عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 28 فروردین 1393, 13:04

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 485 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: مسایل ومشکلات نگهداری کابین سمند(تودوزی-داشبورد-دکمه هاو...)
پستارسال شده در: 16 مرداد 1390, 10:10 
آفلاين
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Megane-L90-GV-206-R5
با سلام خدمت دوستان عزیز

خوب دوستان این فضا رو ایجاد کردم که اگر کسی کلا در مورد فضای کابین سمند و تجهیزات غیر فنی سوالی داشت بیاد مطرح کنه و از تجربه اساتید استفاده کنه

(هر چی سرچ کردم نتونستم تاپیکی با این موضوع پیدا کنم پس با اجازتون این تاپیک رو ایجاد کردم به امید اینکه مفید واقع بشه
مشکلم رو توی تاپیک دیگه هم مطرح کردم یکی از دوستان ناراحت شد که همینجا ازشون عذر می خوام)

حالا سوال خودم رو می پرسم:

متاسفانه پریروز تا قفل فرمون ماشینو باز کردم با این صحنه مواجه شدم
http://upload.tuningtalk.com/upload/IMAG0357.jpg
احتمال میدم به خاطر گرمای هوا و تماس اون قسمت با فلز قفل فرمون اون قسمت به قفل چسبیده و کنده شده البته دو جای دیگه فرمون با وجود اینکه ماشین فقط 1 ماهشه هم اینطوری شده که علتش نا معلومه:
http://upload.tuningtalk.com/upload/IMAG03641.jpg
هر جا بردم گفتن چون ایربگ داره کاری نمیشه کرد جز تعویض کل فرمون با ایربگش! که مسلما نمی صرفه!
کسی از دوستان نظری داره که چطور می تونم درستش کنم؟

این هم یک عکس از کلید های جلو داشبورد من:
http://upload.tuningtalk.com/upload/IMAG03591.jpg

به نظرتون این قناسی طبیعیه؟؟
میشه درستش کرد؟

با تشکر

یا علی

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: تاپیک جامع نگهداری کابین سمند ( تودوزی-داشبورد-دکمه ها و
پستارسال شده در: 16 مرداد 1390, 16:21 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: samand 85 xu7
با سلام و احترام، تاپیک خیلی خوبیه. مرسی دوست عزیز.
عکس ها رو هم دیدم. اونهایی رو که رنگش پریده و کنده شده رو با یه رنگ مثل خودش لکه گیری کن که عالی میشه و اصلا معلوم نمیشه.میتونی بگی 100 گرم رنگ خارجی برات بسازن میشه 4000 تومن.
در مورد آرایش چیدمان شاسی ها هم باید بگم خیلی خوب بود، فقط 100 متر از همدیگه فاصله دارن.
نمیدونم اینا خجالت نمیکشن ماشین رو اینجوری تحویل مردم میدن.
پسر عمه من توی بخش کنترل نهاییه ایران خودرو کار میکنه. میگه بیشترین ماشین ها در زمان شیفت من برگشت میخوره، چون همه چیز ماشین رو کاملا امتحان میکنه. یک بار سر همین فاصله بین قطعات، که یک ماشین رو دوباره فرستاده بود توی خط برگشتی ها، نزدیک بوده اخراجش کنن.
میگم اون فریم دورش راحت در میاد. درش بیار ببین میشه کاری کرد؟
با ارادت

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 مرداد 1390, 22:59 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: *
با سلام و ارادت
در مورد رنگ فرمون همون که استادمون MUSTANG2010 عزیز گفتن عمل کن انشا الله که درست میشه
اما واسه اون کلید زیاد بهش فکر نکن بابام پارسال یه ال ایکس گرفت تقریبا ساعتش یه زاویه 30 درجه داشت با دیگر اجزای ماشین داشت ماشین رو از پارکینگ ایران خودرو رو در نیاوردم و سریش شدم تا یه صاف کار اومد دیدو گفت بی خیال بازشم کنم زیاد خوب نمیشه کلا همه شون همینن
حالا یه سری بهشون بزن ببین میتونن کاری کنن یا نه (به نظر من خودت این کارو نکن چون احتمال شکستن اون فریم هست )

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 18:43 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: سمند LX مولتی پلکس
تودوزی کنار دستگیره درهای جلو که دست روش گذاشته میشه به تدریج کثیف میشه، برای جلوگیری از این قضیه چی پیشنهاد می کنید؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 20:21 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: LX-EF7
میشه ببرید بیرون براتون روش پلاستیک پرس کنند. ولی من که اصلا خوشم نمیاد. هر چیزی رو باید کیفش رو برد.
در مورد بعدش هم که کثیف شد من یه اسپری تمیز کننده خریدم 4000 تومن که خیلی عالی همه جای ماشین رو تمیز میکنه (چه روکش ، چه سقف و ... )
با سپاس

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 23:50 
آفلاين
نماد کاربر

با سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید دیر سر زدم اینترنتم مشکل داشت

جناب موستانگ عزیز( شرمنده اسم شریفتونو نمی دونم ) جایی سراغ دارین که این کارو برام تمیز انجام بده؟ چون رو این ماشین خیلی وسواس دارم.
توی تاپیک (زندگی من و سمند ... ) هم گفتم اون قابش از روز اول در اومده بود!!! یدونه نو گرفتم درست شد ولی دوباره بردم ایرانخودرو که چراغ گرمکنشو عوض کنه ( اونم خراب بود! ) جدیده رو هم خراب کردن و الان با دستمال کاغذی سفتش کردم!!! ( باید این راه های جدید رو به کمپانی های خارجی هم معرفی کنیم تا در پیچ و بست بتونن صرفه جویی کنن!! )
قابو که باز کردم نکته جالب این بود که صفحه زیر ساعت شکسته بود و پیچشو کج بسته بودم که سر جاش وایسه! اون صفحه زیر رو نمی دونم آیا میشه تعویض کرد یا نه شما خبر دارین؟
کلید ها رو هم روش در آوردنشونو بلد نیستم می تونین راهنماییم کنید؟
راستی کلید گرمکن رو که عوض کرد متوجه شدم کیفیتش زمین تا آسمون با کلیدهایی که از اول روشه متفاوته!! هم رنگ علامت روش استخوونیه و هم وقتی چراغش روشنه به سادگی قابل خوندنه و هم اون قسمت تلقیش با کلید اختلاف سطح نداره چون کلید های دیگه چاپشون واقعا افتضاحه بطوریکه آدم یاد اسباب بازیهای بی کیفیت میوفته! و هم اون تلقشون کاملا روی کلید برجستس و هم سطح نیست و هم توی شب عکسشون به سادگی دیده نمیشه.
به نظرتون می تونم اون کلیدها رو هم با همون کیفیتی که اون کلید گرمکن داره پیدا کنم؟ قیمتا رو مطلعین؟
راستی کلید کولرم هم گاهی گیر می کنه و باید با مشت درش اورد!! برای این مورد هم ازتون تقاضای راهنمایی دارم.

راستی دیروز یه قربیرک ( املای درسشو نمیدونم ببخشید) طرح چوب و چرم هم سفارش دادم به قیمت 95 تومن
ایشالا وقتی رسید از اونم عکس می ذارم.

راستی آقا وحید به نظر منم از ااون اسپری هایپاک کننده که جناب GOD.FSL فرمودن به نظرم راه حل مناسبیه. چون من خودم به خاطر پیدا کردن یه اتصالی تمام رودری ها رو باز کردم و بعلت اعصاب خوردی کثیفشون کردم ولی با استفاده از همون اسپری ها مشکلم حل شدو البته باید دقت کنید که اسپریتون مناسب تودوزی هم باشه یعنی حتما به نوشته روش و تاریخ مصرفش دقت کنید

چقدر حرف زدم! ببخشید

راستی یه چیزی در مورد فرمون الان به فکرم رسید! به نظرتون اگر رنگش کنم زمان باز شدن ایربگ به علت یک پارچه نبودن اون رنگ با خود فرمون، امکان داره اون رنگ کنده شه و با توجه به سرعت زیاد باز شدن ایربگ پرتاب بشه و بعنوان یک ترکش عمل کنه؟

از همه دوستان خیلی متشکرم
نماز روزه هاتون قبول

یا علی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 00:23 
آفلاين
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

نوع خودرو: L90-Soren ELX-Pride
بخدا خجالت نمیکشن؟
این چه وضعه کلیده؟
جای شما بودم ماشینو تحویل نمیگرفتم.
نقل قول:
بعدش هم که کثیف شد من یه اسپری تمیز کننده خریدم 4000 تومن که خیلی عالی همه جای ماشین رو تمیز میکنه (چه روکش ، چه سقف و ... )

میشه مارکشو بگید؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 00:29 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: LX-EF7
مارکش هم Tuff Stuff ه. آرژانتینیه.
تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 مرداد 1390, 00:38 
آفلاين
نماد کاربر

آقا حامد باور کن هر ایرادی میگرفتم می گفت طبیعیه!! یه سمند دیگه هم اونجا برد نشونم داد اونم اونجوری بود. به نظرم ارزش نداشت ماشینو نیاز داشتم.

مال من هم همون اسپریه. اینا رو وقتی میزنی سطح رو کامل خشک میکنه. یدونه هم گرفتم که ایرانی بود و مال کامپیوتر اما نوشته بود میشد ازش برای مبلمان هم استفاده کرد. ایرانیه سطحو نرم می کرد و کمی براق

یا علی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 مرداد 1390, 15:04 
آفلاين
نماد کاربر

سلام

آقا یکم ما رو در یابین کسی دیگه جواب پست بالایی ما رو نمیده؟

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 485 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 49  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: