عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 4 اردیبهشت 1393, 10:54

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2155 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 216  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: تاپيك جامع مسائل و مشكلات ثبت نام و تحويل رانا
پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 19:35 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

نوع خودرو: پراید
با سلام واسه من فاکتور شده ولی پلاک شمارشو خالی گذاشته ؟ چند روز طول می کشه سند صادر بشه ؟ به نظر شما بخام بفروشمش تو نمایندگی بزارم یا ببرمش بنگاه کدوم بهتره و قیمت پیشنهادی چند بگم ؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 19:40 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: رانا
alireza5 نوشته است:
bbc_sh نوشته است:
پس چرا من که تاریخ تحویل پروندم به ایران خودرو ۱۸ خرداد بود فاکتور نشده هنوز؟؟!!!

دعوتنامه ی اولی شما منقضی نشده؟؟؟
فعلا ایرانخودرو داره اونایی را فاکتور میکنه که تا دعوتنامشون صادر شده ، تکمیل وجه کردند.

منظور کدوم دعوت نامه ؟! اونکه 31.500 بود؟
من یبار 31.500 خورده ای فکنم برام اومد تاریخ 21 فروردین که پرداخت نکردم منقضی شد بعدش 15 خرداد اومد که پرداخت کردم
حالا من جزو کدوماشونم:دی
اذیت میکنن یعنی؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 20:02 
آفلاين
شروع حركت

aminaie نوشته است:
alireza5 نوشته است:
bbc_sh نوشته است:
پس چرا من که تاریخ تحویل پروندم به ایران خودرو ۱۸ خرداد بود فاکتور نشده هنوز؟؟!!!

فعلا ایرانخودرو داره اونایی را فاکتور میکنه که تا دعوتنامشون صادر شده ، تکمیل وجه کردند.

منظور کدوم دعوت نامه ؟! اونکه 31.500 بود؟
من یبار 31.500 خورده ای فکنم برام اومد تاریخ 21 فروردین که پرداخت نکردم منقضی شد بعدش 15 خرداد اومد که پرداخت کردم
حالا من جزو کدوماشونم:دی
اذیت میکنن یعنی؟

برای بنده 21/01/92 دعوتنامه 30.5 اومد و تکمیل وجه نکردم تا دعوتنامه منقضی شد و با اعلام قیمت جدید و شرایط تبدیل خرداد (که دیگه امیدی به کاهش بیشتر قیمت نداشتم) 8/3/92 تکمیل وجه کردم و تا الآن روی آماده برای صدور فاکتور مونده
با 096440 هم که تماس میگیرم میگه مدارکت کامله و به علت منقضی شدن دعوتنامه اولیت هنوز فاکتور نشده.
برای شما دعوتنامه ی جدید بدون مراجعه به نمایندگی صادر شد ؟؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 20:28 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
alireza5 نوشته است:
bbc_sh نوشته است:

بله منقضی شده بود ، دعوت نامه ۲۲ اسفند اومده بود ، که ۷ خرداد تکمیل وجه کردم و پرونده ۱۸ تحویل ایران خودرو شده بود ، رنگ هم سفید ،‌

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 22:03 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت

نوع خودرو: ------
من الان حضور ذهن ندارم ولی توی دعوتنامه دومی که برای من صادر شده بود ، فکر کنم مسئول نمایندگی گفت که مهلت تحویلش 60 روزه هست (چون دعوتنامه اول باطل شده بود و پرداخت نکرده بودم)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 23:09 
آفلاين
نماد کاربر

نوع خودرو: logan E2 LP
masooumi نوشته است:
من الان حضور ذهن ندارم ولی توی دعوتنامه دومی که برای من صادر شده بود ، فکر کنم مسئول نمایندگی گفت که مهلت تحویلش 60 روزه هست (چون دعوتنامه اول باطل شده بود و پرداخت نکرده بودم)

درود
واسه شما فاکتور شده؟
اگه فاکتور شده تاریخ تکمیل وجه و ارسال پرونده به ایران خودرو رو لطفاً می فرمایین؟
ما 5 خرداد تکمیل وجه کردیم 11 خرداد هم پرونده تحویل به ایران خودرو شده.ولی هیچ خبری نیست.
بد شانس ترین سری تحویلی ها ماها شدیم.هم از همه کمتر سود مشارکت رو حساب کردن (1700میلیون)هم ماشین رو گرونتر !
حالا هم که به جرم کثیف دیر تکمیل وجه کردن، افتادیم آخرین اولویت.قربون این همه عدالت و کفر ستیزی برم.بخدا دارم از شرمندگی این بنده خدایی که حواله رو بهش فروختم می میرم.
من با 096440 تماس گرفتم می گفت 40 روزی طول میکشه فاکتور شه!
امروز حدوداً 45 روزه که تکمیل وجه شده و نه تنها خبری از تحویل ماشین نیست بلکه نه سود مشارکت و نه جریمه تأخیری هم در کار نیست.به این می گن معامله در چهارچوب عقود اسلامی!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 12 تیر 1392, 23:39 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت

نوع خودرو: ------
niusha نوشته است:
درود
واسه شما فاکتور شده؟
اگه فاکتور شده تاریخ تکمیل وجه و ارسال پرونده به ایران خودرو رو لطفاً می فرمایین؟
ما 5 خرداد تکمیل وجه کردیم 11 خرداد هم پرونده تحویل به ایران خودرو شده.ولی هیچ خبری نیست.
بد شانس ترین سری تحویلی ها ماها شدیم.هم از همه کمتر سود مشارکت رو حساب کردن (1700میلیون)هم ماشین رو گرونتر !
حالا هم که به جرم کثیف دیر تکمیل وجه کردن، افتادیم آخرین اولویت.قربون این همه عدالت و کفر ستیزی برم.بخدا دارم از شرمندگی این بنده خدایی که حواله رو بهش فروختم می میرم.
من با 096440 تماس گرفتم می گفت 40 روزی طول میکشه فاکتور شه!
امروز حدوداً 45 روزه که تکمیل وجه شده و نه تنها خبری از تحویل ماشین نیست بلکه نه سود مشارکت و نه جریمه تأخیری هم در کار نیست.به این می گن معامله در چهارچوب عقود اسلامی!

بنده ، جونم رو حلال کردم و انصراف دادم .(این خودرو به استرسش نمی ارزه)

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 تیر 1392, 09:20 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: رانا(خاکستری متالیک)
bikar2013 نوشته است:
با سلام واسه من فاکتور شده ولی پلاک شمارشو خالی گذاشته ؟ چند روز طول می کشه سند صادر بشه ؟ به نظر شما بخام بفروشمش تو نمایندگی بزارم یا ببرمش بنگاه کدوم بهتره و قیمت پیشنهادی چند بگم ؟

واسه شما اگه مثل مراحل من طی بشه امرزو پلاک میشه وشنبه تحویل داده میشه
مراحل من بصورت ذیل بود
تاریخ ثبت نام: 21/4/92
رنگ خودرو:خاکستری متالیک
تاریخ ارسال دعوتنامه:9/3/92
تاریخ تکمیل وجه:13/3/92
تاریخ ارسال پرونده به ایران خودرو:18/3/92
تاریخ فاکتور شدن:8/4/92
تاریخ پلاک شدن:9/4/92
تاریخ تحویل:10/4/92
ولی هنوز سند وبیمه نامه تحویل داده نشده،از دوستان اگه کسی میدون چقدر زمان میبره این مدارک تحویلم بدن منو راهنمائی کنه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 13 تیر 1392, 09:53 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
masooumi نوشته است:
tanin2424 نوشته است:
سلام حدود ده روزه که چک میکنم میبینم مبلغ سود مشارکتم تغیری نمیکنه . من اسفند 91 ثبت نام کردم با موعد تحویل تیر 92 .فکر کنم خبرای باشه کسی از دوستان اطلاعی نداره چرا سود مشارکت من ثابت مونده آخه دعوتنامه ام واسم صادر نشده کسی نمیدونه اصلا کی تحویل میدن ؟ یا الان تا چه تاریخی رنگ سفیدش فاکتور شده ؟

دوست عزیر ، یکی از همکارا که با شما ثبت نام کردند رو من سوال کردم و ایشون هم میگن دو سه روز هست که سود مشارکتشون ثابت شده و محاسبه نمیشه.
تاریخ ثبت نام ایشون 02/12/92 بوده و الان فکر کنم گفتن 3 روزه که سود مشارکتشون ثابت شده...

پس طبیعی هست.

البته ایشون میگن تاریخ تحویل در برگه ثبت نامشون 31/04/92 خورده ، از شما تاریخ تحویلتون 01/04 هست یا 31/04 ؟

سلام دوست عزیز تاریخ تحویل واسه منم 31/4/92 هست :x

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 14 تیر 1392, 14:50 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

نوع خودرو: رانا
سلام دوستان من ماشینم 12 روز پیش فاکتور شده هنوز نرسیده به دستم به نظر شما میتونم برم از پارکینگ ایرانخودرو بیارمش؟خونمون شهرستانه!!

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 2155 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 216  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: