عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 4 اردیبهشت 1393, 22:13

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 876 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 88  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: سانگ یانگ ، اکتیون
پستارسال شده در: 21 آذر 1389, 18:42 
آفلاين
نویسنده خودرویی
نماد کاربر

نوع خودرو: Genesis Sedan
به زودی قرار هست که رامک خودرو برخی از محصولات سانگ یانگ رو وارد ایران بکنه
در بین اسامی خودرهایی که قرار هست که وارد بشن نام اکتیون به چشم میخوره ، خودرویی که ظاهر غیر متعارفی داره و میشه اون رو بین دسته ی خودرو های SAC قرار داد
توی این تاپیک قصد دارم مشخصات کامل اکتیون رو از سایت رامک خودرو استخراج بکنم و برای دوستان توی سایت خودمون قرار بدم
به امید اینکه بتونیم به کمک هم تمای مزایا و معایب اکتیون رو برای خریداران این ماشین روشن بکنیم :grin:

تصوير

تصوير

.
.
.
.

مشخصات فنی اکتیون

موتور

تصوير

* حجم موتور: 2295سی سی
* ضریب تراکم: 1 به 10.4
* تعداد سیلندر: 4
* آرایش سیلندر: خطی
* حداکثر قدرت: 150 اسب بخار
* حداکثر کشتاور: 214 نیوتن

سیستم چهار چرخ متحرک

تصوير

تقسیم نیرو و گشتاور بین چرخهای جلو و عقب با توجه به مقدار قدرت یا گشتاور مورد نیاز با فشردن یک دکمه صورت میگیره و مثل رکستون و کایرون به صورت full time 4 wheel صورت نمیگیره

گیرباکس

تصوير

گیربکس 6 دنده هوشمند با قابلیت تعویض دنده از روی دسته دنده و غربیلک فرمان (جالبه که توی رکستون و کایرون گیرباکس 5 سرعته هست ولی توی اکتیون 6 سرعته)
گیرباکس اکتیون قابلیت قفل شدن برای حرکت در مسیر های برفی و یخی زمستان رو هم داره

سیستم تعلیق

تصوير

سیستم تعلیق اکتیون از نوع چند میله ای هست که به میل موج گیر هم مجهز شده

HDC

تصوير

hdc سیستم کنترل سرعت در سرازیری هست که روی اکتیون - کایرون - رکستون نصب شده

.
.
.
.

سیستم های هدایتی خودرو

تصوير

مجهز به سیستم ترمز ضد قفل (ABS) بعلاوه سیستم تقسیم نیروی الکترونیکی ترمز (EBD)، سیستم کنترل پایداری (ESP)، سیستم ضد واژگونی (ARP)، سیستم کنترل سرعت خودرو در سرپایینی (HDC).

دارای 4 کیسه ی هوا شامل:
2 عدد برای سرنشین های جلو + 2 عدد برای پوشش کامل پنجره های سمت چپ و راست ماشین

تصوير

سان روف و شیشه های جانبی هوشمند مجهز به سامانه تشخیص موانع

تصوير

شاسی سه لایه فوق صلب
شاسی با سازه سه لایه عامل مهمی در حفاظت از جان سرنشینان خودرو می باشد.

تصوير

.
.
.
.

وضعیت داخلی

تصوير

تعویض دنده و کنترل سیستم صوتی از روی غربیلک فرمان

تصوير

تنظیم برقی صندلی راننده در 8 جهت و سرنشین جلو در 4 جهت

تصوير

گرمکن صندلیها

تصوير

خوابانیدن صندلی های عقب جهت ایجاد فضای مناسب

تصوير

دسته تنظیم کننده سرعت برف پاکن و سیستم ثبت کننده اتوماتیک سرعت

تصوير

قرارگیری کلیدهایی با کاربرد مشابه در کنار هم، جهت دسترسی آسان

تصوير

.
.
.
.

با توجه به وجود رقبایی از برند های مطرح در بازه ی قیمتی محصولات سانگ یانگ و ظاهر عجیب و نا متعارفشون بنده چیزی به غیر از شکست رو برای این محصولات متصور نیستم
مگر اینکه با اعمال شرایط مختلف اقساطی محصولات رو به فروش نسبتا" قابل قبول برسونن!

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: سانگ یانگ ، اکتیون
پستارسال شده در: 21 آذر 1389, 20:00 
آفلاين
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
راننده شتاب 400 متر - «پایش»
نماد کاربر

نوع خودرو: پرشيا 16V
عجب قيافه عجيبي داره
بعيده با اين قيافه مشتري جمع كنه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 21 آذر 1389, 23:47 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Azera 2011-Samand LX
پدرام جان ، بابت این پست و مطالی که گذاشتی ممنون ، :hb:
راستش تنها یک راه برای فروش همچین محصولاتی در کشور هست ، قیمت پایین!!! همین و بس!
درسته که ما اینجا قیمت های ماشین های وارداتیمون نجومی هست اما دیگه به اینجا نرسیدیم که همچین محصولاتی رو اون هم با قیمت های کذایی و گزاف بخریم!
تازه دقیقا در زمانی که رقبای سرسختی مثل هیوندای و کیا که هم از اعتبار خوبی برخودارند و هم کیفیت بالاتر و طراحی به روز تری دارند هستند دیگه فکر کردن به این ماشین ها هم کمی بی فایده است!
تنها یک دلیل می تونه برای خرید وجود داشته باشه ، داشتن خودرویی خاص ! که اون هم پول اضافه می خواد که حداثل من ندارم باقی دوستان رو نمی دونم! :-D

آزمون تلختان را
اینک آماده...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 آذر 1389, 09:35 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: فقط مرسدس بنز
سلام

قوس منحني سقفش آدم رو ياد ب ام و X6 ميندازه اما قيافه جلو و عقبش؛....... :???:

بايد برم از نزديك ببينمش و ببينم از نزديك هم به زشتي عكس هاشه يا قشنگتر نشون ميده خودشو.... :d:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 24 آذر 1389, 23:32 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: سانگ یانگ
با سلام به دوستان عزیر

چند نکته که با خواندن مطالب شما دیدم که بهتره بیان کنم :

1- کوراندو جدید یا همون C200 در حال حاظر فقط با موتور دیزل در حال تولید هست ولی تا یک سال آینده با موتور بنزینی هم تولید خواهد شد که همزمان با تولید آن در ایران نیز عرضه خواهد گردید .

2- اکتیون یک خودروی کوپه نیست بلکه اگر دوباره سایت را با دقت بازدید نمایید بیان گردیده است با الهام گرفته از طراحی خودروهای کوپه ، طراحی گردیده است .

3- لطفا حتما جهت دیدن ریز مشخصات خودروها به سایت مراجعه نمایید و کاتالوگ فارسی و یا صفحه در یک نگاه برای هر خودرو را بازدید نمایید تا امکانات هر خود را بصورت کامل مشاهده نمایید .(البته این امکانات با توجه به تیپ خودرو متفاوت می باشد )
اکتیون
http://ramakkhodro.ir/actyon-Details.aspx
http://ramakkhodro.ir/file/actyon-cataloge.pdf

کایرون
http://ramakkhodro.ir/kyron-Details.aspx
http://ramakkhodro.ir/file/kyron-cataloge.pdf

رکستون
http://ramakkhodro.ir/Rexton-Details.aspx
http://ramakkhodro.ir/file/rexton-cataloge.pdf

4- توصیه می کنم حتما جهت بازدید حضوری خودروها مراجعه نمایید حتما ضرر نخواهید کرد و تفاوت ها را احساس می کنید.

5- بنده که هر سه ماشین رو تست نمودم باید به اطلاع شما برسانم که به هیچ وجه هندلینگ و تعلیقی که در خودروهای SUV تولیدی سانگ یانگ هست در خودروهای هیوندایی و کیا وجود ندارد.

6- از لحاظ امکانات و سیستم های هوشمند الکترونیکی کامل بوده و فراتر از امکانات خودروهایی مانند هیوندایی و کیا می باشد . برای اثبات این قضیه فقط شما این رو در نظر بگیرد که در دهه 90 موسو توسط این شرکت تولید می شده که از لحاظ امکانات تازه خودروهای هیوندایی و کیا مدل های 2011 دارن از آن ها بهره می برند و برای مثال دیگر می توان از سیستم AWD (چهار چرخ محرک دائم) نام برد ( در خودروهای کایرون و رکستون)که در حال حاظر فقط مورانو های 2011 از آن سود می برند .

7- از لحاظ قدمت و پوشش بازار هم سانگ یانگ به عنوان یک تولید کننده حرفه ای SUV در کره ، در رده های بالاتری نسبت به هیوندایی و کیا قرار گرفته است.

8- خودروی تشریفاتی کره هم که مشخص هست و می توانید با یک سرچ کوچیک به اسم چیرمن برسید.

9- از لحاظ ایمنی هم دارای بالاترین استانداردها و سیستم ها می باشد (کیسه هوا ،,ARP, ABS, ASR , EBD, ESP, HDCو شاسی سه لایه فوق صلب و میله های تقویت در درها و ... )

10 - در مورد قیمت و مقایسه اکتیون با رقبا هم فکر کنم اگر با خودرو های موجود بخواهیم مقایسه نماییم که طبیعتا با این امکانات و کیفیت خوب نسبت به خودروهایی چون قشقایی که با سایز کوچکتر و 10 اسب بخار قدرت کمتر در حدود 55 میلیون عرضه می گردد ، دارای قیمت مناسبی می باشد و با مدل های جدید توسان و اسپورتیج (البته فکر نمی کنم به این زودی ها وارد بازار ایران شوند) به علت مشخص نبودن قیمت عرضه آنها نمی توان مقایسه نمود .

11- در رابطه با خدمات پس از فروش هم باید گفت که خودروهای سانگ یانگ دارای 3 سال یا 60000 کیلومتر گارانتی می باشند

در ضمن دوستان در صورت داشتن هرگونه سوالی لطفا از تماس با شرکت رامک خودرو و یا حتی بازدید حضوری از خودروها دریغ نفرمایید.
با تشکر

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 24 آذر 1389, 23:40 
آفلاين
يار همراه
نماد کاربر

نوع خودرو: پيرمردي
ممنون پدارم جان زحمت کشیدی. به نظر من تا 40 تومن اگر بتونن قیمتگذاری کنن فروش بدی رو تجربه نمیکنه.

pedram_viper نوشته است:

این قسمت رو هر چی فکر میکنم متوجه نمیشم یعنی مثلا 3 تا کلید فلاشر گذاشتن بغل هم که دست آدم به هر کدوم خورد فلاشر بزنه؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 آذر 1389, 10:51 
آفلاين
نویسنده خودرویی
نماد کاربر

نوع خودرو: Genesis Sedan
امين قطبي نوشته است:
ممنون پدارم جان زحمت کشیدی. به نظر من تا 40 تومن اگر بتونن قیمتگذاری کنن فروش بدی رو تجربه نمیکنه.

خواهش میکنم ، کاری نکردم

pedram_viper نوشته است:

این قسمت رو هر چی فکر میکنم متوجه نمیشم یعنی مثلا 3 تا کلید فلاشر گذاشتن بغل هم که دست آدم به هر کدوم خورد فلاشر بزنه؟

راستش این قسمت رو من هم متوجه نشدم ، اما عکسی که قرار داده شده بیشتر به نظر میاد که میخواد ارگونومی ماشین رو نشون بده !
قصد دارم هفته ی آینده حداقل برای تحلیل بهتر و آشنا شدن با کیفیت مونتاژ و کیفیت متریال به کار رفته در محصولات سانگ یانگ به نمایندگیش مراجعه کنم ; حتما" همین نکته رو هم سوال میکنم و جوابش رو همینجا میگم :grin:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 آذر 1389, 13:02 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: فقط مرسدس بنز
سلام دوستان
من 3 شنبه رفتم نمايشگاه رامك و اكتيون رو ديدم

از نزديك خيلي از عكس هاش قشنگتره! فرم جلو شكه خيلي خيلي عصباني طراحي شده! اما فرم جلوپنجره و كاپوتش زياد جالب نيست و ميشد شكيل تر و متناسب تر طراحيش كرد. من داشتم فكر ميكردم اگه يك اكتيون بيفته پشت يك ماشين ديگه و چراغ بزنه و راننده جلويي از تو آيينه عقبش رو ببينه و فرم وحشتناك عصباني اكتيون رو ببينه كه چسبونده بهش درجا سكته ميكنه!!!!! :P
از بغل هم كه كپي ب ام و X6 هست و البته نه به اون شيكي اما به هرحال عضلاني طراحي شده
اما عقبش زياد جالب نيست هرچند بازهم از عكسها قشنگتر بود!

اتاقش اما انصافا شيك و با ارگونومي خوبي هست و آپشن هاي خوبي هم داره. رنگ كليدها و پشت آمپر هم زرد پررنگه و جذاب بود. صندلي هاي برقي و سانروف و سيستم صوتي تصويري با مانيتور تاچ اسكرين و كروز كنترل و گيربكس 6دنده تيپترونيك تجهيزات تاپ و آس ماشين بود. موتورش اما 2300 هست و 150 اسبيه كه براي اين جثه زياد مناسب نيست و برعكس قيافه اسپرت و خشنش؛ شتاب و سرعتش زياد نبايد جالب باشه...اما اين رو بايد در تست جاده امتحان كرد. :???:

در نهايت هم قيمتش خوبه و ميتونه در بازار ايران رقابت كنه...اما بايد ارزون ترش كنن... حدود 40 تومن اگه بشه رسوندش كاملا با توسان و اسپرتيج و ويتارا ميتونه رقابت كنه و مثلا من خودم ميرم اكتيون رو ميخرم چون راستش رو بخواين نظرم كاملا نسبت بهش عوض شد و ازش خوشم اومد.... :-?

بايد يكبار تست ديناميك كنم بينم كيفيت سواريش چجوريه. اگه هندلينگ خوبي داشته باشه و شتابش راضي كننده باشه بهش جدي فكر ميكنم...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 آذر 1389, 00:55 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: 206 تیپ۵
این جلوپنجره پایینی باحال تره :wink:
تصوير
تصوير
تصوير
تصوير
تصوير
تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 دی 1389, 15:09 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

نوع خودرو: ورنا - مزدا 3 جدید
به نظر من خیلی گرونه!!!!!!!!! 48.500 اونم بدون 3% عوارض و مالیات و ... در میاد همون 50 تومن... واقعا شاهکاره بازار ایران با این قیمتهای ماشین!!

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 876 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 88  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: