عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 5 اردیبهشت 1393, 05:14

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1038 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 104  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: همه چيز درباره موسو
پستارسال شده در: 3 بهمن 1391, 17:16 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: E32M, Peugeot V9
samy_722 نوشته است:
مشکل من علی جان تقه زدنه نیست .... برام سواله که آیا همه مدل ها باید یه مقدار ماشین حرکت کنه تا دنده جا بره یا خیر؟!

دقت نکردی سامان جان، نوشتم که کاملا طبیعی هست و توی همه ماشین ها هم به این شکل هست که این هم البته کاملا طبیعی هست. ساده تربن دلیلشم می تونه این باشه که یک گیرباکس دیگه میاد تو مدار که باعث تغییر در نسبت نیرو های جلو و عقب میشه و این تقه و حرکت به جلو نشون دهنده سینک شدن هر 2 گیرباکس با هم هستن.
ولییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اگر منظورت حرکت واقعی ماشین به سمت جلو هست حتی یک سانتیمتر تا صدا رو بشنوی و ... خب آره حق با تو هست بچه گیرباکس مشکل داره تا بیشتر نشده و اذیتت نکرده بهش برس. اون حرکتی که من می گم طبیعی هست در حقیقت حرکت نیست ماشین فقط رو 4 تا کمک فنرش بازی میکنه و بالا پایین میره انگاری که می خواد راه بیوفته .
اگر این مشکل رو داری البته زیاد هم عجله نکن، یه چند هفته هر هفته چند بار هر بار حدودا 10-20 دقیقه ماشین رو بذار تو کمک و راه بیوفت فقط سرعتت از 60 تا بالاتر نره. شاید بچه گیر باکس در اثر کار نکردن کمی خشک باشه یا یه نمه جام کرده باشه ، اگر حل شد که هیچ اگر نشد ببرش پیش متخصص (یعنی آقا مجتبی)

نگران نباش و موفق باشی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 3 بهمن 1391, 20:57 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: پروتون ویرا
علی جان بازم ممنون ولی بازم حرف من رو اشتباه متوجه شدید :smile:

برای جا افتادن دنده کمک ماشین ما باید حنگامی که روی N هست روی سرپایینی یا سر بالایی جایی باشه که ما پ رو از روی ترمز براداشته تا ماشین یه ذره حرکت کنه تا دنده جا بره !!! :-D :-D :-D

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 3 بهمن 1391, 23:11 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

samy_722 نوشته است:

برای جا افتادن دنده کمک ماشین ما باید حنگامی که روی N هست روی سرپایینی یا سر بالایی جایی باشه که ما پ رو از روی ترمز براداشته تا ماشین یه ذره حرکت کنه تا دنده جا بره !!! :-D :-D :-D

طبیعی است دوست عزیز

قبلآ یکی از دوستان در مورد کروز کنترل سوال کرده بود.
چون ولتاژ پدال برقی این ماشین با ولتاژ ecuکروز کنترل های جنرال موجود در بازار یکی نیست نصبش یک کمی نیاز به ریزه کاری و کارای الکترونیکی داره . البته من به کمک یکی دو تا از دوستام و نصاب کروز بالاخره نصبش کردم . برق پشت صفحه کیلومترش رو هم وصل کردم که هروقت می ره رو کروز پشت آمپر چراغش روشن می شه !
فکر نکنم هیچ ماشینی روش نصب باشه اگر هم روی یک ماشینی نصب باشه چراغ پشت آمپرش واقعآ سخته نصب کردنش و بعیده
خیلی هم خوب جواب می ده . و چون ماشین اتوماتیک هست دنده عوض کردنش هم خیلی جالبه . روی دسته کروز هم چند تاحافظه داره - افزایش و کاهش 0.9 کیلومتر به ازای هر تقه روی دسته هم تعبیه شده ( برای تنظیم کردن دقیق سرعت ) -
در ضمن حساسیت کروز هم قابل تنظیمه - منظورم اینه که در سرالایی ها سریع عکس العمل نشون بده یا آهسته .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 4 بهمن 1391, 02:12 
آفلاين
نماد کاربر

alirezasalam نوشته است:
samy_722 نوشته است:

طبیعی است دوست عزیز

قبلآ یکی از دوستان در مورد کروز کنترل سوال کرده بود.
چون ولتاژ پدال برقی این ماشین با ولتاژ ecuکروز کنترل های جنرال موجود در بازار یکی نیست نصبش یک کمی نیاز به ریزه کاری و کارای الکترونیکی داره . البته من به کمک یکی دو تا از دوستام و نصاب کروز بالاخره نصبش کردم . برق پشت صفحه کیلومترش رو هم وصل کردم که هروقت می ره رو کروز پشت آمپر چراغش روشن می شه !
فکر نکنم هیچ ماشینی روش نصب باشه اگر هم روی یک ماشینی نصب باشه چراغ پشت آمپرش واقعآ سخته نصب کردنش و بعیده
خیلی هم خوب جواب می ده . و چون ماشین اتوماتیک هست دنده عوض کردنش هم خیلی جالبه . روی دسته کروز هم چند تاحافظه داره - افزایش و کاهش 0.9 کیلومتر به ازای هر تقه روی دسته هم تعبیه شده ( برای تنظیم کردن دقیق سرعت ) -
در ضمن حساسیت کروز هم قابل تنظیمه - منظورم اینه که در سرالایی ها سریع عکس العمل نشون بده یا آهسته .

عليرضا جان سلام
از مطلبت خيلي استفاده كردم و چند تا سوال هم دارم
١- تا جايي كه من مي دونم موسو كروز فابريك داره ، اصلا اين فابريكش گير مياد يا نه ؟
٢- شما نوشتي كه از كروز جنرال استفاده كردي و خوب جواب ميده ، از كجا من ميتونم اين كروز رو تهيه كنم ؟
٣- ميشه ادرس جايي رو كه نصب ميكنن به من بدي ؟
٤- چه قدر زمان ميبره نصبش و هزينش چه قدر ميشه ؟

سامان جان سلام
همونطور كه تو پست قبلي نوشتم در حالت N وقتي كمك رو در گير ميكني اگر براري سينك شدنش بايد ماشين كمي حركت كنه به جلو يا عقب ، بچه گيرباكست كمي مشكل داره بايد به يه متخصصش نشون بدي ( التبه ايراد جدي نيست)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 بهمن 1391, 14:27 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

سلام دوست عزیز

فابریکش که من هرچه گشتم گیر نمیاد اگه هم باشه (که من پیدا نکردم ) فقط دسته اش هست ونه تشکیلات کنترلیش
در مورد جنرال هم من 2سال پیش از داخل یکی از همین سایتا که کروز روی 206 و... نصب می کنن پیدا کردم . 2سال پیش قیمتش حدود 300 دلار بود ( اگه اشتباه نکنم ) , و برای من حدود 500 تومن آب خورد.
نصبش هم چون من دفعه اولم بود با چراغ پشت آمپر و ... 3 4 ساعت شد .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 6 بهمن 1391, 18:16 
آفلاين
نماد کاربر

alirezasalam نوشته است:
سلام دوست عزیز

فابریکش که من هرچه گشتم گیر نمیاد اگه هم باشه (که من پیدا نکردم ) فقط دسته اش هست ونه تشکیلات کنترلیش
در مورد جنرال هم من 2سال پیش از داخل یکی از همین سایتا که کروز روی 206 و... نصب می کنن پیدا کردم . 2سال پیش قیمتش حدود 300 دلار بود ( اگه اشتباه نکنم ) , و برای من حدود 500 تومن آب خورد.
نصبش هم چون من دفعه اولم بود با چراغ پشت آمپر و ... 3 4 ساعت شد .

با ايناوصاف فكر كنم بايد فعلا بي خيال سيستم كروز بشم. احتمالا الان با اين قيمت ها بايد چيزي حدود ٢ تا ٢٠٥ ميليون آب بخوره ! :-D
به هر حال ممنونم از اطلاعات خوبت

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 بهمن 1391, 17:30 
آفلاين
نماد کاربر

دوستان عزیز سلام

من یک سئوال دارم که زحمت جواب دادن رو متقبل بشید ممنون میشم.
توی اتاق ماشین زیر شیشه جلو روی این کنسول جلوی ماشین ، دقیقا بغل تونل های هوای زیر شیشه سمت راننده یک قسمت دایره ای شکل هست انگاری که مثلا سنسور نوری یا بارونی یا ... هست !!! حالا سئوال من این هست که اون چیه؟؟ در سنسور بودنش شکی نیست وگرنه زیر شیشه جلو قرار نمی گرفت و ... این نشون میده داره یک چیزی رو سنس میکنه ولی چی رو به نظر شما ؟؟؟

ممنونم از لطف همه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 بهمن 1391, 20:45 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: پروتون ویرا
تا حالا نديدم .... ولى يا سنسور بارانه يا سنسوره رطوبته

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 بهمن 1391, 19:35 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: X60
احتمالا جای سنسور نور هست

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 بهمن 1391, 22:05 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: SSANYONG MUSSO E32-M
اون سنسور تنظیم کننده سرعت برف پاک کن هست...راه ساده تست کردنش اینه که برف پاک کن را روشن کنی و به یه نفر بگی با شیلنگ آب بپاشه به شیشه جلو.متناسب با سرعت پاشش سرعت تناوب حرکت برف پاک کن بیشتر میشه..اگه روشو با یه کاور و یا دست بپوشونی عملکردش مختل میشه و برف پاک کن سرعتش ثابت میشه...

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 1038 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 104  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: