عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 4 اردیبهشت 1393, 04:37

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 1666 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 167  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: سوالات و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل انواع Sam
پستارسال شده در: 4 آبان 1391, 01:44 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت

نوع خودرو: سمند SE
سلام به دوستان.
ما 25 شهریور یه SE سفید فروش فوری 30 روزه نوشتیم هنوز تو مرحله آماده برای صدور فاکتوره. چیکار باید بکنیم؟ حالا خوبه سمند همه چیش ایرانیه. کلافه شدیم دیگه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 08:06 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: یادش بخیر SX +HP 132
fsoltany69 نوشته است:
hosein_mic نوشته است:
mamad_sport نوشته است:
مثل اینکه دوباره وضع ایرانخودرو خوب شده!

اره دیگه داداش lx 22 تومنی، سورن 26 تومنی،

نکته جالب اینه که قیمت سمند LX XU7 دوگانه با رینگ فولادی با سمند LX EF7 پایه گازسوز با رینگ آلمینیومی یکی شده!!!! :x

سلام به همه دوستان و عرض تبریک عید به همه شما بزرگواران
در ابلاغیه آبان بعضی از سمند هایی که با رینگ فولادی هستند نسبت به مدل مشابه با رینگ آلومینیومی حدود 700 تومان گرانتر هستند.مثل کد 29330 و کد 29318
انشاال.. که اشتباه تایپی ایران خودرو باشه :-P

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 14:22 
آفلاين
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Persia /Saipa 131EX
mamad_sport نوشته است:
باورکنید بعضیا هستن که نمیدونن فرق Xu7باef7و رینگ فولادی و آلومینیومی چیه! به خاطرهمینه ایرانخودرو برای هر دو یک قیمت زده.کی به کیه!...

الان تو ثبت نام ابان ماه دیگه فقط xu7 مولتی پلکس ، سنسور دنده عقب داره، دیگه هیچکدوم رینگ ندارن، xu7 دوگانه و ef7 دوگانه و ef7 بنزینی ها فاقد رینگ و سنسور دنده عقب هستند :( خوبه اینا کلی افزایش قیمت دادن :D

یه سوال ک من که تحویل دی دارم و xu7 کلاس 19 هست، ممکنه رینگ و سنسور دنده عقب که جزء تجهیزات اجباری کلاس 19 موقع ثبت نام بود رو هاپولی کنن؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 15:09 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: سمند XU7
hosein_mic نوشته است:
mamad_sport نوشته است:
باورکنید بعضیا هستن که نمیدونن فرق Xu7باef7و رینگ فولادی و آلومینیومی چیه! به خاطرهمینه ایرانخودرو برای هر دو یک قیمت زده.کی به کیه!...

الان تو ثبت نام ابان ماه دیگه فقط xu7 مولتی پلکس ، سنسور دنده عقب داره، دیگه هیچکدوم رینگ ندارن، xu7 دوگانه و ef7 دوگانه و ef7 بنزینی ها فاقد رینگ و سنسور دنده عقب هستند :( خوبه اینا کلی افزایش قیمت دادن :D

یه سوال ک من که تحویل دی دارم و xu7 کلاس 19 هست، ممکنه رینگ و سنسور دنده عقب که جزء تجهیزات اجباری کلاس 19 موقع ثبت نام بود رو هاپولی کنن؟

عزیزم سنسور که روی همه ی LX ها هست ولی غیر از EF7 پایه گازسوز بقیه با رینگ فولادی هستن. :old:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 15:44 
آفلاين
نماد کاربر

fsoltany69 نوشته است:
hosein_mic نوشته است:
mamad_sport نوشته است:

الان تو ثبت نام ابان ماه دیگه فقط xu7 مولتی پلکس ، سنسور دنده عقب داره، دیگه هیچکدوم رینگ ندارن، xu7 دوگانه و ef7 دوگانه و ef7 بنزینی ها فاقد رینگ و سنسور دنده عقب هستند :( خوبه اینا کلی افزایش قیمت دادن

عزیزم سنسور که روی همه ی LX ها هست ولی غیر از EF7 پایه گازسوز بقیه با رینگ فولادی هستن. :old:

عزیزم بوده ولی ضاهرا الان میخواد هاپولی بشه، :smile: قبلا تو تجهیزات ذکر میشد دارای رینگ المینیومی و سنسور دنده عقب، دیگه هیچکدوم رینگ ندارن////// شما این اطلاعات رو از کجا میاری؟ من الان سایت فروش اینترنتی جلوم بازه که این اطلاعات رو میگم، اینجا یه سایت مرجع برای خودرو هست، پس سعی کنید اطلاعات صحیح اینجا بگذارید تا سایر دوستانی که از طریق موتور های جستجو به این اطلاعات دست رسی پیدا میکنند دجار گمراهی نشد.

در حال حاضر شرایط فروش اینترنتی ایران خودرو برای سمند ال اکس به شرح زیر هست:

سمند lx ef7 گاز سوز رینگ فولادی(ننوشته المینیومی) فاقد سنسور دنده عقب( قبلا در قسمت تجهیزات اجباری ذکر میشد دارای سنسور دنده عقب که برای اولین بار ذکر نشده)
سمند lx ef7 بنزینی مولتی پلکس رینگ فولادی فاقد سنسور دنده عقب
سمند lx xu7 سال مولتی پلکس رینگ فولادی دارای سنسور دنده عقب ( چون در قسمت تجهیزات اجباری ذکر شده)
سمند lx xu7 دوگانه سوز رینگ فولادی فاقد سنسور دنده عقب

امیدوارم الان متوجه منظورم شده باشید اقای سلطانی/// مخلصیم

ممنون میشم جواب این ابهام بنده رو هم اگه کسی اطلاع داره زحمت بکشه و بگه

من که تحویل دی دارم و xu7 کلاس 19 هست، ممکنه رینگ و سنسور دنده عقب که جزء تجهیزات اجباری کلاس 19 موقع ثبت نام بود رو هاپولی کنن؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 16:24 
آفلاين
شروع حركت

حسین جان من نمیدونم شما این اطلاعات رو از کجا آوردی حداقل قبلش یه سر به سایت ایران خودرو می زدی اول برو توی سایت ایران خودرو از قسمت محصولات سمند LX رو انتخاب کن بعد برو توی قسمت تجهیزات و خودرو مورد نظر رو انتخاب کن خواهی دید که تنها تفاوت توی کلاس خودرو ها فقط رینگ هست نه سنسور دنده عقب، در ثانی اگه قرار بود همه ی امکانات رو توی قسمت تجهیزات اجباری بنویسن که نمیشد مثلاً چون ننوشتن آنتن اکتیو ، ظبط ، سیستم سخنگو ، بلندگو جلو و عقب ، آیینه های جانبی برقی و ... یعنی خودرو هیچ کدوم رو نداره ثالثاً سمند EF7 کلاس 3 دارای رینگ آلمنیومی هست ولی بقیه خودرو ها با کلاس های ذکر شده روی سایت فروش فولادی هستن.

امیدوارم شما هم متوجه شده باشید حسین گل....

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 16:36 
آفلاين
نماد کاربر

fsoltany69 نوشته است:
حسین جان برو توی سایت ایران خودرو از قسمت محصولات سمند LX رو انتخاب کن بعد برو توی قسمت تجهیزات و خودرو مورد نظر رو انتخاب کن خواهی دید که تنها تفاوت توی کلاس خودرو ها فقط رینگ هست نه سنسور دنده عقب، در ثانی اگه قرار بود همه ی امکانات رو توی قسمت تجهیزات اجباری بنویسن که نمیشد مثلاً چون ننوشتن آنتن اکتیو ، ظبط ، سیستم سخنگو ، بلندگو جلو و عقب ، آیینه های جانبی برقی و ... یعنی خودرو هیچ کدوم رو نداره ثالثاً سمند EF7 کلاس 3 دارای رینگ آلمنیومی هست ولی بقیه خودرو ها با کلاس های ذکر شده روی سایت فروش فولادی هستن.

امیدوارم شما هم متوجه شده باشید حسین گل....

اتفاقا اونجایی که مد نظر شماست اصلا مطرح نیست که چی نوشته!! وقتی برید ثبت نام کنید در قرار داد نوشته این تجهیزات اجباری 1 2 3 و.......... هست

هر قراردادی در ایران بر اساس ماده 10 قانون مدنی هست، یعنی اگه امضا کردین مفاد قرارداد رو قبول دارین و زیرش نمیتونین بزنین غیر از این که بر خلاف قانون باشه، حالا کسی نیست بگه کو قانون!! :div:

وقتی ماشین اومد و دیدین رینگ نداره، میگن تو قرارداد بوده؟؟( دوستان اینجا ef7 گرفتن که قالپاق بود و هزینه ای بابت رینگ پس داده نشد) قراردادتو میارن میبینی نه نیست!! سنسور دنده عقب هم همینطوره اگه ندادن هیچ کاری از دستت بر نمیاد

در حال حاضر فقط سمند lx مولتی پلکس xu7 سنسور داره( از این به بعد باید بهش عادت کنید)

من خودم lx xu7 دوتا دارم یکی برای دی و یکی برای فروردین ماه سال اینده اگه اومد سنسور و رینگ نداشت چون جزء تجهیزات اجباری درون قرارداد بوده یا باید پولش رو پس بدن یا من طبق ماده 10 قانون مدنی شرکتشون رو روی سرشون خراب میکنم :cool: / مخلص

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 16:44 
آفلاين
شروع حركت

پس یعنی ماشینی که تحویل میدن 1- شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب ، 2-چراغ مه شكن جلو و عقب،چراغ نقشه خوان،چراغ خطر سوم 3-تنظيم برقي صندلي هاي جلو، پر كن گودي كمر، دسترسي به صندوق از داخل اتاق 4-بلندگوی جلو و عقب ، آنتن اکتیو 5-بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق و روي سوييچ و .... رو ندارن چون توی قرارداد نوشته نشده منظور شما اینه ؟؟؟؟؟؟؟ یعنی فقط موتور ماشین رو با بدنه ، ایربگ و ترمز ABS و ايموبيلايزر بهت تحویل میدن بعد بهت میگن بیا اینم سمندت منظورت همینه دیگه چون توی قرارداد غیر از این 3 تا هیچی ننوشته .
من هم دیدیم EF7 با قالپاق بدن چون ماشین کلاس 6 بوده.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 آبان 1391, 22:11 
آفلاين
نماد کاربر

fsoltany69 نوشته است:
پس یعنی ماشینی که تحویل میدن 1- شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب ، 2-چراغ مه شكن جلو و عقب،چراغ نقشه خوان،چراغ خطر سوم 3-تنظيم برقي صندلي هاي جلو، پر كن گودي كمر، دسترسي به صندوق از داخل اتاق 4-بلندگوی جلو و عقب ، آنتن اکتیو 5-بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق و روي سوييچ و .... رو ندارن چون توی قرارداد نوشته نشده منظور شما اینه ؟؟؟؟؟؟؟ یعنی فقط موتور ماشین رو با بدنه ، ایربگ و ترمز ABS و ايموبيلايزر بهت تحویل میدن بعد بهت میگن بیا اینم سمندت منظورت همینه دیگه چون توی قرارداد غیر از این 3 تا هیچی ننوشته .
من هم دیدیم EF7 با قالپاق بدن چون ماشین کلاس 6 بوده.

خوب بزار برات تعریف کنم که بر این اساس فکر میکنم که ممکنه ندن و قصد انجام یه سری ارزان سازی رو دارن( که امیدوارم اینطور نباشه):

بنده با توجه به شرایط کاری دوستانی دارم که وکیلند و با امور قرارداد ها اشنا هستند، به طور کلی بعد از این پاسخ شما جوابی نداشتم که بدم و رفتم سراغ قرارداد و از اسنادم درشون اوردم رفتم خونه دو نفر از دوستان، جفتشون اتفاق نظر داشتن که این قرارداد توسط چند نفر خبره به قانون نوشته شده و در عین قانونمندی یک طرفه و علیه مشتری میباشد، فقط من در این زمینه یک زرنگی کردم، علاوه بر قرارداد (زمان تکمیل وجه از ان صفحه که شامل رنگ خودرو، صفحه تجهیزات اجباری، و در پایین هم مبلغ پرداختی که (کد فروش هم در ان صفحه ذکر شده و هم در قرارداد) :div: ( lx xu7 ) کلاس 19 یک پرینت گرفتم و رفتم سراغ مدیر نمایندگی گفتم اقا یه زحمت بکشید پایین این صفحه بنویسید مورد تایید است و امضا و مهر کنید.

دوستانم از لحاظ قانونی این کار رو تایید کردن و در صورتی که رینگ المینیومی ، سنسور دنده عقب نداشته باشه ماشین مورد نظر میشه با پوشیدن کفش فولادی از نظر قانونی ادعا نمود.

اما در جواب شما که میگی این تجهیزات رو ننوشتن ولی میدن: 1- شيشه بالابر برقي درهاي جلو و عقب ، 2-چراغ مه شكن جلو و عقب،چراغ نقشه خوان،چراغ خطر سوم 3-تنظيم برقي صندلي هاي جلو، پر كن گودي كمر، دسترسي به صندوق از داخل اتاق 4-بلندگوی جلو و عقب ، آنتن اکتیو 5-بازکن درب صندوق عقب از داخل اتاق و روي سوييچ و ....

سال 88-89 ماشینا لاستیک پوشش سر کمک داشتن،(در بازار هر عدد 700 قیمت دارم) الان دارن؟ باکس و کاور ecu داشتن الان دارن؟xu7 ها کوئل روایی(زیمنس) داشتن الان دارن؟ اینا در هر لحظه دارن از کیفیت میزنن، حد اقل من طوری کار کردم که از کمیت قراردادم اگه زدن بتونم از لحاظ قانونی ادعا کنم و حقم رو بگیرم/ شاد باشید :hb:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 6 آبان 1391, 14:53 
آفلاين
شروع حركت

حسین جان شما به جای اینکه بری خونه دوستانت باید میرفتی ایران خودرو من امروز به جای شما رفتم مسئول فروش اول خندید بعد گفت پسر خوب کلاس خودرو معرف امکانات خودرو هست چون توی سایت ننوشته فلان چیز رو داره که نمیتونن ازش کم کنن چون توی فاکتور خودرو کلاس خودرو نوشته شده و تجهیزات مربوط به کلاس خودرو هم که واضح است سمند EF7 پایه گازسوز کلاس 3 هم دارای رینگه و هم دارای سنسور دنده عقب هست بقیه هم غیر از SE سنسور دارن ولی رینگ ندارن . / موفق باشید

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 1666 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 167  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: