عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 5 اردیبهشت 1393, 05:14

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  بعدي

خودروی برتر زیر 20 میلیون از دیدگاه شما؟
206 صندوقدار 16%  16%  [ 13 ]
206 هاچبک 12%  12%  [ 10 ]
207i 7%  7%  [ 6 ]
405 1%  1%  [ 1 ]
ام وی ام 110 0%  0%  [ 0 ]
ام وی ام 530 4%  4%  [ 3 ]
پارس 9%  9%  [ 7 ]
پراید 1%  1%  [ 1 ]
تندر E2 LP 22%  22%  [ 18 ]
روآ 0%  0%  [ 0 ]
ریو 9%  9%  [ 7 ]
سمند 10%  10%  [ 8 ]
سی ینا 0%  0%  [ 0 ]
لیفان 620 9%  9%  [ 7 ]
کل آرا : 81
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: خودروی برتر زیر 20 میلیون ... ( علمی )
پستارسال شده در: 15 دی 1390, 20:36 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: LX EF7 & Runna
mamad_sport نوشته است:
O.Z نوشته است:
mamad_sport نوشته است:
منظور ایشون ایمنی قبل از تصادف بوده! که حق با ایشونه!
ولی اگه منظورشون ایمنی بعداز تصادف باشه حق با شماس!

مخالفم!
من اطلاع دقیقی از تفاوت اکسل عقب تیپ دو و تیپ5 ندارم ولی واسم مشخصه که هندلینگ تیپ5 بهتر از تیپ 2 هست و هندلینگ بدی نداره
پدر بنده 7 ساله که سمند داره و واقعا این ماشین رو دوست دارم ولی حقیقت اینه که تو سمند نه دید مناسبی به اطراف داری نه ترمز مناسبی داره
و این 2 عامل موجب خیلی از تصادفات سمنده
ولی تیپ5 واقعا ترمزش عالیه و راننده به اطرافش مسلط تره و اینها مزیت قبل از تصادفه
اصلا هندلینگ رو چی معنی میکنید؟ یعنی خوشدستی و لزوما منظور تحمل فشار g نیست

سمند با ترمز absمشکلی نداره و ترمزاهاش کاملا قابل قبولند! البته از سمندهای جدید خبری ندارم!
چرا باید تیپ 5 هندلینگش از تیپ 2 بیشتر باشه؟ (شاید به خاطر قدرت بیشتر نیروی بیشتری برای برگردوندن عقب خودرو به جاده باشه! واقعا نمیدونم)
اما هرچی باشه هندلینگش به سمند و امثال سمند نمیرسه!
درمورد عدم دید سمند موافقم ولی به خدا قسم اینو بدون هیییچ تعصبی دارم میگم که رانندگی با 206 برای من سخت تر از سمنده چون هیچ جایی از ماشین رو نمیبینید و فقط باید تخمین بزنید که مانع چقدر فاصله دارین!
اما ایمنی بیشتر 206 تو تصادف بر کسی پوشیده نیست!

در مدل های جدید سمند با بزرگتر شدن دیسک ها و بوستر ترمز واقعا ترمزش خیلی عالی شده و نسبت به رقبای خودش واقعا دارای ترمز بهتری میباشد
من خودم به شخصه ترمز سمند رو با پارس خودمون و 405 مقایسه کردم واقعا سمند عالی تر بود
از لحاظ دید هم دوستمون درست میگن درسته که دیدش کمتره ولی رانندگی باهاش خیلی راحتر است برای خود من رانندگی با سمند از پراید راحتر است
در مورد 206 تیپ 5 هم باید بگم که عموی من یدونه داره من چند باری پشت رولش نشستم واقعا رانندگی باهاش لذت بخشه و حالت اسپورت تری رو داره و شتابش هم واقعا عالی است و ترمزشم در حد سمندمون بود فقط تنها مشکلش سر پیچها است(البته در نوع صندوقدارش خیلی بهتر شده)که یه مقدار پایداریش کمتره و نسبت به سمند و 405 و پرشیا ناپایدارتر است(به شخصه تست کردم البته صندوقدارش رو امتحان نکردم ولی میگن که واقعا بهتر شده)
یه مشکل دیگه که کلیه محصولات ایرانی دارند اینه که دچار افت کیفیت زیادی شدند و 206 الان خودش یه خودرو و 206 پنج سال پیش هم یه خودروی دیگر

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 دی 1390, 20:43 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

نوع خودرو: 405 2000 fuel inject
مردم از این همه بحث علمی!لغو اشتراک

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 دی 1390, 20:53 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: LX EF7 & Runna
melting.snowman نوشته است:
مردم از این همه بحث علمی!لغو اشتراک

دوست عزیز مطمئن باش هیچ جایی توی این سایت بحث علمی پیدا نمکنید همه با تعصب حرف میزنند و از خودروی خودشان حرف میزنند این قضیه درباره خود من هم صدق میکنه(البته به خدا قسم سعی کردم تا بدون تعصب حرف بزنم و حقیقتی رو که تجربه کردم بگم ولی باز یه کم تعصب در حرف های همه وجود داره که اونم طبیعیه)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 دی 1390, 21:40 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: TU5 206
سلام
بازم بحث این شد که چی بهتره !!
تو این رده هیج ماشینی برنده مطلق نیست و هر کدوم عیوب و نقاط قوت خودشونو دارند این رو از تجربه چند ساله با پراید بعدش سمند بعدش ال نود و در آخر 206 تیپ 5 دارم عرض میکنم.
هرکی بسته به سلیقش و تعداد خانوادش یه چیزی رو انتخاب میکنه و در آخر خیلی با هم فرقی ندارند.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 دی 1390, 02:46 
آفلاين

نوع خودرو: samand lx--samand
سلام
اون دوستانی که سنگ ایمنی بالای 206 و تعلیقو .... این ماشین رو به سینه می زنند وبرا اثبات حرفاشون تایپیک معرفی می کنند یعنی بعد از سالها حضور این ماشین تواین مملکت هنوز متوجه نشدند بیشترین آمار ماشین چپی مال 206 هستش من که فقط چهار ماه 206 تیپ 2 مدل 86 داشتم تجربه های عملیم با 206 با تصورات و مقاله های علمی شما در باره بی رقیب بودنش در هندلینگ جور در نمی آد !!! هیچ وقت سر هیچ پیچی احساس امنیت و راحتی بهم دست نداد شما 405 سمند یا پارس های کارکرده رو تو بازار با 206 ها مقایسه کنید ببنید به نسبت کدوم دسته از لحاظ تصادفی بودن سالم ترند ؟! فقط یه مورد مثبت 206 اینه که بعد از تصادف به خاطر حالت اتاقش یا هر مسئله دیگه که من نمیدونم احتمال زنده موندنت بیشتر از پراید و پژوست البته دقت کنید بعد از تصادف . اون تست 4 ستاره هم مال بعد از تصادفه و اصلا اثبات نمی کنه که سر پیچ امنتر از بقیه ماشین های هم قیمت خودشه ( از لحاظ فنی و موتوری قابل مقایسه با خانواده پژو و سمند نیست بر منکرش لعنت!! بحث سر امنیت ماشینه)  در مورد تندر هم همین مسئله صدق می کنه البته شاید بهتر از 206 باشه هر چقدر هم که دوستان دلیل بیارن وقتی با چیزی که به چشممون تو واقعیت می بینیم یا خودمون تجربش رو داریم فرق می کنه جای واسه بحث نمی زاره . تندر یه ماشین 14 15 تومانیه که اگه به خرج بیوفته باید فکر کنی یه ماشین 30 تومانی داری عوامل زیادی در انتخاب یک خودرو خوب زیر 20 میلیونی وجود داره که باید به همشون توجه داشته باشیم مثل همین خدمات پس از فروش و هزینه نگهداری نسبت به قیمت خودرو و امنیت و .......

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 دی 1390, 14:35 
آفلاين
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: لیفان620 .206A
کلا بی خیال این بحث بشین هم خودیتون راحترین هم دیگران
من به نظرم این ماشین ها بهترین ماشین های دنیا هستن در رنج 20میلیون

سمند ریو آردی پزو 206 تمام تیپ ها 405 پرشیا تندر 100 پرایدتیبا(زیبای ایرانی) :-( 206پلاس

:sy:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 دی 1390, 22:38 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
من تمام مطالب رو خوندم
از این نوشته ها میشد این نتیجه رو گرفت که بهترین ماشین ال نود و ریو هستند و 206 و پارس هم کیفیت جالبی ندارند
اما با کمال تعجب دیدم با اینکه از اس در بحث نشده بود و کسی تعریفش رو نکرده بود توی نظر سنجی اول هست!
من میخوام یه ماشین ثبت نام کنم(ماشین واسه خانواده هست)
پارس رو میخواستم بگیرم فقط مونده بودم سال بگیرم یا ال ایکس یا ای ال ایکس
و اینکه با بررسی که توی سایت ایران خودرو دیدم به این نتیجه رسیدم که مصرفش بالا هست
من تا حالا سوار اس دی نشدم
میگن اطاقش کوچکه
به نظر شما چی بگیرم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 18 دی 1390, 11:18 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: black 132sl-91
najma نوشته است:
کلا بی خیال این بحث بشین هم خودیتون راحترین هم دیگران
من به نظرم این ماشین ها بهترین ماشین های دنیا هستن در رنج 20میلیون

سمند ریو آردی پزو 206 تمام تیپ ها 405 پرشیا تندر 100 پرایدتیبا(زیبای ایرانی) :-( 206پلاس

:sy:

:-) واقعا حق با شماست. :-)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 فروردین 1391, 19:37 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: Rio,206 T6,pride DM
magicsky نوشته است:
من تمام مطالب رو خوندم
از این نوشته ها میشد این نتیجه رو گرفت که بهترین ماشین ال نود و ریو هستند و 206 و پارس هم کیفیت جالبی ندارند
اما با کمال تعجب دیدم با اینکه از اس در بحث نشده بود و کسی تعریفش رو نکرده بود توی نظر سنجی اول هست!
من میخوام یه ماشین ثبت نام کنم(ماشین واسه خانواده هست)
پارس رو میخواستم بگیرم فقط مونده بودم سال بگیرم یا ال ایکس یا ای ال ایکس
و اینکه با بررسی که توی سایت ایران خودرو دیدم به این نتیجه رسیدم که مصرفش بالا هست
من تا حالا سوار اس دی نشدم
میگن اطاقش کوچکه
به نظر شما چی بگیرم

آره داداش من قبل ریو داشتم جلوش خوبه ولی عقبش خیلی کوچیکه
اگه میخوای صفر بگیری و قیافه زیاد مهم نیست ال90 بگیر مصرفشم خوبه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 فروردین 1391, 18:39 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

ل نود و ريو و ژراي ها از ديزاين خيلي ساده تر از 405 بهره ميبرن جنس بكار برده هم كه ماشالله اينقد سفت هستش كه با مواد كهنه اشتباه ميگيرن به نظر بد من هم يه دقت كوچولو بكن سمند سورنelxبا ديزاين داخلي جدي يا هر ماشيني كه ميژسندي داخل كرم بگير كه خاك ميشينه زياد خودشو نشون نده

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 104 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: