عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 28 فروردین 1393, 10:11

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 354 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: نصب 10-11(یا همون بوق بنزی) و سایر بوق ها رو 405
پستارسال شده در: 9 تیر 1389, 21:05 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: EF7 &...
سلام من تازه واردم اگه تو تاپیک زدن و.. سوتی دادم راهنمایی کنین تا تصحیح کنم :o
یه 7-8 ماهی میشه رو 405 10-11 بستم(پژو سوسکی!! :smile: ).بوق گاوی هم نیز بستم!(فلا 3 نوع بوق داره با کلید سلکتور)
اخیرا یکی زحمت کشیده گوشه سپرمو زده یکم شکسته .میخام باز کنم تعمیر کنم اگه کسی علاقه به بستن 10-11 داره زودتر بگه تا سپرو بازوندم براتون عکس بگیرم و توضیح و.. راجع به نصب بوق بذارم.چون بهترین جا به نظر من (از لحاظ ایمنی و..)تو سپره :smile:
اگه کسی سوالی در مورد بوق ( :lol: همه رقم :بنزی ، فابریکی ، گاوی ، حتی کامیونی و..)داره خوشحال میشم تا اون جایی که میدونم راهنمایی کنم. :div:

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: نصب 10-11(یا همون بوق بنزی) و سایر بوق ها رو 405
پستارسال شده در: 9 تیر 1389, 21:26 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Hyundai SONATA
ببخشيد بوق بنزي چيه ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 تیر 1389, 09:04 
آفلاين
نماد کاربر

سلام
بوق های فابریکی پژو صداش رو که شنیدی اینا حلزونی هستند یعنی صدای تقریبا بمی دارند.
یه نوع دیگه بوق ها صدای زیری دارند(خودرو های ژاپنی مثل تویوتا).
بوق بنزی از نوع دومه یعنی صدای زیر داره ، قلابیش که به اشتباه بنزی میگن (اصلی نیست) روی خودرو های امروزی مثل اتوبوس بنز های تو شهری(o457) و.. نصب شده و صداشو میشنوید.
اما نوعی که صدای بسیار بلند (البته قشنگ) داره ظاهرا اولین بار روی بنز های قدیمی (برای خارج از شهر) نصب شده (برا همین میگن بنزی).ظاهرش خیلی بزرگتر از بوق های معمولیه و روی یکش نوشته 10 روی اونیکی نوشته 11 (برا همین میگن 10-11) تو ماشین بازها(خصوصا شمالی ها) طرفدار زیادی داره !
البته قیمتش هم بالاس(بسته به اصل بودنش گرونتر میشه).دردسر های دیگه ای هم داره که اگه خواستید بدونید بگویید لطفا :)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 تیر 1389, 10:50 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

نوع خودرو: Samand Lx-Pishro125A
10-11 نوشته است:
..............
........
.دردسر های دیگه ای هم داره که اگه خواستید بدونید بگویید لطفا :)

سلام آقا ، نیکی و پرسش ، شما که تاپیک باز کردی !
خوشحال میشیم که توضیحات کاملی راجع به این موضوع ( انواع بوق بنزی ، نحوه تشخیص اصل و تقلبی ، قیمتها ، و .... دردسرهای دیگه.!.! ) برا مون ارائه بدین

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 تیر 1389, 11:44 
آفلاين
نماد کاربر

سلام چشممممم:
اول در مورد دردسرهاش:
به قول اهلش 10-11 رو هر موقع در هر جا حتی تنهایی تو یه بیابون هم بزنی حتما یه نفر یه درود به آبا و اجدادت داده :???: پس اونایی که جنبشو ندارن نبندند لطفا :D
از خیلی ها شنیدم ،جناب افسر سر یه بینگ(تک بوق کوچولو) ماشین را میخابانند :d: (همسایه ما بسته همین چند وقت پیش گرفتند که بخابونند با هزار التماس 40 تومن جریمش کردند ولی نخابوندند :-o )
از همه مهمتر دزد خورش خوبه،وقتی رفتم بگیرم فروشنده گفت پیش پای شما یکی اومده بود که هفته پیش خریده بوده گفته اومدن از تو پارکینگ بردنش!
البت در مورد بردنش اون موقع که جوون بودییم برا ملت میبستیم (بابا،پییییر) ،یه کارایی میکردیم که نشه بردش :-P
[color=#00BFBF]قیمت و اصلی و تقلبی باشه به حسابتون(الان یه کاری دارم ولی میگم)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1389, 10:15 
آفلاين
نماد کاربر

سلام با تشکر از پست های فراوان(!) دوستان،میریم تو ادامه بحث:
در مورد اصلی و تقلبی اولا این نوع خاص ساخت بوش آلمان میباشد(البته اصلیش)و تشخیص آن از قیافه که کار مشکلیه چون باید هم سیم پیچیش اصلی باشه هم پلاتینش و از صدا میشه فهمید چقدر مرغوبه،هر چقدر مرغوبتر باشه،خش صداش کمتره!
قیمت تا اونجایی که من پارسال آمار گرفتم،از 120 تا 140 یه مدل که صداش شبیهه بدک نیس،یه رقم 160 که با قبلی خیلی خیلی فرق نداره فقط بلند تره،یه رقم 250 که صداش خوبه(خیلیا میگن اصلش همینه) که اکثرا همینو میبندن ، یه رقم دیگه هس 400تومن که انصافا تو کوچه بن بست بزنی کوچه باز میشه!من کلا 400دی رو یه بار رو یه تاکسی دیدم یه بارم یه خاوره پشت سرم زد(که نا خودآگاه تو دلم برا امواتش فاتحه فرستادم! :D )
بیشترشون مشکی رنگند(اصلی خیلی کم استیل دیدم)، از 250 به بعد همشون استوکند و نو به اون صورت نیست!
اگه دنبال صدای 10-11 هستین زیر این قیمتا صداش 2زار نمیارزه فقط پول تو جوب ریختنه(مثلا 30 تومنی استیل هس ولی مالی نیست مثل بوق پرایده)
همه 10-11 ها جفتن که صداش اینجوری قشنگ میشه رو یکی نوشتهe10رو اونیکیe11 موقع خرید حداقل تا یه هفته شرط کنید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1389, 10:42 
آفلاين
دنده 1

نوع خودرو: V8 & EF7
400 تومن بدي براي بوق ؟!!!! :(
بي خيال بابا !
حالا عكسشو مي شه بذاريد ؟
من يه جفت بوق FIAM دارم. مال پيكان مدل 53 هست و رنگش قرمزه. اونم روي ماشين كه بود صداي وحشتناكي داشت. ولي به برق 12 ولت كه وصلش مي كنم صدا نمي ده. صداي تق تق مي ده.
اينا با چي بايد درايو بشه ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1389, 11:33 
آفلاين
نماد کاربر

mortezagipsy2 نوشته است:
400 تومن بدي براي بوق ؟!!!! :(
بي خيال بابا !
حالا عكسشو مي شه بذاريد ؟
من يه جفت بوق FIAM دارم. مال پيكان مدل 53 هست و رنگش قرمزه. اونم روي ماشين كه بود صداي وحشتناكي داشت. ولي به برق 12 ولت كه وصلش مي كنم صدا نمي ده. صداي تق تق مي ده.
اينا با چي بايد درايو بشه ؟

عشقه دیگه هرکی با یه چیز حال میکنه،فیام های هلزونی اگه منظورته قدیمیاش خوبه و صدای تک و باحالی داره الان تا دلت بخاد قلابیش هس،(ایتالیا اصلش بید) به چه برقی وصل کردی؟آمپر زیاد میکشه باهاس با برق ماشین یا یه برق قوی تست بگیری(منظورم برقیه که جواب آمپرشو بده،نه بالای 12 ولت).اگه کردیو جواب نداد یحتمل رگلاژ میخواد تا اونجایی که یادمه اینا فابریک پیکان نیس تقریبا 10 سال پیش همراه با بوق های "دری وری" گل کرده بود این فیام ها! منظ.رت از درایو بشه چیه؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1389, 13:08 
آفلاين
فعال کلوپ طراحی
نماد کاربر

نوع خودرو: ...Loading
بوق 10-11 توی خوزستان هم طرفدار داره و بیشتر روی پیکان هایی که مسافر کشی میکردن میبستن.
صداش کر کنندس.مستقیم میره تو مغز...
یادمه اون وقتا توی بلوار ساحلی فکر کنم یه پل زیر گذر بود که ماشینایی که 10-11 داشتن زیر اون پله بوق میزدن تا با صدای بوقشون حال کنن
ولی در کل من خوشم نمیاد از این مدل بوق.دیوونه صدای بوق کاپریسی هستم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1389, 13:57 
آفلاين
نماد کاربر

بوق باهاس رو مغز باشه دیگه!(شوخی)
منظورت از بوق کاپریس همون حلزونیهاس که مشکی رنگه؟(شورلتی میگن)؟ قدیما داشتیم صدای ملیحی داشت.
یه کارینا داشتیم اونم بوقش خیلی قشنگ بود(فابریکی بود، ماشین هم از دبی اومده بود اگه درست یادم مونده باشه)

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 354 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Alireza_MH, j1995a, JAVAD.D, M!LAD-ZI, پیمان اسماعیلی و 10 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: