عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 3 اردیبهشت 1393, 23:46

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 569 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: تیونینگ 206 به سبک سامورایی
پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 11:27 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

يه سوال داشتم اين كمك بادي كه ميگي محدوده تغيير ارتفاعش چقدره يعني چند سانت بالا پايين ميكنه؟چقدر طول ميكشه كه ازكمترين ارتفاع به حالت معمولي برسه؟يكم توضيحات تكميلي ميدي لطفا؟ممنوونم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 11:28 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

نوع خودرو: کو کو لـــــی
امیر چند صفحه قبل ویدئوش هست! با توضیحات کامل حالشو ببر
بابا من که اصلا از ارتفاع خوشم نمیاد (high and fast :دی) بادی کیت گذاشته بودم میگفتن ارتفاع، سپر اس دی رو ماشین دوستم بود اون روز گفتن ارتفاعم که داری، یعنی اصلا خطای دیدو اینا نیست مرغشون یه پا داره
من کمکای تورو داشتم یه شهرو سرکار میذاشتم :-(
خــــــــوب پس به سلامتی آخه اون نامه رو گذاشتی من گفتم یه قدم مونده تا سقفتو بزنن بعد گفتی پرونده سازی و اینا گفتم گیر افراد گمنام افتاده ماشین (اصلا بعید نیست واسه خودم پیش اومد که میگم) بده بالا یه دورم جلوشون بزن مدارکو بگیر دیگه
اتفاقا گفتم حتما پیاده اینا شدی درو دیدن کارت تمومه دیگه دور از جون، دیدم خودت عاقل تری
از طرف من آهنگه how low از ludacris رو مخصوصا اگه متوجه میشی تو آهنگات داشته باش که هروقت ماشینتو میدیدم یادش میوفتادم
اینم میتونی بگی که کمک زانتیا گذاشتی، سوادشون در این حد هست گوشه خیابون زانتیاهام پارک میکنن میخوابونن کف
حالا که ادجاستبله دیگه فقط وقتای خاص بده پایین که حال میکنی (چه حالی میکنی مثل لامبورگینی قبل دست اندازا میدی بالا :دی)
فک نکنم عیبی داشته باشه کمکا قابل تنظیم باشه، رو زانتیام هست دیگه (البته زنون و شیشه دودی و ارتفاع که رو خیلی ماشینا هست عقل تو کله بعضیا نیست)
همیشه بتازی...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 12:26 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: 206 سامورایی
amirrrrr نوشته است:
يه سوال داشتم اين كمك بادي كه ميگي محدوده تغيير ارتفاعش چقدره يعني چند سانت بالا پايين ميكنه؟چقدر طول ميكشه كه ازكمترين ارتفاع به حالت معمولي برسه؟يكم توضيحات تكميلي ميدي لطفا؟ممنوونم

والا دوست عزیز به سانت حقیقتش تست نکردم. رو رینگ لاستیک من.3 انگشت لاستیک میره تو گلگیر و ماکس بالاش 4-5 انگشت رو لاستیک.
واسه جلو تست کردم از پایین تریین حالت که بالن کامل خالی باشه تا ماکس بالا در حد 17 ثانیه
واسه کلیپ هم بله قبلا گذاشتم بازم اگه نتونستی پیداش کنی پیام بده واست پ.خ کنم(ایشالا دل و دماغش که باشه یه کلیپ خوب درست کنم)

daredevil عزیز خوب اولا که همی جریان رو نمیشه اینجا بگی بعدشم هنوز که اولشم. تازه ماشینو دادن دستم که برم درستش کنم پس فک کردی الان هیچ مدرکی بهم ندادن برا چی؟!
ولی ایشالا باید لابی بزنم اساسی. ایشالا تا چندروز دیگه باخبرای خوب بیام

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 14:44 
آفلاين
نماد کاربر

Samurai_206 نوشته است:
amirrrrr نوشته است:

والا دوست عزیز به سانت حقیقتش تست نکردم. رو رینگ لاستیک من.3 انگشت لاستیک میره تو گلگیر و ماکس بالاش 4-5 انگشت رو لاستیک.
واسه جلو تست کردم از پایین تریین حالت که بالن کامل خالی باشه تا ماکس بالا در حد 17 ثانیه
واسه کلیپ هم بله قبلا گذاشتم بازم اگه نتونستی پیداش کنی پیام بده واست پ.خ کنم(ایشالا دل و دماغش که باشه یه کلیپ خوب درست کنم)

daredevil عزیز خوب اولا که همی جریان رو نمیشه اینجا بگی بعدشم هنوز که اولشم. تازه ماشینو دادن دستم که برم درستش کنم پس فک کردی الان هیچ مدرکی بهم ندادن برا چی؟!
ولی ایشالا باید لابی بزنم اساسی. ایشالا تا چندروز دیگه باخبرای خوب بیام

ممنون پيداكردم چيز جالبيه!فقط به نظرم يكم طول ميكشه اگه فشارباد هواي كمپرسور يكم بيشتر بود بهتر بالا ميرفت چندpsiه فشارش؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 17:06 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

خوبه حالا رنگتو عوض نکردی چون سبزا بعنوان عامل تحریک کننده میگرفتن
امیر به نظرم اگه سریع تر باشه به قطعات مکانیکی فشار بیاد، قطعات مکانیکی تو این لول، مقاومت برای اون فشاری که مد نظر شماس یه چند میلیون دیگه میخواد تا مثل کمک هیدرولیکای لو رایدر بشه که کلا داستان پمپ و ایناشم کلا فرق میکنه یه مسیر روغنم اگه اشتباه نکنم داره بالاخره واسه اون همه فشار حرارت و اصطکاک میره بالا... این اوکیه مال لامبورگینیم یه ذره کمتر طول میکشه بالا پایینش، این سقفای تاشو، سانروف، اینا همه بخوان سریعتر جرکت کنن باید قطعات تقویت بشن که مساوی با وزن بیشتر میشه، حتی سعی میکنن آرومترین حد قابل تحمل باشه که با قطعات سبک حل شه قضیه
موفق باشید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 17:41 
آفلاين
نماد کاربر

DareDevil نوشته است:
خوبه حالا رنگتو عوض نکردی چون سبزا بعنوان عامل تحریک کننده میگرفتن
امیر به نظرم اگه سریع تر باشه به قطعات مکانیکی فشار بیاد، قطعات مکانیکی تو این لول، مقاومت برای اون فشاری که مد نظر شماس یه چند میلیون دیگه میخواد تا مثل کمک هیدرولیکای لو رایدر بشه که کلا داستان پمپ و ایناشم کلا فرق میکنه یه مسیر روغنم اگه اشتباه نکنم داره بالاخره واسه اون همه فشار حرارت و اصطکاک میره بالا... این اوکیه مال لامبورگینیم یه ذره کمتر طول میکشه بالا پایینش، این سقفای تاشو، سانروف، اینا همه بخوان سریعتر جرکت کنن باید قطعات تقویت بشن که مساوی با وزن بیشتر میشه، حتی سعی میکنن آرومترین حد قابل تحمل باشه که با قطعات سبک حل شه قضیه
موفق باشید

اره خب مسلما قيمت ميره بالا تو برنامه pimp my ride رويه ماشين نصب كردن واقعا فوق العاده بود خيلي سريع ماشين ارتفاع عوض ميكرد
واسه اين ميگم فشارش كمه كه فك كن مثلا ماشين بايينه رسيدي به تپه :smile: يابايد :fly: كني بعدش اينجوري شي :chol: يااينكه بديش بالا كه يكم زيادي طول ميكشه

درحين حركت هم ميشه بالا پايين كرد؟
ولي دركل چيز خيلي باحاليه!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 شهریور 1391, 23:03 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

حین حرکتم میشه، برای پمپ بهتره برای ایرودینامیک و هندلینگ بدتر، دم تپه که میخ آدم ترمز نمیکنه از قبلش پاش رو ترمزه همزمانم حداقل جلوشو میشه داد بالا، ایشون ارتفاع سواره همینم براش نعمتیه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 شهریور 1391, 00:28 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: Peride111sx&pars
به این میکن پروزه افرین . چندتا ایراد داری ! برطرف کن

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 شهریور 1391, 06:41 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

نوع خودرو: ال 90
سلام برادر
کجایی ؟ چه خبر از سامورای کوچولو ! مدارکتو دادن ؟ بریم ادامه ی پروژه ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 شهریور 1391, 11:22 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: 206 سامورایی
DareDevil نوشته است:
حین حرکتم میشه، برای پمپ بهتره برای ایرودینامیک و هندلینگ بدتر، دم تپه که میخ آدم ترمز نمیکنه از قبلش پاش رو ترمزه همزمانم حداقل جلوشو میشه داد بالا، ایشون ارتفاع سواره همینم براش نعمتیه

بله همین طور که ایشون اشاره کرد. حین حرکت هم میتونی ارت رو تغییر بدی. حتی ماشین خاموش باشه و شما داخل خودرو نباشید ولی چون کمپرسور دور خودشو با یک استارترکه باز اون برقشو مستقیم از باطری میگیره.برا همین حتی باطری 100 میلی آمپر هم داشته باشی بازم ماشین خاموش کم میاره اگه بش فشار باری.
شما لطف داری عزیز.

sha_rap212 نوشته است:
به این میکن پروزه افرین . چندتا ایراد داری ! برطرف کن

ممنون. خوب کاش ایراداشم میگفتید. تا ایشالا اگه در توانم بود رفعشون میکردم.

louxboy نوشته است:
سلام برادر
کجایی ؟ چه خبر از سامورای کوچولو ! مدارکتو دادن ؟ بریم ادامه ی پروژه ؟

شرمنده دوستان. یه مدتیه در گیر کارهای شخصی امم. وشرمنده شاید هفته ای یه بار برسم بیام. بله مدارک رو شنبه گرفتم خداروشکر.البته با استفاده از محبت یکی از دوستان که خیلی زحمت کشیدن
تا تونستم بعد رفت وامدهای زیاد.حل شد.از روز 2 شنبه هم امدم مشهد تا عیب و ایرادای سیستم کمک های بادی رو برطرف کنم وسیستمشو تکمیل کنم.

کمپرسور رو کلا عوض کردم و با تقویت باطری الان زمان بالا امدن ماشین از 17 ثانیه امده روی 5 ثانیه و با اشاره ریموت ماشین میاد بالا.
یه سری تغییرات رو کمک عقب دادم وتونستیم کورس کمک رو تغییر بدیم(کمک با تنه ی کوتاهتر و سوپاپ بلندتر) نصب کردیم. الان حد پاییینش همون لب رینگ هست ولی از بالا 2 انگشت بالاتر از قبل میاد. دو عدد شیر کنترل دستی رو هم نصب کردم برای تنظیم دستی میزان باد کمک ها
الان میتونی مثلا برای دوتا کمک جلو من چپ و راست رو هم جدا کنترل کنم. چون قبلا عقب ماشینم یک نواخت بالا نیامد و ماشین به شونه راست یه کم خوابیده بود

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 569 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 57  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: