عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 29 فروردین 1393, 14:16

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2215 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 222  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: تجربه خرید و تحویل گرفتن تیبا sx
پستارسال شده در: 19 بهمن 1390, 21:32 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

نوع خودرو: Something DOHC 1.5
mojib نوشته است:
تیبا کاملا استاندارد بود یعنی رینگ و لاستیک تعویض نشده بود؟
اگه این همه خطا داشته باشه که روی کیلومتر سمندو سفید کرده

بله ... فابریک فابریک !

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 بهمن 1390, 22:24 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
عرض سلام و ادب
والا حقیقت امر اینه که بنده به علت یه مشکلی مجبور شدم تندر نود فولمو که 88 بود رد کنم بره :cry: ؛الان به بدبختی 12 جور کردم واسه ماشین؛اصلا هم سمت کارکرده نمیرم؛خلاصه دیدیم با این پول یا باید پراید خرید یا این دوست عزیزمونو! :smile: خلاصه که ظاهرا مجبورم تیبا بردارم؛فقط میترسم بعد از لوگان سواری بدجوری بخوره تو ذوقم؛فقط میخواستم بدونم از دوستانی که امتحان کردن بگن بعد از لوگان این چه حسی میده به آدم؟ اولین چیزایی که میخوره تو ذوق آدم چیه؟ من خدایی دو سال با اون ماشین زندگی کردم؛خیلی مرد بود خیلییییییییییی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 20 بهمن 1390, 00:05 
آفلاين
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Logan . Pride 111
اون روز نمایندگی سایپا بودم
یکی از شهرستان اومده بود دنبال 2 تا قطعه ساده میگشت
یکی فکر کنم وایر بود
دومی هم واشر سر سیلندر

حالا نمیدونم چه بلایی سر ماشین آورده بود ، چون موتور پراید که خودش تا حالا هیچ مشکلی نداشته خالا این که ارتقا یافته تر و بهتر هم هست چرا باید اینطوری میشد
اما قطعه اش نبود

خیلی تعجب کردم چون قطعات ساده ای بود

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 21 بهمن 1390, 11:12 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: تویوتا
با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی پرسیدم که کسی جواب نداد که آیا تیبا شاسی مستقل دارد یا نه مثل پراید چند تکه شاسی پیچ شده به بدنه داره؟
دوم آیا تییا بخاریش از دریچه های بزرگ جلو باد میزنه یا نه مثل پراید فقط از زیر پا و زیز شیشه جلو میزنه؟
سوم آیا تیبا مدلی داره که چهارتا شیشه برقی باشه یا نه فقط دوتا شیشه جلو برقی هستش در تمام مدلها؟
ممنون از جوابتون دوستان عزیز

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 21 بهمن 1390, 14:44 
آفلاين
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: دوباره نقطه سر خط...
datalife نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی پرسیدم که کسی جواب نداد که آیا تیبا شاسی مستقل دارد یا نه مثل پراید چند تکه شاسی پیچ شده به بدنه داره؟
دوم آیا تییا بخاریش از دریچه های بزرگ جلو باد میزنه یا نه مثل پراید فقط از زیر پا و زیز شیشه جلو میزنه؟
سوم آیا تیبا مدلی داره که چهارتا شیشه برقی باشه یا نه فقط دوتا شیشه جلو برقی هستش در تمام مدلها؟

1- شاسی مستقل معمولا برای ماشین های شاسی بلند یا کار طراحی میشه و اساس ماشین های کوچک و خانوادگی چون باید قیمت تموم شده ی پائینی داشته باشه معمولا شاسی یکپارچه استفاده میشه و تیبا هم چون شاسیش بازنگری شده شاسی پرایده نباید شاسیش مستقل باشه .
2- بله بخاریش مثل ریو از جلو باد میزنه
3- بله مدلی از تیبا هست که هنوز تولید نشده و 4 شیشه بالابر برقی داره بهمراه ایرکاندیشن اتوماتیک و رینگ آلومینیومی (EX)

نقل قول:
والا منم ماشینم رو امانی گرفتم ولی پلاکش 2 روزه اومد.
البته معمولا 1 روز بیشتر نمیشه.
نمیدونم شما چرا اینقدر طول کشیده.
معمولا وقتی اینقدر طول میکشه که،از قبل پلاک به نام خودت داشتی و رفته تو انبار تعویض پلاک.

من برج 11 /89 ریوم رو فروختم و تا برج 10 امسال که ماشین جدیدمو گرفتم پلاکم تو نیرو انتظامی بود .وقتی ماشینم سندش صادر شد فرداش پلاک پارسالم اومد و ماشینو تحویل گرفتم .

---- اضافه شده در تاریخ جمعه بهمن 21, 90 2:45 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

datalife نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز

1- شاسی مستقل معمولا برای ماشین های شاسی بلند یا کار طراحی میشه و اساس ماشین های کوچک و خانوادگی چون باید قیمت تموم شده ی پائینی داشته باشه معمولا شاسی یکپارچه استفاده میشه و تیبا هم چون شاسیش بازنگری شده شاسی پرایده نباید شاسیش مستقل باشه .
3- بله مدلی از تیبا هست که هنوز تولید نشده و 4 شیشه بالابر برقی داره بهمراه ایرکاندیشن اتوماتیک و رینگ آلومینیومی (EX)

نقل قول:
معمولا وقتی اینقدر طول میکشه که،از قبل پلاک به نام خودت داشتی و رفته تو انبار تعویض پلاک.

من برج 11 /89 ریوم رو فروختم و تا برج 10 امسال که ماشین جدیدمو گرفتم پلاکم تو نیرو انتظامی بود .وقتی ماشینم سندش صادر شد فرداش پلاک پارسالم اومد و ماشینو تحویل گرفتم .

---- اضافه شده در تاریخ جمعه بهمن 21, 90 2:45 pm ( قوانین انجمنهای تیونینگ تاک را مطالعه کنید!! ) ----

datalife نوشته است:
با سلام خدمت دوستان عزیز

نقل قول:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 بهمن 1390, 13:03 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: 131SL
بچه های اینجا کسی سنسور دنده عقب خوب کسی سراغ داره؟ از اینایی میخوام که محیطی اندازه میگیرن ؛ مثل تندر90 اگه دیده باشین؛ که فاصله رو خطی نمی گیرن؛ یعنی اگه چیزی مستقیما جلوی سنسور نباشه بازم آلارم میده ؛ آخه بعضی از سنسورا هستن مثل اونایی که فابریک روی پژو پارس هست ؛ اگه گوشه سپر یه چیزی باشه ؛ یعنی جلوی سنسور نباشه آلارم نمیده و ممکنه با خیال راحت گوشه سپرو بکوبی تو ماشین عقبی ؛ 2-3 مورد دیدم که اینجوری شده باشن ؛ حالا از این سنسورای تندر 90 که ستکو میزاره روی سفارشی ها پیدا میشه؟ قیمتش و اینا یا جایی که بفروشن سراغ دارید؟

خیابانی ست که هر روز قدم می زنم.

تَه ندارد لاکردار!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 بهمن 1390, 19:17 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: *
دوستانی که تیبا دارن کسی می تونه یه چند تا عکس از داخل ماشین بندازه ممنون می شم.
از داشبرد تودوزی درها .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 بهمن 1390, 20:55 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: 131SL
mojib نوشته است:
دوستانی که تیبا دارن کسی می تونه یه چند تا عکس از داخل ماشین بندازه ممنون می شم.
از داشبرد تودوزی درها .

داداش الان که شبه و نمیشه عکس بگیرم به دلیل کمبود امکانات
ولی خوب این پانوراما رو ببین از توی ماشین
ماشین من مثه اینه
http://www.saipacorp.com/portal/Theme/S ... t-pano.swf

خیابانی ست که هر روز قدم می زنم.

تَه ندارد لاکردار!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 22 بهمن 1390, 22:28 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: *
مرسی داداش گلم.
فقط یک سوال
دسته دنده و غربیلک فرمان این جوری هست؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 23 بهمن 1390, 07:38 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: تیبا
mojib نوشته است:
مرسی داداش گلم.
فقط یک سوال
دسته دنده و غربیلک فرمان این جوری هست؟

سلام دوست من
دسته دندش همینجوریه
ولی غربیلک فرمانش 3 پره ایه تقریبا مثل پراید جدیدا

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2215 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 222  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: