عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 27 فروردین 1393, 02:06

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 233 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: موتور طرح هارلی خاطره
پستارسال شده در: 1 تیر 1391, 12:37 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

نوع خودرو: مشخص نشده!
والا طرف آشنا بود و تا موتورش رو دیدم حدس زدم از کی خریده و آمارش رو گرفتم اصطلاحا!
بی انصاف خودش 850 داده بود یه ماه پیشش و بیمه هم کرده بود و آچارگشی و سرویس کامل برقی بدون اینکه سیم کشی دست بخوره! ما هم پیشخودمون گفتیم 1050 بش میدیم هم سود میکنه هم موتورشو رد کرده که ....!
این موتورظاهرش به نظر من از همه مدل های مشابهش بهتره و اینکه بنده عکاس هستم و میتونم گاهی سوار بشم گاهی هم بذترم تو حیاط آتلیه و ازش عکس بگیرم اما به خاطر هیکل و وزنش نمیخوام خراب باشه و راحت بتونه تا یه 7-8 سالی راه بره حالا نه خیلی !
اونجر هم گرون تر هستش و هم ظاهرش چندان دلچسب نیست البته اگه یکم مالیه مساعد تر بشه انشالا یدونه 220 رادیات دارشو میخوام بگیرم واسه سواری و مسافرت جاده ای رفتن!
این شهاب و تکرو هم که انگار ناپدید شدن شانس ما! یکی دوتا تو اینترنت پیدا کردم که طرف واقعا فروشنده نبود یکی دوتا هم همین دورو ورای خودمون که کلا ترکیده بودن!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 1 تیر 1391, 15:24 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: peugeot 405-Hyosung
اونجر 200 هم راديات داره
از نظر ظاهر هم فرقي نداره
اميدوارم موتور دلچسبتون رو خريداري كنيد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 1 تیر 1391, 18:13 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

دوستان این چه موتوری هستش کسی دیده!؟
برای دکور میخوام بخرم گفتم شاید شما هم خوشتون بیاد البته هنوز نتونستم با این شرکت تماس بگیرم یا نماینده ش رو پیدا کنم
تصوير
مشخصات فنی CHOPPER

GSC001
1 نوع موتور 49.5cc- چهار زمانه
2 سرعت 55 km/h
3 بارگیری 150 kg
4 مخزن سوخت 5.5 L
5 سیستم روشن کننده برقی
6 انتقال زنجیری
7 ترمز جلو دیسکی/عقب کاسه ای
8 سیستم آتش CDI
9 اندازه چرخ 9.0/9.0-12F 13.0/6.0-10R
10 فاصله محوری 1410 mm
11 وزن خالص 67 kgs
12 وزن ناخالص 77 kgs
13 ابعاد 1830x650x980 mm
14 فاصله تا زمین 150 mm

---- اضافه شده در تاریخ 1 تیر 1391, 19:15 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

این مدل هم داره!
تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 1 تیر 1391, 18:18 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: هارلی خاطره 150cc
خب طبیعیه بعضیا ظاهر تکرو یا شهاب رو میپسندن و بعضیا قیافه اونجر رو، ولی در کل با توجه به سلیقه ات و جیبت منم امیدوارم موتور دلخواهت رو پیدا کنی.
یه پیشنهاد:
تصوير
قبلش یه سوال: شما کدوم شهر ساکن هستی؟

---- اضافه شده در تاریخ 1 تیر 1391, 19:36 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

این موتورا دیگه آخره "چاپر" - نخوانیم طرح هارلی - هستن، مشخصاتش رو اینجا می تونی بخونی:
http://www.badrtoos.com/news/default.asp?nk=2000000&maincatid=636&catid=1075&la=0
این مدل های 50-40 سی سی 5تومن قیمت داشتن اونم دوسال پیش، توی تایپیک (راهنمایی در مورد خرید موتورسیکلت طرح هارلی) یه چیزایی در موردشون نوشته، البته من که فکر نمیکنم الان دیگه بشه پیدا کرد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 1 تیر 1391, 22:44 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

فعلا اراک دانشجو هستم!
راستی موتور خاطره و شهاب 150 هارلی مگه با هم فرق دارند؟
چراغ جلوشون متفاوته بیشتر دقت نکردم!
امروز عصر یه اونجر رو هم مجددا بعد از چند سال امتحان کردم هنوز همون مشکل قبلی رو باش دارم : صداش چندان برای دنده دادن راهنمای خوبی نیست و چون دور موتور نداره مجبور بودم همه حواسمو بدم به دنده دادن! تو زیر گذر هم که شیب هم داشت نهایتا 110 تا پرکرد (gpsگارمین) خوشبختانه تعادل خوبی داشت و خیلی راحت با معکوس سرعتش کم شد که واقعا فکر نمی کردم یه موتور هندی با این وزن و استایل شتاب منفی به این خوبی داشته باشه و اصلا هم به نظر نمیومد گیربکس تحت فشار اضافه باشه!
در حین حرکت بیشتر از ترمز جلو استفاده میکردم و برام جالی بود که با 70 تا سرعت کیلومتر شمار خود موتور به سادگی و بدون استفاده از ترمز عقب میشه موتور رو کنترل کرد(+معکوس)!
سر پیچ هم خواب خوبی نداشت که خوب واضحه!
میشه با تعویض یکسری چیزها لاستیک جلو رو پهن تر کرد ؟ مثل پاس 220 میمونه و یکم لیزه اما لاستیک عقب فقط سر پیچ و با شتاب گرفتن یکم لیز میخورد اما انجین زورش نمیرسید هرز بچرخوندش!
دنده 2ش هم کمزور تر از چیزی بود که فکر میکردم شتابش تو 1 جالب بود و 3 به بالا بد نبود 5 فقط روانتر بود و عملا موتور 4 دندس!
فقط مونده یدونه تکرو سرحال هم تست کنم تا همه رو تست کرده باشم!

فقط مونده سواری یه تکری سرحال رو تست کنم
فکر کنم نهایتا هر دو رو بگیرم با یه فاصله شیش ماهه حالا کدوم قسمت بشه الله اعلم!
پیشنهادتون هم خوشگله اما کجاست؟ کرمان؟
احتمالا تا آخر ماه به تریل 200 پلاکدارم بگیرم (اون موقع پول میاد دستم!)
خدا ببین بعد عمری موتورسواری کلا شدیم بنده چین و تایوان!تازه گیرمون هم نمیاد!

---- اضافه شده در تاریخ 1 تیر 1391, 23:57 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

مدت ها منتظر امروز بودم از آخر این ماه شروع میکنم به جمع کردنموتور تو پارکینگ و هیچکدومو دوباره نمیفروشم!
البته هر موتوری رو هم نخواهم خرید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 تیر 1391, 09:18 
آفلاين
نماد کاربر

اینکه شخصا" همه موتوری رو تست کنی خیلی خوبه و برای خرید بهتر میشه عمل کرد.
موتور پیشنهادیم بله کرمانه و با توجه به شهر شما به کار نمیاد پس.
در مورد سوال اولتون:

تصوير
تصوير
تصوير

خاطره 150 و شهاب 150 در اصل یکی هستن و فقط یه سری فرق جزیی دارن، هارلی خاطره رو گروه صنعتی تندر مخصوص پلیس میزد، سایت کارخونه شهاب که دیگه باز نمیشه ولی سایت تندر اینه:
http://tondargroup-ir.com/fa/
توی سایتش یه سر به قسمت محصولات بزن شاید مفید باشه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 تیر 1391, 18:21 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: peugeot 405-Hyosung
gama نوشته است:
فعلا اراک دانشجو هستم!
راستی موتور خاطره و شهاب 150 هارلی مگه با هم فرق دارند؟
چراغ جلوشون متفاوته بیشتر دقت نکردم!
امروز عصر یه اونجر رو هم مجددا بعد از چند سال امتحان کردم هنوز همون مشکل قبلی رو باش دارم : صداش چندان برای دنده دادن راهنمای خوبی نیست همچين مشكلي ندارم باهاش و چون دور موتور نداره مجبور بودم همه حواسمو بدم به دنده دادن! زيادي سخت گيري ميكنيد من هم اوايل اينجوري بودم الان عادت كردم تو زیر گذر هم که شیب هم داشت نهایتا 110 تا پرکرد (gpsگارمین) بنده با gps تو كفي 120 تا پر كردم رو كيلومتر خود موتور 125 تا خوشبختانه تعادل خوبی داشت و خیلی راحت با معکوس سرعتش کم شد که واقعا فکر نمی کردم یه موتور هندی با این وزن و استایل شتاب منفی به این خوبی داشته باشه و اصلا هم به نظر نمیومد گیربکس تحت فشار اضافه باشه!
در حین حرکت بیشتر از ترمز جلو استفاده میکردم و برام جالی بود که با 70 تا سرعت کیلومتر شمار خود موتور به سادگی و بدون استفاده از ترمز عقب میشه موتور رو کنترل کرد(+معکوس)!
سر پیچ هم خواب خوبی نداشت که خوب واضحه! من هميشه تو ميدون سر كوچه جا پايي سمت چپ رو ميكشونم به زمين
میشه با تعویض یکسری چیزها لاستیک جلو رو پهن تر کرد ؟ مثل پاس 220 میمونه و یکم لیزه اما لاستیک عقب فقط سر پیچ و با شتاب گرفتن یکم لیز میخورد اما انجین زورش نمیرسید هرز بچرخوندش! اين موتور فقط 200 سي سي ميخواين در حال حركت براتون هرزگردي هم بكنه؟؟
دنده 2ش هم کمزور تر از چیزی بود که فکر میکردم نظري ندارم اما تا دنده 3 قدرت افتي نميكنه شتابش تو 1 جالب بود و 3 به بالا بد نبود 5 فقط روانتر بود و عملا موتور 4 دندس! من با موتورم 90 تا ميرم و بعد ميرم دنده 5 و تا 115 120 هم ميره ما به اين حالت ميگيم دنده سبك تر نميدونم شما چطور ميگين انگار 4 دنده
فقط مونده یدونه تکرو سرحال هم تست کنم تا همه رو تست کرده باشم!

فقط مونده سواری یه تکری سرحال رو تست کنم
فکر کنم نهایتا هر دو رو بگیرم با یه فاصله شیش ماهه حالا کدوم قسمت بشه الله اعلم!
پیشنهادتون هم خوشگله اما کجاست؟ کرمان؟
احتمالا تا آخر ماه به تریل 200 پلاکدارم بگیرم (اون موقع پول میاد دستم!)
خدا ببین بعد عمری موتورسواری کلا شدیم بنده چین و تایوان!تازه گیرمون هم نمیاد!

---- اضافه شده در تاریخ 1 تیر 1391, 23:57 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

مدت ها منتظر امروز بودم از آخر این ماه شروع میکنم به جمع کردنموتور تو پارکینگ و هیچکدومو دوباره نمیفروشم!
البته هر موتوری رو هم نخواهم خرید

شما هيج وقت اونجر نخر
چون با اين ديد منفي اگه انجين 1000 هم بزارن روش باز شما چشمتون دنبال شهاب و خاطره نامي و ... هستش ( راستي من يادمه يه زماني از اين خاطره ها تو شهرمون بود اما اسمش اريو بود :-o )

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 تیر 1391, 20:30 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

جسارتا بنده که عرض کردم این دومین بار بود که سوار این موتور میشدم و طبعا به اندازه شما مهارت در سواری گرفتن از اون رو ندارم و البته موتور یکی دیگه مراقبت بیشتری میخواد که خش نیوفته!
دوما موتور با موتور فرقداره عینا مثل هم نیستند!
من قصد تاپ اسپید گرفتن نداشتم و نمیخواستم به موتور مردم فشار اضافه وارد بشه فقط خولستم ببینم تو استفاده معمولی چطوره!
ضمنا قصد ناراحت کردن کسی رو نداشتم فقط تجربمو تعریف کردم
خب جاهایی هم که تعریف کردم رو سبز میکردید دلم نشکنه شده مثل املای پرغلط نوشته ما!
تو منطقه استان های آذری زبان این موتور آریو رو دیده بودم البته یکم تفاوت و سفیدش رو بیشتر دیدم!
اونجر هم نهایتا تا شیش ماه دیگه میخرم انشالا چون کلا عشق موتورم و برام هایابوسا سواری لذت بخشه و همین طور از رکس و براوو هم همون قدر لذت میبرم شاید جنسش یکم فرق کنه! (فقط تا حالا CG125هوندا رو سوار نشدم قسمت نشده! یکی از رفقا قراره یه هفته بده دستم سنگ چین برم واسه گواهینامه آخه پیر شدیم هنوز نرفتیم دنبال گواهینامه)
حتی خوندن نوشته های شما در مورد موتورهاتون هم برام لذت بخشه!
شما هم بیا تعصب رو یه برند خاص رو بذار کنار و سوار هر موتوری حداقل یه بار بشو حالشو ببر!
یه دوست دارم قبرس هستش و یه هارلی اصل داره اینقدرروش حساس نیست انشالا مشکل خروج از کشور حل بشه بریم حالشو ببریم!
اصلا خود کارخونه هارلی دیویدسون یا کلوپ هوادارای هارلی هم مخصوصا خودشون اومدن مراکز رنتینگ موتور هارلی رو راه انداختین چون این سبک موتوری هست که همه دوست داشته باشن اما همه یدونه برای خودشون نخرن! (خیلی برندهای دیگه هم رنتینگ داره)
کاش تو ایران هم مراکز رنتینگ انواع موتور راه میافتاد همون تور که تو کیش و قشم برای ماشین هستش!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 تیر 1391, 22:41 
آفلاين
نماد کاربر

دوستان هرکس سلیقه ای داره و به موتور خودش کم و بیش علاقه منده پس به نظر هم احترام بذاریم.

آریو کجا خاطره کجا!!! فریبرزخان از شما دیگه بعیده :shock:

موتور آریو:
تصوير

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 تیر 1391, 22:55 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: pk 1500cc
البته نمیدونم اینجا جاش باشه یا قبلا گفته شده یا نه
اما موتور آونجر و پولسار کاملا یکسان هست(ساخت پولسار)

The Avenger was upgraded in 2007 with an increase in engine capacity to 200 cc. The oil-cooled engine was a modified version of that fitted to the Pulsar 200.[2] The Avenger 200 features a modified engine of Pulsar 200, delivering 0.5 bhp power and 0.4 kgf·m (4 N·m) torque less than the Pulsar. The bike has a top speed of 114 km/h (71 mph). It does 0 to 60 km/h (0 to 37 mph) in 5.18 seconds and 0 to 100 km/h (0 to 62 mph) in 20.03 seconds.[3]

آونجر 220:
In July 2010, Bajaj launched a 220 cc version of Bajaj Avenger.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 233 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: