عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 28 فروردین 1393, 07:18

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 382 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: ورود خودرو از منطقه آزاد ارس
پستارسال شده در: 27 بهمن 1390, 14:12 
آفلاين
سرعت : 50 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

سرپرست سازمان منطقه آزاد ارس از رونمایی اولین پلاک اختصاصی منطقه آزاد ارس با حضور مردم و مسولان منطقه آزاد ارس در ایام دهه فجر خبر داد.

صادق نجفی در ادامه اظهار داشت : رونمایی از اولین پلاک اختصاصی خودروی ارس در ایام دهه فجر سال جاری بر روی خودروهای خارجی صورت می گیرد که شروعی برای واردات خودروهای خارجی و ارائه پلاک برای آنهاست.
وی ادامه داد: خودروهای خارجی براساس مصوبه هیات دولت تا مرکز استان آذربایجان شرقی يعني شهر تبریز اجازه تردد خواهند داشت.سرپرست منطقه آزاد ارس عملیاتی شدن محدوده 20 هزار هکتاری منطقه آزاد ارس را تحولی گرف در اقتصاد آذربایجان دانست و ابراز داشت: این رویداد بزرگ با مزیت هایی که در پی دارد بعنوان برگ زرین در تاریخ اقتصاد آذربایجان ثبت می شود.
وی در ادامه تاکید کرد : زحمات رئیس جمهور ،استاندار آذربایجان شرقی و مسولان گمرک کشور و استان را در راه اندازی و اجرای قوانین مناطق آزاد و ایجاد فضای مناسب جهت جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار موثر و حائز اهمیت عنوان کرد.
صادق نجفی با اشاره به اینکه خودروهای وارداتی طبق شیوه نامه و قوانین خاص و با معافیت از عوارض گمرکی توسط برخی از شرکت های طرف قرارداد و نیز سرمایه گذاران از گمرک منطقه آزاد ارس وارد می شوند افزود: يك هزار فقره پلاک اختصاصی ارس آماده نصب بر روی خودروهای وارداتی هستند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : این طرح مخصوص اهالی و ساکنین منطقه آزاد ارس بوده و ارائه خدمات واردات خودرو و پلاک گذاری فقط برای ساکنین امکان پذیر خواهد بود.

وی در پایان گفت : در راستای تحقق رضایتمندی خریداران خودروهای خارجی نمایندگی خدمات پس از فروش خودروها نیز در منطقه آزاد ارس راه اندازی می شود.

==============================================================

طبق تماسی که بامسولان اونجا داشتم امروز پنجشنبه قراره ماشینایی که از جنوب بارگیری شدن قراره پلاک بشن و مسلما امروز فردا عکسهاشونو میذارن سایت :-) در ظمن گفت کسایی که بخوان میتونن از همین امروز بیان واسه واردات خورو اقدام کنن! و همونطور که تو بالا هم دیدین میشه تا تبریز هم اومد و موند :)

اینم دیروز گذاشتن تو سایت

[center]فرایند واردات خودرو به منطقه آزاد ارس[/center]

[center]تصوير
تصوير[/center]

90.11.27

---- اضافه شده در تاریخ 27 ام بهمن 1390, 00:55 ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

با حضور استاندار آذربایجان شرقی در منطقه آزاد ارس رونمایی می شود : پلاک اختصاصی خودرو منطقه آزاد ارس

پلاک اختصاصی خودرو منطقه آزاد ارس 30 بهمن ماه سال جاری با حضور استاندار آذربایجان شرقی و مسئولان و اهالی منطقه آزاد ارس و شهرستان جلفا رونمایی می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست این سازمان با اعلام این خبر افزود: بعد از عملیاتی سازی محدوده 20 هزار هکتاری منطقه آزاد ارس این دومین رویداد مهم و با اهمیت برای سرمایه گذاران و اهالی این منطقه است.
صادق نجفی با بیان اینکه: این پلاک ها مختص خودروهای خارجی هستند که بدون پرداخت عوارض وارد محدوده منطقه آزاد ارس می شوند اظهار کرد: این امتیاز مختص سرمایه گذاران و اهالی منطقه آزاد ارس بوده و در راستای تسهیل امر سرمایه گذارای، تردد و رونق اقتصادی در این محدوده می باشد.
وی همچنین با اشاره به اینکه واردات خودروهای خارجی به داخل محدوده منطقه آزاد ارس با رونمایی این پلاک ها رسماً شروع می شود اعلام کرد: علاقمندان برای واردات خودروی خارجی می توانند برای کسب اطلاعات کافی و کسب اطمینان از شرایط واردات به معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان مراجعه نمایند.

گروه: اقتصادی و سرمایه گذاری

http://www.arasfz.ir/tabid/465/articleT ... -----.aspx

بالا
 مشخصات  

موضوع پست: Re: ورود خودرو از منطقه آزاد ارس
پستارسال شده در: 28 بهمن 1390, 18:47 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: All American Cars
خوش به حال آذری ها

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 بهمن 1390, 14:38 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: تــیـپ3&OVERLORD
سلام
منم به نوبه خودم تبریک میگم و امیدوارم بتونیم یه روزی از این ماشینا سوار بشیم و جا داره از حامد خان بابت زدن تاپیک تشکر کنم.

نمیدونم فعلا خبری هست یا نه؟
ماشینی پلاک شده؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 بهمن 1390, 14:54 
آفلاين
نماد کاربر

M A F I A نوشته است:
سلام
منم به نوبه خودم تبریک میگم و امیدوارم بتونیم یه روزی از این ماشینا سوار بشیم و جا داره از حامد خان بابت زدن تاپیک تشکر کنم.

نمیدونم فعلا خبری هست یا نه؟
ماشینی پلاک شده؟

سلام ممنون آرش خان
فعلا که فردا قراره خبری بشه اگه بتونم میرم :o

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 1 اسفند 1390, 20:27 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

ماشینها از کدوم شهر جنوبی میان ؟ آخه توی این چند روزه کلی تریلی با ماشینهای کیا و هیوندای از خرمشهر بارگیری می شدن و با توجه به اینکه ماشینهای نمایندگی آسان موتور و اطلس خودرو از بوشهر میرن تهران واسم عجیب بود که مقصدشون کجاس
فکر نکنم مردم تبریز بتونن استفاده کنن احتمالأ میشه مثل اروند که تا پایان یک شبانه روز باید برگشت به محدوده منطقه آزاد

تصوير

در هر صورت مبارک مردم آذربایجان باشه :hb:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 2 اسفند 1390, 11:39 
آفلاين
نماد کاربر

سلام
ممکنه مقصدشون ارس باشه
پرسیدیم و گفتن که میتونین تو تبریز هم استفاده کنین
تا عملی نشه نمیشه نظر قطعی داد
بله پریروز هم از پلاک ارس رونمایی کردن و اولی رو به ازرا 2012 دادن

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 5 اسفند 1390, 20:38 
آفلاين
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: MAXIMA/MB E200 2014
من خیلی به جلفا رفت و آمد دارم و دوست هم زیاد دارم شرایط رو می پرسم ببینم چطوریاست. به نوبه خودم به مردم جلفا تبریک میگم اگر بشه این خودرو ها رو تا تبریز هم آورد و محدودیت زمانی هم نداشته باشه خیلی باحال میشه به جرات بگم اکثر مردم تبریز میرند سمت خرید خودروهای وارداتی پلاک ارس ولی قانون محدودیت زمانی را حتما" ایجاد میکنند وگرنه شرکتهایی مثل اطلس خودرو و آسان موتور توی آذربایجان شرقی باید دکانهاشون رو تخته کنندو کل تبریز پر میشه از این خودرو ها باید در دراز مدت ببینیم چه رخ خواهد داد .آرزو میکنم تعرفه و حقوق گمرکی خودرو های ورودی برسه به10 یا20% تا همه مردم عزیز بتونند از داشتن خودروهای لوکس دنیا با اختلاف اندکی بالاتر از قیمت بازارهای جهانی لذت ببرند نه اینکه با 20 هزار دلار فلان خودرو صفر داخلی رو که ارابه مرگه رو خریداری کنند.
به امید اون روز :jang:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 7 اسفند 1390, 02:13 
آفلاين
نماد کاربر

فعلا که خبر ها در همين حدهستش و خبر جديدي نيست...

تصوير

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 9 اسفند 1390, 11:07 
آفلاين
نماد کاربر

سلام
من از دوستم که اونجا زندگی میکنه پرسیدم گفت هنوز 3-4 تا خود منطقه وارد کرده.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 فروردین 1391, 09:24 
آفلاين
سرعت : 30 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: MAXIMA/MB E200 2014
من عيد كه اونجا بودم رفتم يه پرس و جو كردم تا تبريز ميشه با ماشين رفت و اگه مسافت از اون شهر بيشتر بشه جي پي اس قطع ميشه و دردسرهاي خودش رو به همراه داره. با28.000$ پرادو 2011 يا2012 ميشه خريد.اينجا هم بابد 15 ميليون پول اشغالهاي توليد داخل رو بديم.
راستي اون هيونداي آزرا 2012 كه اولين ماشين پلاك شده بود مربوط به شخص معاونت منطقه ازاد ارس ميباشد.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 382 پست ]  برو به صفحه 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: milad_nine9 و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: