عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 29 فروردین 1393, 12:19

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6230 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 623  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: ام وی ام 530 - MVM 530 . محصول مدیران خودرو.
پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 12:15 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

نوع خودرو: مشخص نشده!
به نظر من اگر این فیلیپسه اینترفیس برای دکمه های روی فرمون داشته باشه خیلی بهتر از ویکسنه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 14:08 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت

h.fahimi نوشته است:
سلام دوستان من بلاخره یه جفت باند توپ برای تو دراش پیدا کردم
از سری باندهای کامپونت PHILIPS
اندازه 14 سانتی متر
اینم چندتا عکس
تصوير
این بلندگوی اصلی
تصوير

تصوير
تیوتر
تصوير
مدار کراس اور (تفکیک کننده صدا)
تصوير

فردا می بندم ببینم چی جواب میده.

میخواستم قبلا بگم یادم رفت.این اندازش 13 سانته اصلا 14 سانتی نداریم.یه سانت تو محاسباتت اشتباه کردی :d
این هم که کامپوننته.فکر امپلی فایرش رو کردی؟
اون تیوتر هم اگه صدای نرم میخوای باید نزدیک بلندگوش بزاری و اگه صدای تیز میخوای باید دورتر بزاری
من نمیدونستم تیوتر توی ستونه!(عکس یادت نره)

ایندفعه از مراحل باز کردن و .... یادت باشه عکس بزاری :cool:
h.fahimi نوشته است:
نقل قول:
سلام دوست عزیز
میگم فقط بلندگو ها رو عوض میکنی؟ از همون سیستم صوتی و تصویری خود ماشین استفاده می کنی یا اونا رو عوض کردی؟ آمپلی فایر چی نصب کردی یا نه؟ قیمت این بلندگو ها که گرفتی چقدر شد؟ باندای عقب رو هم می خوای عوض کنی؟ ببخشید این قدر سوال کردم. بزار به حساب بی تجربه بودنم چون تا حالا تو هیچکدوم از ماشینام سیستم نبستم و از همون ضبط خود ماشین استفاده کردم.
بازم ممنون

سلام سامان جان فعلا فقط باندای توی در جلو و تیوتر های داخل ستون ها رو عوض میکنم تا بعد برم سراغ باندای عقب احتمالا اگه بشه عقبو یه جفت 6975v2 یا 7100 کنوود میندازم با یه امپلی پایونیر. این ست کامپونت PHILIPS شد 75000 تومان. هنوز پخشو عوض نکردم و اصلیشه اخه بین VIEXEN و این مدل PHILIPS که عکس شو براتون میزارم موندم.
تصوير

عزیزم اصلا سیستم بی کیفیت ویکسن نمایندگی رو استفاده نکن.اون دکمه های روی فرمون هم اصلا ارزش نداره که بخاطرش یه سیستم بد بزاری روش.یه لومه دیگه

یه سیستم خوب ببند.شما داری بلندگوهات رو عوض میکنی و کیفیت رو احساس میکنی اون کسی که هنوز بلندگوهای اصلی ماشین روشه و سیستم ویکسن بسته که تغییر رو احساس نمیکنه
....
موقع خرید حواست به خروجی امپلی فایراش هم باشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 14:29 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: mvm 530.l90.پارس tu5
قیمت این فیلیپس چقدره دوست عزیز؟ابعادش با vixen یکیه؟یعنی به قول خودمون فابریکه؟از آپشناشم برامون بگو...ممنونم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 15:07 
آفلاين

dr sorush نوشته است:
قیمت این فیلیپس چقدره دوست عزیز؟ابعادش با vixen یکیه؟یعنی به قول خودمون فابریکه؟از آپشناشم برامون بگو...ممنونم

پخش ها یا تک دین هستن یا دبل دین
واسه 530 دبل دینه پس همه ی دبل دین ها بهش میخوره.اینطور نیست که ابعاده پخش شرکت های مختلف با هم تفاوت داشته باشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 16:30 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
SAMAN_747 عزیز خیلی ممنون. خیلی لطف کردی بازم خجالت دادی با این مقاله هرچند سخت بود حرفه ای بود ولی خیلی ممنون واسه راهتماییت.
h.fahimi عزیز ممونم. با توضیحات شما و سامان خان فهمیدم دیگه چیه. ممنون بازم از هر دو

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 17:15 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: mvm530
dr sorush نوشته است:
امروز بارون زیادی بارید...وقتی سوار ماشین شدم دیدم بالای ستون جلو سمت راننده اندازه یک وجب موکتش خیسه...!!!بعد کلی تحقیق دیدم از طرف نوار دور شیشه جلو نفوذ کرده...چسب آکواریوم همراهم نبود..با چسب مایع زیر بارون آببندیش کردم...قبلا هم در رفتن نوار دور شیشه جلو واسم پیش اومده بود که خودم درستش کردم...واقعا این سمبل کاریها واسه شرکت افت نیست؟شرکتی که نتونه رو کار کارگراش نظعارت کنه آخر عاقبت داره؟همینه که اسم جنس چینی بد در رفته دیگه...واقعا تاسف باره...آقایون روسا که این باشگاه رو راه انداختن لطف کنن یه جوابی بدن....پیکان هم با اون تکنولوژی ابتداییش این مشکل رو نداره....واقعا تاسف باره...من واقعا از مونتاژ 530 ناراضی ام...چرا باید 20 تومن پول ما اینطور به مسخره گرفته بشه...اگه ماشینم تنها همین مشکل رو داشت صدام در نمیومد اما مشکل یکی دو تا نیست نماینده ها هم که ماشالا هیچ تخصص و جوابی ندارن.....

دكتر جان داغ مارو تازه نكن...اينجا بعضي از دوستان هنوز خيلي داغن يه وقت ميبني ريختن سرت تكفيرت كردن :smile: :smile:

---- اضافه شده در تاریخ 14 بهمن 1390, 18:26 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

SAMAN_747 نوشته است:
couhsar نوشته است:
دوستان منم بالاخره برای یه 530 مشکی اسم نوشتم. توی این چند وقته حسابی از راهنماییهاتون استفاده کردم. قول میدم منم وقتی تحویل بگیرم همین کارو برای شما و اونایی که میخوان بخرن انجام بدم. حالا یکی دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین.

من به صورت شرایطی ثبت نام کردم که در ابتدا 12075000 تومن پرداخت کردم. حال ازمن 4 تا چک به مبلغ2346700 برای هر سه ماه میخوان. میخواستم بدونم آیا این مبلغ چک درسته؟ چون اول به من گفته بودن 4 تا چک 2300000 ولی اینا حدود 50 تومن بیشتره. به علاوه یک چک ضمانت یا سفته به ارزش 120% مبلغ اون 4 تا چک دیگه هم میخوان . آیا از شماها هم همچین چیزی خواستن؟ و نهایتا اینکه مبلغ نقدی که من دادم درسته ؟ چون اونم اول گفته بودن 12000000. ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید چون باید چک ها رو واسشون ببرم

سلام دوست عزیز
من 120,750,000 ریال پول نقد دادم و 4 تا چک به مبلغ 23,469,000 ریال با فاصله زمانی 3 ماه و یه چک تضمین 112,651,200 ریال که مال یکی از همکارای بابام بود. البته آپشن هم داره که شامل 2 تا LCD کلاهک عقب راننده و شاگرد با مارک XVISION و یه DVD PLAYER با مارک CHERY و البته GPS رهیاب که روی همون DVD PLAYER هست. البته پول روکش صندلی 1600000 ریال شد که با پول نصب پلاک 2000000 ریال جدا ازم گرفتن.
ازشون عکس می گیرم برات می ذارم.

سامان عزيز يعني بابت ناويگيشن و و متعلقات اعم از دوربين دنده عقب و دي وي دي وغيره پولي از شما نگرفتن؟؟؟؟ جور در نمياد با ساير نمايندگي ها كه من ديدم.... اصولا پول سيستمي كه ميبندن رو جدا ميگيرن و فاكتور ميدن... نگفتي وقتي ماشينو ديدي ايناها روش نصب بود يا بعد نصب كردن برات؟ بعدشم اين فاكتوري كه شما گذاشتي عكسشو پول خود ماشينه فقط با اقساط و سودشhttp://upload.tuningtalk.com/upload/pix-01.jpg
همونطور كه به قول خودت پول روكش رو جدا گرفتن 160000 تومن...ولي بي انصافيه واسه نصب پلاك 40000 تومن اضافه بگيرن حتما منظورت پول نصب پلاك و روكش صندليه تازه اونم زياده...يه جاي كار ميلنگه به نظر من

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 18:26 
آفلاين

نقل قول:
میخواستم قبلا بگم یادم رفت.این اندازش 13 سانته اصلا 14 سانتی نداریم.یه سانت تو محاسباتت اشتباه کردی :d
اون تیوتر هم اگه صدای نرم میخوای باید نزدیک بلندگوش بزاری و اگه صدای تیز میخوای باید دورتر بزاری

1- سلام پیمان عزیز منظور من اندازه قطری جای پیچهاشونه که مال همشون 14 سانته و 13 سانت اندازه دیافراگم بانده.
2- هنوز نه ولی اگه پخش توپ بذاری دیگه برای این باندها لازم به امپ نداره
3- نه تیوتر رو توی ستون و جای اصلی خود ماشین میزارم
4- اره خود ماشین یه جفت تیوتر توی ستونهاش داره
در ضمن اصلا با پخش اصلی این ماشین ارزش نداره که بانداتون رو عوض کنید چون به نظر من مشکل اول توی صدای ماشین کیفیت پخشه که اصلیش اصلا کیفیت نداره من که از صبح داشتم باندها رو میبستم در اخر هم دیدم که هیچ فرقی نکرد بعد فکر کردم مال بانداس اونا رو هم با کنوودهای دوستم عوض کردم هیچ فرقی نکرد.

---- اضافه شده در تاریخ 14 بهمن 1390, 18:39 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

dr sorush نوشته است:

دکتر جان قیمتش 450 تومن هسته البته بدون گیرنده جی پی اس اندازه اون هم 2D یا 10 سانتی متره که استاندارده ولی اندازه پخش اصلی این ماشین و VIEXEN از 10 سانت بیشتره و دورش خالی میمونه که این مشکل هم با اون قابی که دور PHILPS هسته حل میشه و فیت میشه. از لحاظ مشخصات و کیفیت هم پخش خیلی خوبییه.
اینم مشخصات:

Picture/Display

Display screen type: LCD TFT
Diagonal screen size: 7"
Resolution: 800(W) x 480(H) x 3(RGB)
Aspect ratio: Widescreen
Brightness: 260 cd/m²
Contrast ratio (typical): 400
Effective viewing area: 157.2 x 82.32mm
Pixel pitch: 0.1965(W) x 0.1715(H)
Key illumination: Blue

Video Playback

Playback Media: DVD, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW, DVD+RW, Video CD, SVCD, Picture CD
Disc Playback Modes: A-B Repeat, Chapter repeat, Disc Menu, Fast Backward, Fast Forward, OSD, PBC, Repeat, Resume Playback from Stop, Search forward/reverse, Slow Backward, Slow Forward, Still Picture, Zoom
Video disc playback system: NTSC, PAL

Audio Playback

Playback Media: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA, WMA-CD
Compression format: Dolby Digital, MP3, WMA, WMA9
Disc Playback Modes: Fast Forward/Backward, Introscan, Next/Previous Album Search, Next/Previous Track Search
ID3 Tag support: Song title, artist, album
MP3 bit rates: 32-320kbps and variable bit rate
USB Direct / SD Modes: Play/Pause, Fast Backward/Fast Forward, Previous/Next, Repeat, Shuffle

Tuner/Reception/Transmission

Tuner Bands: AM, FM Stereo
Auto digital tuning
Tuner Enhancements: Auto search and store
No. of preset stations: 18(FM), 12(AM)

Sound

Equalizer: 3-bands
Equalizer settings: Classic, Jazz, Pop, Rock, Flat, Optimal, Techno, User defined
Sound Enhancement: Dynamic Bass Boost
Output power (MAX): MOSFET 50Wx4 Channels
Output power (RMS): 24Wx4 channels (4 ohms, 10% T.H.D.)

Connectivity

USB: USB 2.0 Host
Memory card: SD, SDHC
Video Output - Analog: Composite video out
Preamp output: 2 pairs RCA(L/R)
Sub-woofer preamp output: x1 (With gain control)
AV input: Composite (CVBS) x1
Bluetooth profiles: A2DP, AVRCP, Handsfree
Bluetooth version: 2.0
Navigation ready: Yes (Navigation box sold separately)
Parking camera input: Yes (Switched on automatically in car reverse)

Security/Anti-thief

Display blackout: 10/20 sec selectable

Accessories

Remote control: Slim remote with battery
User Manual: Brazilian Portuguese, Spanish, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Quick start guide: English, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Brazilian Portuguese, Spanish

Power

Power supply: 12V DC

Dimensions

Product dimensions (W x H x D): 178 x 100 x 185.4 mm
•Chassis: 2 Din

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 20:07 
آفلاين

h.fahimi نوشته است:
نقل قول:

1- سلام پیمان عزیز منظور من اندازه قطری جای پیچهاشونه که مال همشون 14 سانته و 13 سانت اندازه دیافراگم بانده.
2- هنوز نه ولی اگه پخش توپ بذاری دیگه برای این باندها لازم به امپ نداره
3- نه تیوتر رو توی ستون و جای اصلی خود ماشین میزارم
4- اره خود ماشین یه جفت تیوتر توی ستونهاش داره
در ضمن اصلا با پخش اصلی این ماشین ارزش نداره که بانداتون رو عوض کنید چون به نظر من مشکل اول توی صدای ماشین کیفیت پخشه که اصلیش اصلا کیفیت نداره من که از صبح داشتم باندها رو میبستم در اخر هم دیدم که هیچ فرقی نکرد بعد فکر کردم مال بانداس اونا رو هم با کنوودهای دوستم عوض کردم هیچ فرقی نکرد.

---- اضافه شده در تاریخ 14 بهمن 1390, 18:39 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

dr sorush نوشته است:

دکتر جان قیمتش 450 تومن هسته البته بدون گیرنده جی پی اس اندازه اون هم 2D یا 10 سانتی متره که استاندارده ولی اندازه پخش اصلی این ماشین و VIEXEN از 10 سانت بیشتره و دورش خالی میمونه که این مشکل هم با اون قابی که دور PHILPS هسته حل میشه و فیت میشه. از لحاظ مشخصات و کیفیت هم پخش خیلی خوبییه.
اینم مشخصات:

Picture/Display

Display screen type: LCD TFT
Diagonal screen size: 7"
Resolution: 800(W) x 480(H) x 3(RGB)
Aspect ratio: Widescreen
Brightness: 260 cd/m²
Contrast ratio (typical): 400
Effective viewing area: 157.2 x 82.32mm
Pixel pitch: 0.1965(W) x 0.1715(H)
Key illumination: Blue

Video Playback

Playback Media: DVD, DVD-R/-RW, DVD+R/+RW, DVD+RW, Video CD, SVCD, Picture CD
Disc Playback Modes: A-B Repeat, Chapter repeat, Disc Menu, Fast Backward, Fast Forward, OSD, PBC, Repeat, Resume Playback from Stop, Search forward/reverse, Slow Backward, Slow Forward, Still Picture, Zoom
Video disc playback system: NTSC, PAL

Audio Playback

Playback Media: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, WMA, WMA-CD
Compression format: Dolby Digital, MP3, WMA, WMA9
Disc Playback Modes: Fast Forward/Backward, Introscan, Next/Previous Album Search, Next/Previous Track Search
ID3 Tag support: Song title, artist, album
MP3 bit rates: 32-320kbps and variable bit rate
USB Direct / SD Modes: Play/Pause, Fast Backward/Fast Forward, Previous/Next, Repeat, Shuffle

Tuner/Reception/Transmission

Tuner Bands: AM, FM Stereo
Auto digital tuning
Tuner Enhancements: Auto search and store
No. of preset stations: 18(FM), 12(AM)

Sound

Equalizer: 3-bands
Equalizer settings: Classic, Jazz, Pop, Rock, Flat, Optimal, Techno, User defined
Sound Enhancement: Dynamic Bass Boost
Output power (MAX): MOSFET 50Wx4 Channels
Output power (RMS): 24Wx4 channels (4 ohms, 10% T.H.D.)

Connectivity

USB: USB 2.0 Host
Memory card: SD, SDHC
Video Output - Analog: Composite video out
Preamp output: 2 pairs RCA(L/R)
Sub-woofer preamp output: x1 (With gain control)
AV input: Composite (CVBS) x1
Bluetooth profiles: A2DP, AVRCP, Handsfree
Bluetooth version: 2.0
Navigation ready: Yes (Navigation box sold separately)
Parking camera input: Yes (Switched on automatically in car reverse)

Security/Anti-thief

Display blackout: 10/20 sec selectable

Accessories

Remote control: Slim remote with battery
User Manual: Brazilian Portuguese, Spanish, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Quick start guide: English, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Brazilian Portuguese, Spanish

Power

Power supply: 12V DC

Dimensions

Product dimensions (W x H x D): 178 x 100 x 185.4 mm
•Chassis: 2 Din

عکس از تیوتر خود ماشین فقط یادت نره
بله دقیقا حق با شمایه پخش ماشین به قول دوستان به لعنت خدا هم نمیارزه
عزیزم شما بهترین پخش بازار رو ببندی بازم بدون امپلی فایر نمیتونی نتیجه خوبی بگیری.با مقایسه ی خروجی پخشتون و نیاز بلندگوتون شما اصلا نمیتونی به اندازه مورد نیاز پخش بهش انرژی بدی-از طرف دیگه زیاد به پخش فشار بیاری احتمال سوختنش هم هست
من به پخش تصویری علاقه ندارم و دنبال یه دبل دین صوتی خوشکل هستم و انتخاب هام هم اینا هستن که نمیتونم پیداشون کنم (شما ایندفعه رفتی بازار لطف میکنی ببینی چه پخش های صوتی دبل دین دارن و اسمشون رو بهم بگی)

Clarion-CX609
تصوير
pineer 6050ub
تصوير

امپلی فایر هم این رو خریدم
infinity 7541
تصوير

یه جفت کامپ 13 اینچی واسه استیج جلو و یه جفت 16 اینچی واسه عقب هم در نظر دارم که هنوز مدلشون قطعی نشده
...
اینها رو گرفتم بعد نوبت به ساب میرسه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 بهمن 1390, 01:56 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: پارس
سامان عزيز يعني بابت ناويگيشن و و متعلقات اعم از دوربين دنده عقب و دي وي دي وغيره پولي از شما نگرفتن؟؟؟؟ جور در نمياد با ساير نمايندگي ها كه من ديدم.... اصولا پول سيستمي كه ميبندن رو جدا ميگيرن و فاكتور ميدن... نگفتي وقتي ماشينو ديدي ايناها روش نصب بود يا بعد نصب كردن برات؟ بعدشم اين فاكتوري كه شما گذاشتي عكسشو پول خود ماشينه فقط با اقساط و سودشhttp://upload.tuningtalk.com/upload/pix-01.jpg
همونطور كه به قول خودت پول روكش رو جدا گرفتن 160000 تومن...ولي بي انصافيه واسه نصب پلاك 40000 تومن اضافه بگيرن حتما منظورت پول نصب پلاك و روكش صندليه تازه اونم زياده...يه جاي كار ميلنگه به نظر من[/quote]

با سلام مجدد
والا من که بابت آپشن به صورت نقدی پولی ندادم. شاید می خوان قسط ها تمام شد بگیرن. روزی که ماشینو گرفتم آپشن ها روش نصب بود حالا اینکه خود بم اینا رو نصب کردن یا تو نمایندگی آبادان نمی دونم چون صبحش زنگ زدم نمایندگی ببینم ماشین اومده، بهم گفت ماشین رسیده ولی عصر بیا ماشینو ببر هنوز کار داره. ولی مکانیکه خوب حواسش جمع بود چون روزی که رفتم ماشینو بگیرم بهم گفت 160000 بابت روکش صندلی بهم بده بهش گفتم مگه این جزو آپشن نبوده مکانیکه هم گفت فقط پول آپشنو دادی این که جزو آپشن ها نیست. منم پول همراهم نبود گفتم موقعی که پلاک ها اومد میام واسه نصب پول روکش رو هم میدم. راستی نزدیک 25000 هم بابت دور فرمونی به غیر از 200000 دادم. پلاک ها رو تو یه قاب پلاستیکی گذاشت بعد به ماشین پرچ کرد.شاید پول اونا یکم زیاد بوده منم نمی دونم چه طوری یه نصب پلاک رو 40000 باهام حساب کرده. ولی مکانیکه خیلی حواسش جمع بود اگه پول آپشن ها رو نگرفته باشن تا پول ندم ولم نمی کنه. از یه طرف اگه پول نگرفتن پس چرا رسید دادن؟ تو رسید آپشن هم مبلغی ذکر نشده. بابام هم که پولی جدا نداده، باید از دوستم بپرسم چون با هم رفتیم گرفتیم. ( اونم ماشینش با ماشین من رسید) رسید آپشن جفت ماشین ها رو هم آخر کار اون گرفت ولی اگه پولی داده بود حتما بهم می گفت.
حالا بازم رفتم نمایندگی می پرسم. بهت میگم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 15 بهمن 1390, 14:19 
آفلاين

نقل قول:
بله دقیقا حق با شمایه پخش ماشین به قول دوستان به لعنت خدا هم نمیارزه
عزیزم شما بهترین پخش بازار رو ببندی بازم بدون امپلی فایر نمیتونی نتیجه خوبی بگیری.با مقایسه ی خروجی پخشتون و نیاز بلندگوتون شما اصلا نمیتونی به اندازه مورد نیاز پخش بهش انرژی بدی-از طرف دیگه زیاد به پخش فشار بیاری احتمال سوختنش هم هست
من به پخش تصویری علاقه ندارم و دنبال یه دبل دین صوتی خوشکل هستم و انتخاب هام هم اینا هستن که نمیتونم پیداشون کنم (شما ایندفعه رفتی بازار لطف میکنی ببینی چه پخش های صوتی دبل دین دارن و اسمشون رو بهم بگی)

سلام پیمان جان مدل 6050ub pioneer رو دیدم اینجا هسته میدن 280 و یه دونه هم کنوود که روی اوانته های جدید میبندن داشت دسته دوم می داد 200 البته فکر کنم داره بی انصافی میکنه ولی پایونیره یه چیز دیگس خیلی شیک بود.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6230 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 623  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Ashkan.kam و 4 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: