نباشه اما قیافش متینه و اونایی که بهش رسیدن و رینگ پهن و ... واقعا با ابهت شده

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 10:18 
آفلاين
فعال کلوپ اپل
نماد کاربر

نوع خودرو: وانت و خط11
اقایون گول حمیدرضا رو نخورید :-(
حمیدرضا همیشه اولین اپلهای تک رو میخره اگرم میبینید الان اپل نداره واسه اینه که منتظر یه اپل تک نشسته تا بیاد لب رودخونه اب بخوره.
ولی از شوخی گذشته اپل رو باید کم کارکرد و سالم خرید تا دیگران هم به این ماشین قبطه بخورن.
ماشین من با این که دور رنگ هست ولی روزی نشده که 2 الی 3 نفر بیان بگن فروشه یا نه؟
همین چند روز پیش داشتم تو اتوبان چمران میرفتم دیدم گشت نیرو انتظامی افتاده پشت ماشینم هی چراغ میزنه. منم گفتم حتما با کسه دیگست خلاصه دید من واینمیستم با بلند گوش اعلام کرد راننده اپل کورسا سمت راست توقف کن. من :(
وایسادمو مدارک رو اماده کردم پیاده شدم.دیدم یه سروان اومد پایین با روی باز گفت بابا کلی چراغ زدیم وایستی.
ماشین رو میفروشی؟
گفتن نه.
گفت نقدی 6 بدم؟
گفتم نه اقا نمیفروشم.
ولی اگر اپل سرطان بخری میان بغلت هی میگن این لگن رو میدی اسقاط کنم. :smile:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 10:33 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: میتسوبیشی لنسر(evo)
سلام
دوستان بنده الان اپل ندارم ولی 10سالی داشتم و پدرم امگاشو داره هنوز
میخواید کورساتون خوب راه بره بهترین کار انداختن موتور وکترا یا دوو سی لو روش هست که عالی میشه من اینکارو کردم عالی شد
راحتم فروش میره با لوازم 11:800 فروختم
اپل کورسا عروسک نازی هست باید مسله بچه بهش رسید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 10:54 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: اپل کورسا
mahdi.enrique نوشته است:
سلام
میخواید کورساتون خوب راه بره بهترین کار انداختن موتور وکترا یا دوو سی لو روش هست که عالی میشه من اینکارو کردم عالی شد

دوست من چه نیازی به موتور وکترا هست آخه؟! اولا موتور 1.2 خودش مکفیه و انجین 1.4 که الان دارمش هم محشره اصلا هم تاحالا نیاز به افزایش حس نکردم مگر اینکه دیگه بخوای شب و روز با هر ماشینی که از کنارت رد میشه در بیفتی که اونم فک نکنم کار جالبی باشه!

---- اضافه شده در تاریخ 8 شهریور 1391, 12:40 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

ahmadpop80 نوشته است:
ولی از شوخی گذشته اپل رو باید کم کارکرد و سالم خرید تا دیگران هم به این ماشین قبطه بخورن.
:smile:

درسته اما اینکه ال بل کم کارکرد باشه هم یه نوع وسواسه و شرط اصلی تمیز و براه بودنه. هرچی نباشه این ماشینا حدود 18 سال کارکردن پس دیگه خیلیم نباید کارکردو بدون رنگی و .... ملاک اصلی باشه مگر اینکه بخوای پول حسابیم بدی بابتش! نونشم خود من. بنده هفته ای دست کم 1000 تا میرونم! اما همیشه ام سعی دارم براه باشه اما ممکنم هس یه ماشین با کارکرد کم بوده اما مدتاست دست یه نفریه که وقتی بالفرض استارت میزنه دستشو چند ثانیه دیر تر بر میداره از سوئیچ و این =(خودتون بگین) یا وقتی ماشین هنوز وانستاده خرت میزنه دنده عقب واسه همینه که اکثر ماشینای حتی وطنی هم به این زودی مشکل پیدا میکنن چون دیگه به این داغونیم نیستن فقط اکثرا اولین باره دارن ماشین میرونن و..... یه خانمه اومده بود یه تعمیرگاه گیربکس 206 داغون کرده بود بعدا معلوم شد خانم تو جاده بارها بجای دنده 5 داده دنده 3(اعتراف خودش) خوب دیگه کارکردیم نداش ماشین

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 13:17 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: میتسوبیشی لنسر(evo)
مهندس سد نوشته است:
mahdi.enrique نوشته است:
سلام

دوست من چه نیازی به موتور وکترا هست آخه؟! اولا موتور 1.2 خودش مکفیه و انجین 1.4 که الان دارمش هم محشره اصلا هم تاحالا نیاز به افزایش حس نکردم مگر اینکه دیگه بخوای شب و روز با هر ماشینی که از کنارت رد میشه در بیفتی که اونم فک نکنم کار جالبی باشه!

---- اضافه شده در تاریخ 8 شهریور 1391, 12:40 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

ahmadpop80 نوشته است:
:smile:

درسته اما اینکه ال بل کم کارکرد باشه هم یه نوع وسواسه و شرط اصلی تمیز و براه بودنه. هرچی نباشه این ماشینا حدود 18 سال کارکردن پس دیگه خیلیم نباید کارکردو بدون رنگی و .... ملاک اصلی باشه مگر اینکه بخوای پول حسابیم بدی بابتش! نونشم خود من. بنده هفته ای دست کم 1000 تا میرونم! اما همیشه ام سعی دارم براه باشه اما ممکنم هس یه ماشین با کارکرد کم بوده اما مدتاست دست یه نفریه که وقتی بالفرض استارت میزنه دستشو چند ثانیه دیر تر بر میداره از سوئیچ و این =(خودتون بگین) یا وقتی ماشین هنوز وانستاده خرت میزنه دنده عقب واسه همینه که اکثر ماشینای حتی وطنی هم به این زودی مشکل پیدا میکنن چون دیگه به این داغونیم نیستن فقط اکثرا اولین باره دارن ماشین میرونن و..... یه خانمه اومده بود یه تعمیرگاه گیربکس 206 داغون کرده بود بعدا معلوم شد خانم تو جاده بارها بجای دنده 5 داده دنده 3(اعتراف خودش) خوب دیگه کارکردیم نداش ماشین

مهندس جان نگفتم موتور فابریک خوب راه نمیره ولی آدم باید بهترو بخواد قسط کل کل با ماشینای دیگه نیست تو سربالایی کولر بگیرید میفنید چی میگم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 15:48 
آفلاين
فعال کلوپ اپل
نماد کاربر

نوع خودرو: وانت و خط11
خود من هم بابت رنگ دار بودن ماشین زیاد حساس نیستم ولی ضربه شدید و تصادف رو خیلی حساسم.
ماشین خودم 12 سال توپارکینگ خوابیده بود وقتی اوردم بیرون تمام رنگاش سوخته بود ولی تصادف و ضربه نداشت. منم چون تمیزی ماشین برام مهم بود دور ماشین رو کامل رنگ کردم.
هر وقتم(100سال دیگه) خواستم بفروشم عرف بازار میگه دور رنگ هست. ولی هر کس نمیتونه دور رنگبودنش رو تشخیص بده. ضمنا اگرم تشخیص بده دور رنگ بدون ضربه و دور رنگ داغون کاملا مشخص هستش.

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: همه چیز در مورد اپل استرا - Opel Astra .
پستارسال شده در: 8 شهریور 1391, 02:57 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: کورسا 1994
سلام دوستان احیانا اگه یه آسترا تمیز هم بود در حد 7---7500 یه آمار هم به اینجانب بدید
با تشکر

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 شهریور 1391, 05:57 
آفلاين
فعال کلوپ اپل
نماد کاربر

نوع خودرو: Corsa B 1600
منم با این موضوع کاملا موافقم ماشین باید مرتب باشه و تصادف نداشته باشه
دور رنگ بودن یا نبودن اونم برای ماشینی که 18 سال از عمرش میگذره واقعا بی معنی هست
این موضوع رو فقط و فقط دلال ها باب کردن برای سود خودشون
حالا تو این 18 سال دم اون کسی گرم که نزاشته ماشینش رنگ دار بشه
اینم به مراقبت داشتن پارکینگ رعایت مقرات و کلی موارد دیگه بستگی داره
من کورسا دیدم 300 هزار تا کارکرد ولی عروسک بستگی به رسیدگی داره
کورسا وکلا اپل عشقه بهش برسی هیچ وقت تو راه نمیزارت .

---- اضافه شده در تاریخ پنج شنبه شهریور 9, 91 11:28 am ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

سلام دوستان این امگا به ظاهر تمیز میاد تو ماشین آبتد اگهی شده بود
کارکرد ماشین 140.000 کیلومتر است و مدل ماشین 97 می باشد
قیمت هم زده 27 میلیون نمیدونم میارزه یا نه ولی اگر کسی دنبال امگا باشه رنگش هم تکه
من قرمز خدایی ندیده بودم تا حالا ترمز اي بي اس-ايربگ-فرمان هيدروليك- سالم-صندوق پران
دزدگير ماجيكار- ۶سيلندر ٢۵٠٠دنده اي گيربكس-كارت سوخت -شيشه ها وآينه برقي-تك رنگ قرمز

اسم طرف محسن قاسم زاده
ادرس هم سمت اشرفی اصفهانی تهران
اینم شماره تلفنش : ٠٩١٢١۳٠۳٩٧۵

تصوير

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: همه چیز در مورد اپل استرا - Opel Astra .
پستارسال شده در: 9 شهریور 1391, 10:13 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: Opel Astra 94
حمید جان
داداش گلم شرمنده، پی ام ت نیومد . میشه دوباره بفرستی؟ نمیدونم چرا نرفته تو صندوق؟ :shock:

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 4021 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 403  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: .MK2. و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: