عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 29 فروردین 1393, 06:31

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6230 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 623  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: ام وی ام 530 - MVM 530 . محصول مدیران خودرو.
پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 16:20 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

نوع خودرو: پژو پارس elx
اقا رضا مبارکت باشه و به سلامتی ایشااله.در مورد کولر همونطور که گفته شد دکمه ای که برف روشه رو بزنی بعید میدونم مشکلی داشته باشه.ضمنا تنها موضوعی که ممکنه به چشمت بیاد بعنوان ایراد میتونه سفت بودن کمکها و درواقع ضربه خوردن اتاق توی دست اندازها باشه.برای ماشین خواهرم این مشکل بود که با بوش گذاری کمکها خیلی بهتر شد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 22:22 
آفلاين
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: mvm 530
آقا رضا سلام
بله دزدگیر آژیر داره ولی فقط زمانی که یکی از درها یا کاپوت و یا صندوق عقب در زمان فعال بودن دزدگیر ،باز بشن آژیر به صدا در میاد و دزدگیر ماشین به ضربه حساس نیست تا صدای آژیرش در بیاد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 23:46 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: پراید 132
حوب باید یه راهی باشه که بفهمیم صدای دزدگیرش چطوریه ، نمیشه به این استناد کرد که اگه کسی سعی کرد کاری بکنه صداش در میاد ، اولا اومدیم که همچین اتفاقی نیفتاد یا سیستمش از قبل مشکل داشت ، دوما ممکنه اصلا صداش طوری نباشه که بخواد مارو از وضعیت اگاه بکنه ، یا اینکه ممکنه یه دری رو درست نبسته باشی یا شیشه پایین باشه ماشین چطور میخواد بهتون هشدار بده این موضوع رو ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 00:27 
آفلاين
دنده 1

نوع خودرو: X60-سمند-MVM
ماشین شوک سنسور نداره بنابراین به ضربه جساس نیست .
اگه در رو درست نبسته باشیم، درها قفل نمیشن .
شیشه ها بعد از قفل کردن با سیستم پاور ویندوز بالا میرن .
اگر میخواین بدونین صدای دزدگیرش چطوره، ساده ترین راه اینه درها رو با ریموت قفل کنین و بعدش با سویچ یکی از درها رو باز کنین .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 00:55 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: پراید 132
ولی شنیده بودم پاور ویندوزش فقط زمانی کار میکنه که دکمه قفل کردن روی سوییچ رو چند ثانیه نگه داری ، کسی در مورد اینکه اگه فراموش بکنیم شیشه هارو بالا بیاریم و در رو با ریموت فقل کنیم باز هم بالا میرن چیزی نگفته بود

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 مهر 1391, 01:30 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

دوستان میشه شوک سنسور رو جداگانه نصب کرد؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 مهر 1391, 09:10 
آفلاين
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: GRAND VITARA2.4-PARS
ما هم شنیدیم که میگفتن باید دکمه قفل کردن رو چند لحظه نگه داریم!تا شیشه ها بره بالا.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 مهر 1391, 09:13 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: منتظر تحویل mvm 530
kian.karim نوشته است:
دوستان عزیز اگر کسی ودیعه ای رنگ مشکی توی تیر و مرداد ثبت نام کرده و تحویل گرفته بهم بگه، چون من بازم امروز تماس گرفتم گفتن شاید تا یک ماهه دیگه هم بهم تحویل ندن( تا الان 1 ماه تأخیر داشته). لطفاً کامنت بدین.

دوستان بالاخره به من تحویل دادن :)

این فروم خیلی بهم کمک کرد برای انتخاب نوع خودرو و میدونم دوستان زیادی هستن که برای خرید به این فروم مراجعه می کنن و می خوان بدونن زمان بندی تحویل مدیران خودرو چطوری هستنش.
من 29 خرداد 1391 به صورت ودیعه ای 530 مشکی ثبت نام کردم. قیمت فروش اون موقع22.5 م تومان بود که 700 هزار تومان تخفیف می دادن. 12 م تومان را موقع ثبت نام ریختم. قرارداد تحویل 45 روزه بود و من طبق قرار داد 9.8 م تومان رو در تاریخ 14 مرداد ریختم. تاریخ تحویل هم باید 14 مرداد می بود اما..... اما 10 مهر تحویل دادن! یعنی 56 روز تأخیر. هفته دیگه اقدام می کنم برای گرفتن جریمه تأخیر.
دلیلی که نمایندگی فروش مستقیم بهم می گفت این بود که چون سفارش رنگ مشکی توی این دو ماه کم بود کارخانه مشکی تولید نکرده.

من وقتی که ماشین رو تحویل گرفتم خیلی دنبال صدای کوبیدن سیستم تعلیق بودم چون همه جا از مشکلات بسیار زیاده سیستم تعلیق خونده بودم ولی هر چی با سرعت 40 از روی دست اندازهای تند با ارتفاع بالا رد شدم و توی چاله انداختم صدای عجیبی نشنیدم. با سرعت 60 هم از روی دست اندازهای بزرگ رد شدم ولی بازم هیچ مشکلی درباره سیستم تعلیع حس نکردم. به نظرم واقعاً توی رانندگی خیلی خوش حس هستش و واقعاً توی این دو سه روز از رانندگی باهاش لذت بردم مخصوصاً از فرمون بسیار نرم و امکانات باحالش. خلاصه من نمی دونم داستان چیه چون من توی 530 های تولید قدیم ننشستن ولی یا مدیران خودرو کمک رو عوض کرده یا من نسبت به دوستان530 سواری که میگن سیستم تعلیق مشکل داره حساسیتم کمتره ( البته من خودم خیلی وسواسی هستم). من تجربه 3 سال رانندگی با پژو 206 تیپ 3 سال 83 و 5 سال رانندگی با پراید کره ای 75 رو دارم. به نظر من این ماشین تمام توقعات از یک ماشین سدان خانوادگی رو برآورده می کنه. فقط اسپیکرهای این ماشین به نظر می رسه که صداهای با فرکانس بالا رو به صورت مناسب نمی تونه پخش کنه و صداهای فرکانس بالا وقتی ولوم بالا برده بشه دیستورت می شه. درباره صداهای فرکانس پایین بهتر عمل می کنه ولی باز هم میتونست خیلی بهتر باشه. خلاصه اگر این ماشین اوتوماتیک بود دیگه هیچی کم نداشت.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 مهر 1391, 09:32 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: MVM 530 & 110
mojhp نوشته است:
ما هم شنیدیم که میگفتن باید دکمه قفل کردن رو چند لحظه نگه داریم!تا شیشه ها بره بالا.

saeed.mitnic نوشته است:
ولی شنیده بودم پاور ویندوزش فقط زمانی کار میکنه که دکمه قفل کردن روی سوییچ رو چند ثانیه نگه داری ، کسی در مورد اینکه اگه فراموش بکنیم شیشه هارو بالا بیاریم و در رو با ریموت فقل کنیم باز هم بالا میرن چیزی نگفته بود

اون نگه داشتن برای تولیدات اول بوده ظاهرا
الان وقتی دکمه ریموت رو یک بار فشار بدید درها قفل و شیشه ها بالا میرن...
kian.karim نوشته است:
kian.karim نوشته است:
دوستان عزیز اگر کسی ودیعه ای رنگ مشکی توی تیر و مرداد ثبت نام کرده و تحویل گرفته بهم بگه، چون من بازم امروز تماس گرفتم گفتن شاید تا یک ماهه دیگه هم بهم تحویل ندن( تا الان 1 ماه تأخیر داشته). لطفاً کامنت بدین.

این فروم خیلی بهم کمک کرد برای انتخاب نوع خودرو و میدونم دوستان زیادی هستن که برای خرید به این فروم مراجعه می کنن و می خوان بدونن زمان بندی تحویل مدیران خودرو چطوری هستنش.
من 29 خرداد 1391 به صورت ودیعه ای 530 مشکی ثبت نام کردم. قیمت فروش اون موقع22.5 م تومان بود که 700 هزار تومان تخفیف می دادن. 12 م تومان را موقع ثبت نام ریختم. قرارداد تحویل 45 روزه بود و من طبق قرار داد 9.8 م تومان رو در تاریخ 14 مرداد ریختم. تاریخ تحویل هم باید 14 مرداد می بود اما..... اما 10 مهر تحویل دادن! یعنی 56 روز تأخیر. هفته دیگه اقدام می کنم برای گرفتن جریمه تأخیر.
دلیلی که نمایندگی فروش مستقیم بهم می گفت این بود که چون سفارش رنگ مشکی توی این دو ماه کم بود کارخانه مشکی تولید نکرده.

من وقتی که ماشین رو تحویل گرفتم خیلی دنبال صدای کوبیدن سیستم تعلیق بودم چون همه جا از مشکلات بسیار زیاده سیستم تعلیق خونده بودم ولی هر چی با سرعت 40 از روی دست اندازهای تند با ارتفاع بالا رد شدم و توی چاله انداختم صدای عجیبی نشنیدم. با سرعت 60 هم از روی دست اندازهای بزرگ رد شدم ولی بازم هیچ مشکلی درباره سیستم تعلیع حس نکردم. به نظرم واقعاً توی رانندگی خیلی خوش حس هستش و واقعاً توی این دو سه روز از رانندگی باهاش لذت بردم مخصوصاً از فرمون بسیار نرم و امکانات باحالش. خلاصه من نمی دونم داستان چیه چون من توی 530 های تولید قدیم ننشستن ولی یا مدیران خودرو کمک رو عوض کرده یا من نسبت به دوستان530 سواری که میگن سیستم تعلیق مشکل داره حساسیتم کمتره ( البته من خودم خیلی وسواسی هستم). من تجربه 3 سال رانندگی با پژو 206 تیپ 3 سال 83 و 5 سال رانندگی با پراید کره ای 75 رو دارم. به نظر من این ماشین تمام توقعات از یک ماشین سدان خانوادگی رو برآورده می کنه. فقط اسپیکرهای این ماشین به نظر می رسه که صداهای با فرکانس بالا رو به صورت مناسب نمی تونه پخش کنه و صداهای فرکانس بالا وقتی ولوم بالا برده بشه دیستورت می شه. درباره صداهای فرکانس پایین بهتر عمل می کنه ولی باز هم میتونست خیلی بهتر باشه. خلاصه اگر این ماشین اوتوماتیک بود دیگه هیچی کم نداشت.

مبارک باشه دوست عزیز
والا با همین گیربکس دستی هم با توجه به حجم موتورش شتابش پایینه
حالا فک کن اگه اتومات باشه دیگه دوچرخه رو هم نمیگیره
جریان مگان 2000 اتومات که ریو 1500 راحت میگیرتش...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 مهر 1391, 10:13 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت

hessam72 نوشته است:
mojhp نوشته است:

saeed.mitnic نوشته است:

اون نگه داشتن برای تولیدات اول بوده ظاهرا
الان وقتی دکمه ریموت رو یک بار فشار بدید درها قفل و شیشه ها بالا میرن...
kian.karim نوشته است:
kian.karim نوشته است:

مبارک باشه دوست عزیز
والا با همین گیربکس دستی هم با توجه به حجم موتورش شتابش پایینه
حالا فک کن اگه اتومات باشه دیگه دوچرخه رو هم نمیگیره
جریان مگان 2000 اتومات که ریو 1500 راحت میگیرتش...

با ریو من ماشین 60 میلیونی هم میگیرم حالا چون اسمش ریویه دلیل بر ضعفش نیستو0-100 ریو 10 ثانیس!
فرض حجم موتور بالاتر هم رابطه ای با شتاب نداره.الان ماشین 1300 هست ماکسیما هم میتونه بگیره! (آلفا رومیو جولیتا)

در مورد اسپیکر ها هم بگم که این 4 تا اسپیکر رو روی هم بزاری به اندازه یه باند 40 هزار تومنی بازار هم جواب نمیدن.همه رو بردار دو تا باند 150 تومنی بنداز خودت رو راحت کن.خیلی ضعیف هستن.هر کدوم 20 وات !

در مورد اتومات هم من خودم شخصا دوست ندارم! لذت رانندگی به دنده زدنشه مخصوص اینکه میدونی تفاوت شتاب تو با یه ماشین دیگه توی نوع دنده زدنته
واسه اتومات ماشین حداقل باید 400 اسب باشه :smile:

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 6230 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 623  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: