عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 27 فروردین 1393, 16:38

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3617 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 362  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: ام وی ام 315 - MVM 315h
پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 11:21 
آفلاين
طراح برتر خودرو
نماد کاربر

نوع خودرو: red206lifan620
توش از روي لامبورگيني كپي شده و عاليه
يه نگاه به طرح آمپراش بندازين...

اينم از نماي جلوي فيس ليفت
تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 11:30 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: tiburon,206v9,pars A
hamid d نوشته است:
يه نگاه به طرح آمپراش بندازين...

اينم از نماي جلوي فيس ليفت
تصوير

دقیقا مخصوصا قسمت نمایش کیلومترشمار و . . .! چه پیشفرفتی حاصل کردن ... فکر کنم تغییر بیشتر در نمای جاو باشه , البته زیاد معلوم نیست :-)
اینم لینک
http://www.autoweek.nl/forum/read.php?12,4910580

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 11:54 
آفلاين
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: kia rio
نقل قول:
يه نگاه به طرح آمپراش بندازين..

آیدین جان آمپرها تو لینک نبود ولی من که تقریبا یه ساعتی این خودرو رو نظاره کردم و یه بازدید فنی به دید خریدار داشتم از دقت بالای رگلازدرب ها و سنکرونیزه بودن حالت چراغ ها و دستگیره ا به وجد اومدم بالاخره یه خودرو وارد کشور شد که واقعا هم زیبا و هم با کیفیت هست ضمنا مدل سدان خیلی زیباست و قسمت عقبش خیلی خوب طراحی شده اصلا مثل تو عکس نیست کیفیت زه ها دور شیشه و ماهوتی ها هم بالا و در حد یه خودروی 30 ملیونی هست

نقل قول:
دوستان به نظرتون این ماشین بیاد به بازار قیمت 206 میاد پایین؟!(دسته دوم) منظورم اینه که الان بهتر میتونم sd رو بفروشم یا اگه این ماشین با 18 تومن بیاد دیگه کسی 89 sd رو 15 برنمیداره!؟

به نظر من اگه قیمت این خودرو روی 18 بمونه و تا 20 بالا نره که 100% بالا میره با این امکانات و زیبایی که داره در معادلات اکثر خودروها در این رنج و کلاس تاثیر میذاره ..کافیه بیاد بیرون و مردم کیفیت و کارایی رو ببینند یه سایت که وبلاگ هیوندای بود درباره فولوین2 گفته بود: از تویوتا یاریس بهتر و جذابتر هست..خوب این نشون میده دید خوبی نسبت به این خودرو در خارج از ایران وجود داره کد این خودرو "A13" هست که بروی پلت فرم سئات تولدو کانسپت شده که واقعا طراح ایتالیایی کارش رو بلد بوده :-?

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 12:06 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: tiburon,206v9,pars A
sunmartin نوشته است:
نقل قول:
يه نگاه به طرح آمپراش بندازين..

آیدین جان آمپرها تو لینک نبود ولی من که تقریبا یه ساعتی این خودرو رو نظاره کردم و یه بازدید فنی به دید خریدار داشتم از دقت بالای رگلازدرب ها و سنکرونیزه بودن حالت چراغ ها و دستگیره ا به وجد اومدم بالاخره یه خودرو وارد کشور شد که واقعا هم زیبا و هم با کیفیت هست ضمنا مدل سدان خیلی زیباست و قسمت عقبش خیلی خوب طراحی شده اصلا مثل تو عکس نیست کیفیت زه ها دور شیشه و ماهوتی ها هم بالا و در حد یه خودروی 30 ملیونی هست

نقل قول:
دوستان به نظرتون این ماشین بیاد به بازار قیمت 206 میاد پایین؟!(دسته دوم) منظورم اینه که الان بهتر میتونم sd رو بفروشم یا اگه این ماشین با 18 تومن بیاد دیگه کسی 89 sd رو 15 برنمیداره!؟

به نظر من اگه قیمت این خودرو روی 18 بمونه و تا 20 بالا نره که 100% بالا میره با این امکانات و زیبایی که داره در معادلات اکثر خودروها در این رنج و کلاس تاثیر میذاره ..کافیه بیاد بیرون و مردم کیفیت و کارایی رو ببینند یه سایت که وبلاگ هیوندای بود درباره فولوین2 گفته بود: از تویوتا یاریس بهتر و جذابتر هست..خوب این نشون میده دید خوبی نسبت به این خودرو در خارج از ایران وجود داره کد این خودرو "A13" هست که بروی پلت فرم سئات تولدو کانسپت شده که واقعا طراح ایتالیایی کارش رو بلد بوده :-?

به به ... منم یکی از دوستام ماشینو دیده توی اصفهان می گفت کیفیتش واقا بالاست , دقیقا هم به نکته شما اشاره کرد در مورد درب ها ! :-)
نمیدونم کجا میتونم برم ماشینو ببینم داخل تهران ! خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمش تا تصمیمم رو قطعی کنم و 206 تیپ 2ایی که تحویل تیر دارم رو کنسل کنم البته بعد از اومدن دعوتنامش :D

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 15:37 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: SOnata_206
با سلام
آیدین خان واقلا من پیشنهاد می کنم 206 تیپ 2 90 رو بیخیال شی!
برای 315 هم فعلا سایت بازه ! می تونی هرچچه زود تر اقدام کنی! البته شما هم میتونی مثل من صبور باشی و بمونی ماشین و یه check up کنی!

به نظر من خودش 315 از نسخه فیس لیفتش قشتگ تره! مخصوصه چراغ عقب ها ! جلو هم شبیه چراغ های جدید هیوندای شده! و از نظر کابین واقعا فیس لیفتش فوق العاده هست!
به هر حال فک نمی کنم که نسخه فیس لیفتش وارد ایران بشه! :hb:
من عکس هارو دوباره دیدیم! نظرم برگشت :cool: فیس لیفتشم جالب!

یک
تصوير
دو
تصوير

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط NarSic در 11 خرداد 1391, 15:42 .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 15:39 
آفلاين
نماد کاربر

نقل قول:
به به ... منم یکی از دوستام ماشینو دیده توی اصفهان می گفت کیفیتش واقا بالاست , دقیقا هم به نکته شما اشاره کرد در مورد درب ها !
نمیدونم کجا میتونم برم ماشینو ببینم داخل تهران ! خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمش تا تصمیمم رو قطعی کنم و 206 تیپ 2ایی که تحویل تیر دارم رو کنسل کنم البته بعد از اومدن دعوتنامش

امروز شخصی رو دیدم که تحویل گرفته بود رنگ خودرو قرمز خاصی هست البته توی محله ما زندگی میکنه و احتمالا میبینمش بازم جالب اینجاست که افرادی رو که میشناسم گفتن کیا موتورز مدل جدید داده بیرون که با توضیحات من قانع شدن خودرو mvm315 هست :-(

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 15:44 
آفلاين
نماد کاربر

شما نمیخوای عکس هارو بزاری نه؟؟ :dava: عصبیمون نکین دیگه! :d: :hb: :grin:

فیس لیفت :) تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 16:14 
آفلاين
فعال کلوپ خودروهای چینی
نماد کاربر

نوع خودرو: One4One
تصوير
تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 16:15 
آفلاين
نماد کاربر

چراغ ها یجلو شباهت زیادی به مدل های KIAو Hyundaiدارد !

عکستصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 خرداد 1391, 17:07 
آفلاين
نماد کاربر

کاملا با این تفاوت که دور چراغ های فالوین با هوشمندی زیاد تیره رنگ شده که اینکار باعث برجسته نشون دادن هرچه بیشتر و متمایز کردن اون از اتومبیل و سطح کاپوت میشه تیونیگ های زیبایی ازین خودرو شده ...

خودت که استادی و عکس های خوبی میزاری من اصلا تو کف کارهای شما موندم واقعا خیلی دقیق و اصولی اما متاسفانه دیشب نا ساعت 3 عکس هارو آپکردم اما فقط "آپلود" شد و نوی img{}img همقرار دادم که کار خاصی نمیکرد و پیام خاصی نمیداد ... :div: :div: الان تو بهارستان (محلمون) یکی گرفته از صبح داره میچرخونه و ملت میبینن ..جالبه که جوونها فکر میکنن کیا پیکانتو یا سراتو کوپه هست :lol: و میانسال ها هم میگن پژو 208 ... :fly: :fly: منم که نمیتونم برم یقه تک تک شون رو بگیرم توضیح بدم میزارم تو عالم خودشون باشن..

بالاخره با تقاضای یکطرفه من سایت pedal.ir رویوی این خودرو رو گذاشت

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 3617 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 362  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: