عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت های کلکسیونی خودرو

امروز 29 فروردین 1393, 14:16

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 959 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: دنا - Dena - محصول جدید ایران خودرو ikco .
پستارسال شده در: 28 فروردین 1390, 23:27 
آفلاين
فعال کلوپ طراحی
نماد کاربر

نوع خودرو: ...Loading
k.01designer نوشته است:
با سلام به همگی
از خودم تعریف نمی کنم که فتوشاپم خوبه ، با چنتا استادیو طراحی خودرو کار کردم و ...
ولی واقعا جای خجالت داره که ایران خودرو با این عظمتش یک نفر واسه فتوشاپ نداره که اینطوری تو طرح گند بزنن!
جاهایی که دایره قرمز کشیدم اوج افتضایی فتوشاپ کار ایران خودروست.
مخصوصا کنار فرمان !
http://upload.tuningtalk.com/upload/12232423534645.jpg

یعنی اینو با فوتوشاپ طراحی کردن؟ :cry:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 28 فروردین 1390, 23:35 
آفلاين
شروع حركت
نماد کاربر

نوع خودرو: Citroen-Xantia
Punisher نوشته است:
k.01designer نوشته است:
با سلام به همگی
از خودم تعریف نمی کنم که فتوشاپم خوبه ، با چنتا استادیو طراحی خودرو کار کردم و ...
ولی واقعا جای خجالت داره که ایران خودرو با این عظمتش یک نفر واسه فتوشاپ نداره که اینطوری تو طرح گند بزنن!
جاهایی که دایره قرمز کشیدم اوج افتضایی فتوشاپ کار ایران خودروست.
مخصوصا کنار فرمان !
http://upload.tuningtalk.com/upload/12232423534645.jpg

یعنی اینو با فوتوشاپ طراحی کردن؟ :cry:

متاسفانه با فتوشاپ طراحی نکردن ماست مالی کردن
بقرآن من شخصا حاضرم مجانی یکی از پروژه های طراحیم رو به دلخواه خودشون واسشون اجرا کنم تا از این بدتر باعث آبرو ریزیمون نشن!
همون کپی پیسم نتونستن انجام بدن چه برسه می خوان با خودروسازهای دیگه رقابت کنن!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 28 فروردین 1390, 00:37 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Pontiac GP
اینا تویه هر کاری به اصل تقلید وفادارن ... میخواد ناو باشه ... یا این نوبر جدید

الان 12000 نفر هموطن کاملا باحال و باهوش میرن یکی یه 5 یا 6 یا 7 تومن میدن که 2 یا 3 یا معلوم نی کی چیزی که معلوم نی تا اون موقه با این عکسها فرق داشته باشه یا نه رو تحویل بگیرن ... البته اگه تا اون وقتا این طرحها از طرف شورولت و بنز دموده نشه!

فردا موقعیت چین تو دنیا عوض بشه 1 سال دیگه کیفیت و قیافه و مشخصات این اسما خودرو هم عوض میشه.

بعد اهیانا این ماشین وزن نداره؟! حداقل تقریبی؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 28 فروردین 1390, 02:04 
آفلاين

آقا یک ذره انصاف! بیاید خود ماشین رو بررسی کنید نه شرکت سازنده ش رو که حقیقتا با بازدهی کم، سود زیادی رو بالا می کشه و نسبت به ظرفیت های علمی و استعدادهای توانمند کشور، کاملا بی توجهه!(بحث های اول تاپیک که بوی تکرار حرفهای همیشگی می ده)
بعضی ها یک جوری حرف می زنند که انگار از فردا قراره ایران، سوپراسپرت طراحی کنه و با فراری مدل 458 ایتالیا و 430 اسپایدر یا لامبورگینی مدل رونتون و مورسیه لگو و سستو رقابت کنه! یا یه ماشین بسازه که از این به بعد تو جاده شمال بی ام دبلیوی ام 3 و ایکس 3 و پورشه¬ی کاین و باکستر و مرسدس های کلاسیک رو یک جا سوسکشون کنه و از عقب بهشون گردو خاک بده!
بابا همه حرفهاتون هم که درست باشه، باز هم اگر یک ذره( فقط یک ذره) مثبت نگاه کنید می بینید ، ایران... (سه نقطه رو هر جور خواستید پر کنید) نسبت به محصولات دیگه¬ی خودش و همین طور خودروساز رقیب (به معنای مراقب و مواظب) خودش سایپا پیشرفت خوبی داشته ، طراحی جلوی ماشین خیلی قابل تحمل تر از سمند و 405 و 206 و 132 و تیبا و تندر و ریو و ورنا و آوانته و زانتیا و ام وی ام و سیلو ولیفان و از این قبیل ماشین هاست دیگه کسی گیر نمی ده که این طراحیش به دهه 80 ، 90 میلادی برمی گرده دیگه نمی گه این خطوط بی معنی روی گلگیر چیه (یه نگاه به تیبا بندازین!) یا طراحی عقبش که این صندوق درشت عقبش که دید عقب رو کور کرده چیه! یا چرا صندوق عقبش شبیه پوزه شده (به اس دی سوارها بر نخوره!) اما یکی میاد، گیر می ده می گه کدوم ماشین گلگیرش از درش بالا تر میاد!، نمیاد یه نگاه به مدل های جدید بی ام دبلیو و مرسدس بندازه و بعد اشکال کنه یا اینکه به شکل چراغ عقب گیر می ده و می گه چرا ایندقدر بزرگه و این شکلیه یه نگاه به مدل چراغ عقب مرسدس سی 63 (تولیدی همین سالها)نمی ندازه فقط ایراد می گیره، الببه به این اشکال ها و گیرها هم اگه توجه کنید می بینید که دارید با طراحی های روز مقایسخ می کنید انگار نه انگار که این تازه چهارمین خودروی ملیه و هنوز مونده تا با خودروهای روز دنیا مقایسه بشه بعضی ها یه جوری ایراد میگرن که انگار قیافه ماشینهای 7-8 سال پیش خودرو سازهای معروف دنیا رو یادشون رفته! شما که کلکسیون عکس این ماشینها رو دارین و دیدین یه خرده به حافظتون فشار بیارین مدل های 94 تا 2004 بی ام دبلیو سری3 و 5 و 7 رو یادتون رفته تکرار و خسته کنندگی رو به وضوح می شه تو این دوره دید (بله جهش بعد از اون و طرح های جدید و بکر امروز اون قابل انکار نیست و همین طور ابهت و هیمنه توی همون دوره ولی از نظر تکرار طراحی صحبت می کنم) یا مدل های 2003و 2004 اس ال و سی ال کا و مدل های کلاسیک ای و اس و سی مرسدس ، با آن چراغ های مثلثی شکل عقب یا چراغهای بیضی و دوقلوی جلو که با گذر مدل ها، شکل های زیباتری به خودش گرفت! اینها که باز خوبه به مرور رشد کرد اما بنت لی و رلز رویس به عنوان شرکتهای سازنده خودروهای لوکس و لیموزین، دیدید که قسمت عقب ماشین رو چقدر بد فرم و سریع جمع می کنن هیکل ماشین یه غوله اما چراغ های عقب اون در اندازه های 25 در 15 (مثلا) خلاصه می شه انگار عقب ماشین را مثل انتهای شکلات جمع کردن! باز این دو تا شرکت که خوبه همین رنو تا یکی دو سال پیش قیافه ماشین هاش رو نمی شد تحمل کرد تندر و مگان نمونه های دم دستی اند اما به مدل های کلیو و کولئوس هم که نگاه کنید می بینید نه، چندان تعریفی نداره! ، طرح های کانسپتش که بماند! چرا راه دور می ریم همین غول خودروسازی دنیا تویوتا مدل های 2005 کمری و کرولا اش را فراموش کردین ببینید چراغ های الهام گرفته از مدل های پژو و سری سی ال کا مرسدس چقدر توی اون مدل کمری داد می زنه شما همین الان ماشینهای تولیدی تویوتا تو بازار آمریکا رو ببینید ، واقعا شدت نزدیکی طراحی ماشین های این شرکت با ماشین های تولیدی غول دیگر خودرو ساز یعنی جنرال موتورز، آدم رو تو فکر می بره که چرا اینقدر تشابه (سکویا، های لندر، فور رانر، ونزا) ، شما یک سری به تولیدات 10 - 20 سال قبل تویوتا بزنید، می بینید که شدت مشابهت و کپی در طراحی های این خودرو ساز غوغا می کنه شرکتهای کره ای و مالزیایی و ... که جای خود دارن و معرف حضور عزیزان هستن! اصلا از قیافه اینها بگذریم از یه سوپر اسپرت انگلیسی مثال می زنم که خیالتون رو راحت کنم تا به حال به مدل های تی وی آر دقت کردین ، با اون شکل عجیب و غریبش خصوصا توی چراغ هاش که انگار سازندش تمام تلاشش رو برای طراحی صرفا متفاوت خرج کرده!
من این همه مثال نیاوردم که فقط گوش شما رو از این حرف ها پر کنم و خستتون کنم اصلا هم نمی خواهم بگم که مثلا محصولات ایرانی از لحاظ کیفیت و قیمت و ... قابل مقایسه با برندهای معروف و حتی غیر معروف جهان هستش، یا فلان خودروساز اگر ماشینهاش خیلی زیبایی نداره (رنو رو میگم)، از لحاظ امنیت و کارایی هم جایگاهی نداره یا اینکه ما از این بهتر نمی تونیم بسازیم (چراکه استعدادهای ما ها الان تو دنیا بعضی طرح های مطرح رو می گردونه و جایگاه ما می تونه به مراتب بالاتر از اینی که هست، باشه) بلکه همه حرفم اینه که ما با هزار جور مشکل یک ماشین این چنینی می سازیم (به تعبیر بهتر ارتقاء می دیم) اما واقعا نسبت به نقاط قوتش بی انصافی می کنیم و اصلا در نظر نمی گیریم که ما الان این چندمین ماشینی هستش که طراحی کردیم و تا به حال چقدر رشد داشتیم و آیا این ماشین با این تغییرات، جذابیت برای بازار ایران یا خارج رو داره یا نه،
هر چند خودم جو گیر شدم و این ها رو نوشتم ولی اگر بحث منطقی باشه کار به حرفهای اینجوری نمی کشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 06:31 
آفلاين

نوع خودرو: مشخص نشده!
خداییش تو یه چیزی موندم.وقتی تو همین آبادان خودمون مزدا 3 پلاک اروند 16 ملیونه این آشغالو تو کشورای دیگه چند میخرنش؟توروخدا یکی سوالمو جواب بده.
اگه این شرکتای خارجی مثل هیوندا و میتسوبیشی و بفهمن شما دارین لگن ایران خودرو با ماشینای اونا مقایسه میکنن ازهمتون شکایت وادعای شرف میکنن.بابا یه سراتو مدل پایین تصادفی شرف داره به بهترین محصول ایرانخودرو.
اصلا این زاغارت ارزش بحث نداره.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 08:31 
آفلاين
فعال کلوپ فنی تخصصی
نماد کاربر

نوع خودرو: پراید 141
لازم نيست منتظر تحويل شدش بشيم تا ببينيم كه تا اون موقع چه تغييراتي توش ميدن.
قضيه داخل ماشين كه بماند كه به مردم عكس نشون ميدن.
اين هم يه تفاوت ديگه.

تصوير سايت با پروژكتور
تصوير

تصوير رونمايي بدون پروژكتور
تصوير

اين هم يه نقل قول از تاپيك شكار امروز من

I M A N نوشته است:
Rvn65 نوشته است:

تصوير
انصافاً یک دقیقه می خندم دست شما درد نکنه
آدمک بدبخت جرات نمی کنه سوار سورن بشه خدا به ما رحم کنه که هر روز توی آزمونیم

موفق باشيد.

مباحث طبقه بندي شده كلوپ پرايد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 09:16 
آفلاين
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: SAMAND _ ELX EF7 92
برای خودروساز های داخلی فقط جیب مهمه
جون چه ارزشی داره رفاه چ ارزشی داره اسایش چه ارزشی داره
ای بابا
بخوای با انصاف باشی سوء استفاده میکنند
این خودروی دنا حقیقت امر بخوای مقایسه کنی از همه لحاظ به صورت درصدی من میگم نهایت 5 م قیمتشه
25 دنا ! 19 میلیون کمری در کشور سازنده
حالا درصد بگیرید کمری اینجا میدن 55 یا 60 با اونهمه امکانات و رفاه و ایمنی و اسایش و زیبایی و کلاس
حالا این من نمیگم بده اما در مقابل اون واقعی تفاوتش خیلی هست
چی بگم والا . بازم مجبوریم سوار شیم تا ببینیم فرجی بشه شاید کمری رو به قیمت واقعی وارد کردن
اونوق میبینید ایران خودرو-سایپا که بماند دولت ورشکست میشه !
یا علی

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 09:17 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: پراید.85
ولی نه!
مثل اینکه یه چیز هایی داره میشه.
البته من بیشتر داخل ماشین مورد توجهم هستش که فقط یه عکس ازش دیدم که اگه واقعا همون باشه قبل رضایت هستش
درضمن امکانات خوبی رو توی این یکی نصبت به دیگر محصولاتش داشته.
البته هنوز معلوم نیست توی تست موفق میشه یا نه(نشه هم میدنش بیرون)والا.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 09:19 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: P 206 Sedan 1.6
سلام به همه ی دوستان

یک خواهش داشتم و اینکه اینقدر عجله نکنید.
همانطور که خیلی از شما دوستان می دانید من دوستی در ایران خودرو دارم که هر از چندی با وی در مورد تغییرات و محصولات آینده ی آن شرکت صحبت می کنم.
ایشان به من گفتند که دلیل اینکه کابین این اتومبیل آن چیزی نیست که داخل عکس ها مشاهده می کنید و روز رونمایی با داشبورد Soren ELX رونمایی شد این است که طرح داشبورد به تازگی تایید شده و هنوز حتی یک قالب هم برایش ساخته نشده است ولی در زمان تولید این اتومبیل 100% چنین داشبوردی که در عکس ها مشاهده می کنید روی آن نصب خواهد شد.
من فقط صفحه ی آخر این تاپیک را خواندم و نمی دانم دوستان دیگر چقدر در مورد بقیه ی تجهیزات و تغییراتی که قرار است روی Dena انجام پذیرد اطلاع دارند ولی در مورد پرژکتور ها که در روز رونمایی روی یک مدل وجود داشت و روی مدل دیگر خیر باید بگویم که در مدل پایه ی این اتومبیل پرژکتور نصب نخواهد شد و روی مدل های ELX که به طور کامل نصب خواهد شد و روی یک مدل از LX(بعد از پایه) هم نصب خواهد شد.
همچنین شاسی تغییر خواهد کرد(شاسی اتومبیلی که در روز رونمایی دیدید با Samand دقیقا یکی است) و این اتومبیل به استاندارد های تصادف EuroNCAP 3 دست پیدا خواهد کرد. کمک ها, سیستم ترمز, سیستم تعلیق و کلی از قسمت های دیگر هم به احتمال 95% دچار تغییر خواهند شد(سیستم ترمز که 100%).
این چیزی که شما در روز رونمایی مشاهده کردید که اشکالات زیادی هم داشت آن چیزی نیست که قرار است تولید شود و این اتومبیل شاهد تغییرات ریز زیاد دیگری خواهد بود و مشتریان این اتومبیل را با اعمال همان تغییرات تحویل خواهند گرفت.

با تشکر

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 فروردین 1390, 09:21 
آفلاين
يار همراه
نماد کاربر

DEATH نوشته است:
لازم نيست منتظر تحويل شدش بشيم تا ببينيم كه تا اون موقع چه تغييراتي توش ميدن.
قضيه داخل ماشين كه بماند كه به مردم عكس نشون ميدن.
اين هم يه تفاوت ديگه.

تصوير سايت با پروژكتور
تصوير

تصوير رونمايي بدون پروژكتور
تصوير

موفق باشيد.

نه حاجی دو تا مدل داره اون قرمزه که ای ال ایکسه پروژكتور داره.

تصوير

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 959 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: