عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 3 اردیبهشت 1393, 23:46

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1899 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 190  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: هيونداي سوناتا Hyundai Sonata
پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 17:38 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Sportage 13
ای بابا 206 آر سی منظورم بود ، اشتباه لپی همه رو نوشتم آر تی ... وقت ویرایشم که تموم شده .

نقل قول:
سهیل جان ، من در خدمتم.
ماشین من 2007 هست با کمری 2007 زدیم پا به پا بود ، یه بار من جلو میوفتادم خیلی کم یه بار اون و 5-6 باز زدیم دیگه خشته شدیم بیخیال شدیم!

باشه حتما خوشحال میشم زیارتتون کنیم .

.......

من که ارادت دارم خدمتت مازیار جان . جدی میگم یکی از کسایی هستی که اصلا تعصبی با قضایا برخورد نمیکنی و کلا آدم دوست داشتی هستی :smile: :grin:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:01 
آفلاين
متخصص Mazda3
نماد کاربر

نوع خودرو: NewMazda Line Eleven
soheil_66 نوشته است:
من که ارادت دارم خدمتت مازیار جان . جدی میگم یکی از کسایی هستی که اصلا تعصبی با قضایا برخورد نمیکنی و کلا آدم دوست داشتی هستی :smile: :grin:

مخلصیم ... لطف داری سهیل جان.راستی مطمئنی تعصبی برخورد نمیکنم ... ؟ :???: بزار پای مزدا3 ... بیاد وسط :-x اونجاست که میشم MaZi Zo0M Z0oM و اونوقت خودت میای میگی که حرفتو پس گرفتی ... ! :دی

آهان این توضیح رو هم به دوستان بدم که ماکسیمایی که تو فیلم مقایسه شتاب با سوناتا سهیل دیدید،آذرماه امسال 10 ساله میشه(متولد 1381 هست ماشین-صادره از پارس خودرو).کارکردشم 260.000 کیلومتر ناقابل ... البته با یه ماکسیمای 80 تا کارکرده تست کردیم تا 180 بفاصله یه ماشین میوفته عقب. یعنی بطور تقریبی فاصله از هم بصورتی بود که سپر جلو این ماکسیما نزدیک سپر عقب اونیکی ماکسیما بود.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:08 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: SONATA NF- TEANA J32
MaZi Zo0M Z0oM نوشته است:
soheil_66 نوشته است:
خب امروز به همت دوستان تست های خوبی انجام دادیم که دیدنش خالی از لطف نیست .

تست سوناتا با ماکسیما ( از سرعت صفر تا 120 ... مازیار جان چاکریم :grin: :smile: )

سلام به همگی و سهیل عزیز.
سهیل جان ما پنکریم (4 کر + 1 کر = پنکر ).
شکر خدا نیتمون بمانند تستهای گذشته همواره مقایسه است .هم به جهت بررسی و نتیجه گیری خودمون و هم برای روشن شدنش برای سایر کاربران و خوانندگان.
خوب البته دور از انتظار هم نبود-چون آزرا 3.3 با گیربکس 5 دنده رو 100 تا از ماکسی اتوماتیک رد میشه.سوناتا که سبکتر از آزرا هم هست که دیگه جای خود داره.
اگر از بچه های سوناتا سوار،بچه های 4 سیلندر موتور 2.4 هم لطف کنند و با هماهنگی تشریف بیارن خوشحال میشیم(چه 2.4 دستی و چه اتوماتیک)
وجود سوناتا 3.3 با رینگ فابریک هم تو تست با سهیل مشخص میکنه که رینگ و لاستیک ماشین سهیل تو شتابگیری تأثیر مثبت داره یا منفی!

خوب به لطف فیلم دیروز ظاهرا بچه ها خدا رو شکر و گوش شیطون کر،دارند حس و حال همکاری و رضایت از حضور در تست ها رو اعلام میکنند.
دوستان لطفا محل های تست رو تو پیغام خصوصی بهم اطلاع بدن و از گفتن آدرس ها در تاپیک ها لطفا خودداری کنند که خدایی نکرده فردا روزی شرمنده دوستان نشیم =n

دوستان اگر دورو اطرافشون کمری 2.4 مدل 2006 و یا 2007 به بالا هم سراغ دارند ، در صورت امکان هماهنگ کنن باهاش برای تست با سوناتا 2.4

وحید جان به لطف پایه بودن بچه های مزدا3 سوار خدا رو شکر تا الان هفته ای نبوده که مزدا3 رو تو تست ها نداشته باشیم(آبتین اکثرا پایه ثابته مزدا سواراست).خدا رو شکر بچه ها انقدر لطف داشتند که هربار که بهشون گفتم،دوستان لطف کردند و تشریف آوردند.

انشاءالله با حضور محمدرضا ها و سهیل عزیز، با همکاری و حضور جدی و پر رنگ تربیشتری از جانب بچه های سوناتا سوار و کلا بچه های کلوپ هیوندای و کیا مواجه بشیم در روزهای آینده ...
ممنون از همگی شما عزیزان
یا حق ... :evil:

مازیار جان ، روز و آدرسش با من هماهنگ بفرمایید توی پ.خ.
سوناتا 4 2007 اتو که هستم کمری 4 2007 اتو هم دوست نزدیکمه احتمال خیلی زیاد میتونم هماهنگ کنم.

-----

soheil_66 نوشته است:
ای بابا 206 آر سی منظورم بود ، اشتباه لپی همه رو نوشتم آر تی ... وقت ویرایشم که تموم شده .

نقل قول:
سهیل جان ، من در خدمتم.
ماشین من 2007 هست با کمری 2007 زدیم پا به پا بود ، یه بار من جلو میوفتادم خیلی کم یه بار اون و 5-6 باز زدیم دیگه خشته شدیم بیخیال شدیم!

باشه حتما خوشحال میشم زیارتتون کنیم .

لطف داری داداش

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:13 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: koupe - GOL--..
یعنی کمری 2007 پا به پای سوناتا V6 دنده ای میاد؟؟؟

ماکسی من 100 تا رفته و در بهترین حالت ممکنه آخه 2 ماه پیش شمع ها و فیلترها و روغن و..... رو عوض کردم :smile:

تست ماکسی V6 دنده با سوناتا V6 دنده یکی از بهترین تست هایی هستش که میتونه انجام بشه :) :)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:18 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: mercedes w203 -mini
سلام
(منم هستم)سوناتا 4منوال هم هست.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:20 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: SONATA NF- TEANA J32
davidenko نوشته است:
یعنی کمری 2007 پا به پای سوناتا V6 دنده ای میاد؟؟؟

ماکسی من 100 تا رفته و در بهترین حالت ممکنه آخه 2 ماه پیش شمع ها و فیلترها و روغن و..... رو عوض کردم :smile:

تست ماکسی V6 دنده با سوناتا V6 دنده یکی از بهترین تست هایی هستش که میتونه انجام بشه :) :)

نه ، من سوناتام 4 سیلندره.

پس چقدر اوضاع ماکسیت بهتر از سوناتای منه :دی ، خیلی وقته وقت نکردم ببرم سرویس، فکر کنم از بهمن نرفتم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 18:22 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: Mazda 3-lancer glx
پس چجوریاست که هیچکدومتون به من اعلام آمادگی نکردید؟ :smile:
شایدم دارید به من اعلام میکنید :sad:
در هر صورت مزدایه ما یا کسی دیگه فرقی نداره.اصل نتیجه است.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اردیبهشت 1391, 19:06 
آفلاين
متخصص Mazda3
نماد کاربر

نوع خودرو: NewMazda Line Eleven
وحید جان و سایر رفقا ....
ما که نمیتونیم و نمیرسیم که بخوایم به تک تک عزیزان بگیم که مثلا فلان روز اینهفته تست هست.آیا میان یا نمیان؟
دوستانی که مشتاق هستند شرکت کنند لطفا با دوست خوبم نریمان جان با نام کاربری karabiner98k با عنوان مرجع تست خودروها فعالیت میکنند و از طرف مدیریت به ایشون داده شده لطفا هماهنگ کنند.
البته از جهت حضور همه بچه ها مشکلی نیست.(مثل گردهمایی ها)ولی از نظر برگزاری تست برای همه خودروهایی که روز تست تشریف میارن ممکنه محدودیت تست تعدادی خودرو رو داشته باشیم.
چون تنها تست شتاب از صفر گرفته نمیشه.بلکه تست شتاب از سرعت های مختلف و همچنین تست های کشش هم تو دنده های مختلف میگیریم.بعضا ممکنه تستی دوباره تکرار بشه!ضمن اینکه قراره شتاب منفی(ترمز خودروها از سرعت مشخصی تا توقف و ایست کامل)خودروها رو هم مورد سنجش قرار بدیم.

البته محدودیت تست رو هم به این جهت گفتم که چون در هر خودرو برگزار کننده تست بچه های تیم تست مرکز تیونینگ خودرو ایران با دوربین مالکان رو همراهی میکنندبه همین علت شاید فرصت اینکه برای همه خودروها به این روش تست رو برگزار کنیم مقدور نباشه.مگر نه دوستان اگر بخواهند خودشون توافقی میتونند تست رو با هم انجام بدهند.ضمن اینکه آشنایی نزدیک با دوستان هم خودش لطف و صفای دیگه ای داره و انصافا که در اون چند ساعت هم بار علمی به همراه داره و هم بار عملی و در کنارش به همه خوش میگذره و آثاری هم از کل کل پشت کامپیوتر وجود نداره!
davidenko نوشته است:

البته فکر نکنم سوناتا V6 3.3 با گیربکس دنده ای داشته باشیم برای تست.
اگر سوناتا 6 سیلندر دنده ای هست که لطفا اعلام کنید.

یادمون باشه خطاهای کیلومتر شمار خودروها هم با هم برابر نیستند و شاید من رو کیلومتر ببینم که دارم 200 تا میرم ولی در وافع بصورت دقیق دارم 185 تا سرعت میرم.
فرقش هم با تمامی تستهای خیابونی که تا به امروز برگزار کردیم اینه که تا حد توان شرایط برای هر دو خودرو مساوی میشه و با حداقل اختلاف با توجه به امکاناتی که داریم تست انجام میشه!
ضمن اینکه دیگه بحث اینکه برخی بخوان بگن که طرف مقابل ایا اصلا گاز داده،یا نداده،یا قراره بده و ... مطرح نمیشه!
پس دوستان از خالا با نریمان هماهنگی کنید و اعلام آمادگی کنند اون دوستانی که میخواهن برای تست تشریف بیارند که ما هم بتونیم از قبل برنامه ریزی کنیم و زمانبندی رو تو برناممون داشته باشیم برای تست ها.ممنون.
موفق ... :zz: و در پناه حق ... :evil:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 اردیبهشت 1391, 06:45 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: x33 /sonata/ix 35
سلام به همه دوستان...احتیاج به راهنماییتون دارم و اون اینکه یه سوناتای 2006 ---- 3300 سفید صدفی ا م ا ر ا ت پیدا کردم که بخرم مشخصات:
1-- ماشین 58 هزارتا راه رفته و سند 3 دست چرخیده و اخرین نفر فامیله
2-- سر گلگیر جلو شاگرد و عقب راننده رنگ داره
3--جلو بندی به غیر از کمکها تعویض شده و 700 تومن هزینه شده
4--خط و خش اصلا نداره
5-- تودوزی صندلیها ترکیدگی ریزی داره
حالا سوالات:
1-- ایا 37500 م می ارزه
2-- مصرفش چجوریه
3-- ایا اینکه بعد 6 یا 7 سال روکشها ترکیدن طبیعیه؟
4-- اگر یه تعریف کلی از خوبیها و بدبی های ماشین بخواهین بکنین اون چیه

از اینکه پر حرفی کردم شرمنده ..ممنون می شم راهنمایی کنین...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 اردیبهشت 1391, 12:25 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: IX55-New Sorento
نقل قول:
از دوستان کسی میدونه که آیا کمک فنرهای سوناتا 2009 و 2010 (شرکتی با رینگ 16) با هم تفاوتی دارن یا نه چون به نظر من 2010 نرمتره؟

آقا كسي نبود جواب مارو بده
سوناتا 2009من با 35000كاركرد مثل 206 ميكوبه :sad:

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1899 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131 ... 190  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: