عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 28 فروردین 1393, 07:18

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 7074 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 708  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: دوو اسپرو
پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 17:38 
آفلاين
کاربر ويژه
نماد کاربر

نوع خودرو: اردی.کورسا.ولستر
senaps نوشته است:
سلام....
با 1.5 یا 2 میشه یه اسپرو گرفت که موتورش رو تعمیر کنیم؟!!!
منظورم اینه که من ماشین دارم،ولی تو دانشگاه همه ماشین های دراز دارن،من از این پرایده حالم به هم میخوره!! مثل قوطی رانی می مونه!! بیشتر بچه ها با ماشین هاشون کل میذارن یا بدنه های خفن ماشین دراز!! شون رو به رخم میکشن!!
من عاشق ماشین هایی هستم که مثل لاک پشت نباشن!! مثلا پژو اینا....
بین کل ماشین ها هم عاشق پرشیای سفید(عقده ای شدم!! بابام 2 بار پرشیا خرید،هر دو بار برا سفید رفت و نقره ای اورد!! عاشق اینکم که سوار پرشیا سفید بشم!!)...ولی بین پرشیا(حتی سفید!) و اسپرو،دوست دارم سوار یه اسپرو بشم.....
میخواستم بدونم که میتونم پرایدمو نگه دارم،با یک یا یک و نیم،یه اسپرو بگیرم که بدنه اش سالم و فنی نسبتا! سالم باشه و بعدش در حد یه تومن بذارم روش که تعمیرش کنم از لحاظ فنی؟!!

واسه من خط و خش و رنگ و اینا مهم نیست...به شرط اینکه الان ماشین قیافه داشته باشه.... ولی موتورش سالم باشه و گیر نده!!!
شدنی هست این کار؟!
یه دست به سر و روی اسپرو بکشیم که مثل یه دونه تر و تمیز به قول معروف کارمندی!! بشه،چقد خرج ور میداره؟!!
اصلا میتونم دوو با اینجور قیمت ها پیدا کنم؟
انژکتور باید باشه حتمی....کسی میشناسه؟

سلام.
ببینید همچین اسپرویی که شما میخواید 8.9 تومن قیمتشه...که بشه باهاش کل کل کرد و بدنه اش رو به رخ دیگران بکشید...اسپروی داغون میشه 4یا3 تومن پیدا کرد که هیچیش سالم نیست و 4.5 تومن هم پول لازمه تا بشه ماشین...
انگار میخواید با 1.5 سوار زانتیا بشید چون اسپرو یجورایی مثل زانتیاست ولی با 1.5 نمیشه...
این جور ماشین که شما میگید خوراک بازسازیه...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 20:53 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Samand LX EF7 PETROL
نقل قول:
دوست عزیز با این پول اسپرو اسقاتی هم نمی دن که بتونه راه بره.....

نقل قول:
ببینید همچین اسپرویی که شما میخواید 8.9 تومن قیمتشه...

البته نمیخوام باهاش کل کل کنم!! فقط میخوام ماشینم کوتاه نباشه....عقده ای شدم از بس سوار این پراید احمق شدم...!! فقط سوار ماشین دراز بشم،بهم حس خوبی میده!!!
حالا،برا اینکه یه دونه تر تمیزش رو بخرم،باید چقد کنار بذارم؟شاید تونستم بابام رو راضی کنم بهم اجازه بده پراید رو بفروشم!!
اینایی که میدن 4.5 اونام داغون هستن؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 21:22 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: peugeot Rear drive
نقل قول:
اینایی که میدن 4.5 اونام داغون هستن؟

نه آقا.کی گفته هرکی اسپرو ارزون بده ماشینش مشکل داره.قیمت همه ماشینای کارکرده خیلی اومده پایین.همین چند وقت پیش یه اسپرو اتومات با یه نصف گلگیر رنگ و کارکرد 150 تا 4.500 فروخته شد.یدونه 94 بدون رنگ با120 تا کارکرد هم 4.200 فروخت.برای پیدا کردن اسپرو خوب با قیمت مناسب باید صبور باشی.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 21:34 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Samand LX EF7 PETROL
نقل قول:
موتور کامل اسپرو تو شوش هست با برگه گمرکی 600 تومن!!! :smile:

دوستان من کلا اطلاعاتم تو ماشین و اینجور چیزا خیلی ضعیفه!!فقط بلدم سوار شم،ببرم پیش اقای که دوستمه و ماشین زیر پرشیا و زانتیا و سانتافه و اینا فقط پراید منو روغن موغنش رو عوض میکنه که برام مینویسه مثلا وقتی کیلومترت اینقد شد،بیا تا برات بریزم!!
باد رو هم خوب گاهی کنترل میکنم و همیشه به موقع بنزین میریزم توش و اینا....
این پست ها رو که خوندم،با این قیمت ها خوب با 1 یا 1.5 میشه ماشین رو نو کرد دیگه؟ مگه ماشین نباید موتورش سالم باشه؟خوب یه موتور نو میندازی روش مثلا 600 نه 1!!

فک کنم جلو بندی برا این باشه که ماشین مثل ادم راه بره و خط خطی نره!!
نقل قول:
جلوبندی رو با 100 الا 150 کامل میشه ردیف کرد .اسپرو خیلی کم مشکل جلوبندی پیدا میکنه

حالا مثلا 300 تومن!!

نقل قول:
گیربکس کامل 200 تومن

این گیربکس همون دنده و ایناس که درست بره سر جا و سر و صدا نکنه؟
خوب همه ی اینا به اون چیزی که من گفتم( 1.5 یا 2 تومن برا اینکه تعمیرش کنم!) نمی رسه...ایا اینا کافی نیست؟ من اگه مثلا موتور نوی نو بندازم رو ماشین،اینکه میگه 700 تومن،یعنی با حق دست یا فقط موتور نو 700 و مثلا 200-300 تومن هم باید حق دست داد؟! اونوقت این ماشینه با موتور 0 و نو،میشه مثل یه ماشین نو که حالا مثلا بدنش اسیب دیده؟
رو صندلی نو و اینا رو هم خوب میندازی و ظاهری هم تقریبا نو میشه و میمونه بدنش که مثلا صافکاری بخواد برا راست و روست شدن....اینجوری هم نمیشه؟!! تو حد همون 4 و خورده ای جمعش کرد و تبدیلش کرد به یه ماشین نو؟
میشه انجمن معرفی کنین؟ من اصلا نمیدونم این چیزایی که این بالا گفتم هرکدوم یعنی چی و چیکار میکنه!!؟
این دور موتور یا مثلا اسب بخار و اینا داستانش رو از کجا میتونم سر بگیرم....؟ اصلا وقتی میخوام یه ماشین بخرم(هرچی!! از پیکان یا رنو گرفته تا بوگاتی ویران!!) چی رو باید تست کنم؟!چیکار باید بکنم که این ماشینه درست یا نه رو بفهمم؟ کجا میتونم این مسایل ابتدایی رو دنبال کنم؟ راستش من تازه شدم 19 ساله و تو تمام عمرم فقط زبان و کامپیوتر و اینترنت یاد گرفتم و سر به سر ماشین اصلا نذاشتم هرچند رانندگیم خوبه!!
اون داستان ماشین و اینکه اون قیمت ها ماجراشون چیه رو هم راهنمایی کنین لطفا

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 21:51 
آفلاين
کاربر ويژه
نماد کاربر

نقل قول:
نه آقا.کی گفته هرکی اسپرو ارزون بده ماشینش مشکل داره.قیمت همه ماشینای کارکرده خیلی اومده پایین.همین چند وقت پیش یه اسپرو اتومات با یه نصف گلگیر رنگ و کارکرد 150 تا 4.500 فروخته شد.یدونه 94 بدون رنگ با120 تا کارکرد هم 4.200 فروخت.برای پیدا کردن اسپرو خوب با قیمت مناسب باید صبور باشی.

با این قیمت ها اسپرو خوب نمیدن....اسپرو خوب هنوزم که هنوزه بالای 8 قیمت داره...
از اول هم اسپرو 4.5 تومنی بود و هست؛این اسپرو ها هم خیلی خوب هستن ولی بدون خرج نیستن و ماشینی نیست که بگید با 200 تومن میتونید ردیفش کنید...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 25 خرداد 1390, 01:36 
آفلاين
متخصص فنی دوو
نماد کاربر

نوع خودرو: E$PERO
اسپرو تا دلت بخواد جا داره واسه خرج کردن . اسپرو خوب رو همونطور که امیر گفت زیر 8 نمیدن الا اینکه طرف پول لازم باشه یا مخش تاب برداشته باشه . فرض بر این رو هم بگیریم که 1 اسپرو اتاقش سالم و عالی باشه و فنیش داغون 4 الا 4.5 خرجشه تا سر پا بشه . در ضمن سواری این ماشین قابل مقایسه با هیچ کدوم از ماشینای وطنی نیست و اسپرو 4 تومنی فرق زیادی با قلک نداره

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 خرداد 1390, 08:13 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

amir_espero نوشته است:
نقل قول:

با این قیمت ها اسپرو خوب نمیدن....اسپرو خوب هنوزم که هنوزه بالای 8 قیمت داره...
از اول هم اسپرو 4.5 تومنی بود و هست؛این اسپرو ها هم خیلی خوب هستن ولی بدون خرج نیستن و ماشینی نیست که بگید با 200 تومن میتونید ردیفش کنید...

والا من این ماشینایی که دیدم خیلی رو پا بودن.اگه بخواید اینجوری حساب کنید اون 8 تومنی هم خرج داره پس مستقیم باید برید سراغ اسپرو صفر که اوناهم از 15 تا 17 تومن قیمت دارن که وقتی خریدید صد در صد باید یه سری وسایلش که در اثر گذر زمان از بین رفته یاپوسیده تعویض بشن.
خرید اسپرو بستگی به شرایط خریدار داره.اسپرو خوب رو حتی با 6 تومنم می شه خرید.من خیلی موردای خوب دیدم که با همین 4.5 تا 6.5 فروخته شدن.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 خرداد 1390, 11:20 
آفلاين
کاربر ويژه
نماد کاربر

من دقیقا با این ماشینایی که میگید سر و کار داشتم به ظاهر ماشینای بدی نیستن ولی به هیچ عنوان سواری یه اسپرو رو به شما نمیدن...منظور شما دقیقا اینه که یه اسپرو 8 تومنی با یه اسپرو 4 تومنی هیچ فرقی نداره...در حالی که اصلا اینطور نیست...حتی بین 93و 94 بودن 1 تومن فرقشونه اونوقت شما میگیداسپروی 4 تومنی هم خوبه...الان تو تبریز اسپرویی هست که 14 تومن اگهی زده...تفاوت این دوو با 4 تومنی خیلی خیلی زیاده...
مکانیک دوو من دوستمه و زیاد میرم مغازش اسپروی 1 تومنی هم دیدم 4 تومنی هم دیدم 8 تومنی هم دیدم.اون اسپرو های ارزون فقط و فقط خوراک باز سازی هستن.
من نمیگم ماشین های بدی هستن فقط اون لذتی و و کم اصتحلاکی 8 تومنی رو نخواهد داشت...ما خودمون چندین سال هست که دوو سواریم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 خرداد 1390, 12:43 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: A31-R31-DB1-CB7-VR4
ببينيد. ماشين خارجي دست دوم قيمت مشخصي نداره. يه وقت هست من يه ماشين دارم و پول لازم ميشم. همين طور كه مي دونيد ماشين خارجي مثل پرايد و پژو نيست كه بري بنگاه با پول نقد برگردي!!! پس كسي كه پول لازمه اسپرو 6 توماني رو بايد 5 يا 4.5 بفروشه!!
ولي اگه طرف پول لازم نباشه و سر فرصت بخواد ماشينشو بفروشه مي تونه به 6 يا بالاتر هم بفروشه. پس اگه اسپرو بدون رنگ قيمت 4.5 ديديد مطمئن باشيد صاحبش يا حوصله الافي نداره!! يا وضعش توپه و پول اين ماشين براش اهميت نداره!! يا پول لازمه!! يا ماشين يه مشكل اساسي داره...
پس اگه ديديد اسپرو 94 بدون رنگ يكي خريد 4.5 تعجب نكنيد و همين طور اگه ديديد يكي اسپرو 94 بدون رنگ خريد 7 تومان هم تعجب نكنيد.
به نظر من و تجربه اي كه در زمينه خريد اسپرو دارم اسپروي بدون رنگ 94 در حد معمولي و معقول رو ميشه با 6 تا 6.5 خريد.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 26 خرداد 1390, 13:10 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

amir_espero نوشته است:
من دقیقا با این ماشینایی که میگید سر و کار داشتم به ظاهر ماشینای بدی نیستن ولی به هیچ عنوان سواری یه اسپرو رو به شما نمیدن...منظور شما دقیقا اینه که یه اسپرو 8 تومنی با یه اسپرو 4 تومنی هیچ فرقی نداره...در حالی که اصلا اینطور نیست...حتی بین 93و 94 بودن 1 تومن فرقشونه اونوقت شما میگیداسپروی 4 تومنی هم خوبه...الان تو تبریز اسپرویی هست که 14 تومن اگهی زده...تفاوت این دوو با 4 تومنی خیلی خیلی زیاده...
مکانیک دوو من دوستمه و زیاد میرم مغازش اسپروی 1 تومنی هم دیدم 4 تومنی هم دیدم 8 تومنی هم دیدم.اون اسپرو های ارزون فقط و فقط خوراک باز سازی هستن.
من نمیگم ماشین های بدی هستن فقط اون لذتی و و کم اصتحلاکی 8 تومنی رو نخواهد داشت...ما خودمون چندین سال هست که دوو سواریم.

من خودمم 3 سال اسپرو داشتم و یکی ازطرفدارای پرو پاقرصشم.یعنی از سن 5 سالگی که همسایمون اسپرو داشت و من می دیدمش عاشقش شدم.هنوز چراغای عقبش که منو دل بستش کرده بود از یادم نمی ره.می شه گفت تعصب شدید دارم رو اسپرو و الانم که فروختمش و ماشینای وطنی سوار می شم سخت پشیمونم و در به در دنبال یه مورد خوب واسه بازسازیه اصولیم و چنتا موردم پیدا کردم.ولی به قول شما اگه واقعا می تونستم یه اسپرو صفر واقعی می خریدم و کییف دنیا رو می کردم ولی متاسفانه...
من نگفتم که صد در صد همه ی 4 تومنییا خوبن ولی موردای خوبی هم توشون پیدا می شه مثلا اون 2 تا که گفتم تو هوا زدنشون و خریدن.الان اسپرو متوسط اگر فروخته بشه مطمئن باشید زیر 3.5 فروش می ره.
متاسفانه الان دیگه کمتر کسی انقدر پول به ماشینای خارجی می ده.مثلا یه مورد بود که تو سایتم مطرح کردم.یدونه اسپرو مدل 94 بود سفارش دبی که سانروف و طرح چوب و رادیاتور بزرگ داشت و رنگ شدگی کمی داشت و کارکردش نسبت به سنش خوب بود وسند دست 2 .قیمت رو 6.400 گفته بود ولی هیچ کس ازش بر نمی داشت.قیمت بالا دلیل بر خوب بودن نیست.شاید اونی که واقعا واقعا صفر باشه تا حدود 12 بیارزه ولی اون ماشینی که مثلا 100 تا کارکرده 8یا 9 تومن قیمت مناسبی نیست.یه اقایی هم یه 94 سفید رو آگهی کرده بود می گفت بدون رنگ و خیلی تمیز -کارکرد رو که پرسیدم گفت دیگه ماشین 17 سال پیشو که کارکرد نمی پرسن ولی گفت 220 تا کارکرده.بعدش گفت من اگه ببرم کارکردشو بیارم پایین و یه سری قطعاتشو که نشونه کارکرد بالاه رو نو کنم و اونوقت 9تومن بزارم همه فک می کنن واقعا در حد صفره ماشینم.اینرو من به شخصه دیدم که توی یه گاراژ تو تهران یه اسپرو بود که تمام نایلکساش روش بودوو همچیش نونو بود.رفتم از تعمیرکاره پرسیدم که این اسپرو صفره؟گفت نه همچیرو نو کرده می خواد ببره عبدل آباد جای در حد صفر بفروشه.ومی گفت بعضیا هم گول می خورنو می خرن.
به نظر من اسپرو حدود 6 تومن و خیلی تمیز بهترین گزینست.

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 7074 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218 ... 708  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: