عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش انتخاب عکس برتر اولین دوره مسابقات عکاسی از ماکت

امروز 3 اردیبهشت 1393, 19:21

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:

- لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، به وسیله ی گزینه جستجو، از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 257 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: سیناد
پستارسال شده در: 29 آبان 1389, 00:38 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: سیناد2
یادم رفت لینکو بذارم. منظورم این سیناد بود. همه سیناد سوارا تو رو خدا نظر بدن : http://www.tuningtalk.com/forum/ii-t47752.html

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 آبان 1389, 00:54 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: مشخص نشده!
shantiya نوشته است:
یادم رفت لینکو بذارم. منظورم این سیناد بود. همه سیناد سوارا تو رو خدا نظر بدن : http://www.tuningtalk.com/forum/ii-t47752.html

ماشین سالمیه اگر راه بیاد خوبه ، ضمناً بعد از خوندن کامل کلوپ سیناد تصمیمتون رو برای ورود به جرگه سیناد سواران بگیرید هر قدر بیشتر مطمئن باشید بیشتر از این ماشین و قابلیت هاش لذت می برید .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 آبان 1389, 00:58 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: مشخص نشده!
shantiya نوشته است:
راستی بجه ها نظرتون رو درباره این هم بگید. تو رو خدا همگی بسیج شید و کمکم کنید. :smile: نظرتون درباره قیمت و وضعیت این سیناد چیه؟ اگه خواستم بخرم به چه مکانیکی نشون بدم؟ کجا؟

اگر سرویس های ماشین تو نمایندگیش انجام شده باشه کل پرونده رو با اجازه مالک ماشین برات رو می کنن جیک و پوک

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 29 آبان 1389, 01:43 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

سایت ایران ماشین رو چک میکردم اینو دیدم:
http://www.iranmashin.com/index.php?mod ... 292&mashin
سیناد مدل 84 کمی برام عجیب بود همیشه فکر میکردم تا مدل 82 نهایت 83 تولید شده ولی..
.
.
سینادی که دوستمون تو همین سایت اگهی کرده از لحاظ ظاهری فوق العادس،فنی هم گویا با انجین ال 90 یکسانه و از لحاظ لوازم و تعمیرکار ظاهراً میشه ساپورتش کرد ..(اگر اشتباه میکنم تذکر بدید!)
با این قیمت وسوسه انگیزه مخصوصاً برای کسی که با 2-3 ملیون پول بیشتر بخواد ماشین صفر و البته اسباب بازی بگیره!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 13:36 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

shantiya نوشته است:
راستی بجه ها نظرتون رو درباره این هم بگید. تو رو خدا همگی بسیج شید و کمکم کنید. :smile: نظرتون درباره قیمت و وضعیت این سیناد چیه؟ اگه خواستم بخرم به چه مکانیکی نشون بدم؟ کجا؟

سلام
ببین سیناد ماشینی هست که باید عاشقش باشی تا بگیری از لحاظ آپشن داخلی ضعیفه زیاد زرق و برق نداره
البته موتورش خیلی پیشرفته است و خیلی چیزها را خودکار خودش درست می کنه ECU قابل مقایسه با هیچ یک از ماشین های داخلی نیست
البته خودتم می تونی هر آپشنی دلت بخواد رو سیناد ببندی
سیناد کلا بدرد کسی می خوره که می خواهد باهاش رانندگی کنه سرنشیان ها زیاد حال نمی کنند البته فضای زیاد و راحت سیناد هم نمی تونند منکر بشوند.
ولی کسی که می خواهد با سیناد رانندگی کنه مطمئن باش سیناد را با هیچی عوض نمی کنه.
فکرات را بکن ممکنه خیلی ها سرزنشت کنند و شاید هم خودت پشیمون بشی اما اگر عشق سیناد داری بخر.
البته اگرم ترس تو راه موندن داری نخر.خیلی ها ترس تو راه موندن دارند که سیناد نمی خرند.
اما اگر دنبال یک ماشین با کیفیت از لحاظ فنی هستی واقعا می تونه انتظارت را براورده کنه.
خیلی ها بودن می گفتن سیناد ماشین نیست ولی بعد از اینکه سوارش شدن یا تو خیابون مانورهای سیناد را دیدن نظرشون کاملا عوض شده.
من خودم به شخصه سیناد را بغیر از تیپ 5 عوض نمی کنم حتی دلم نمیاد چون سیناد همه چیزش فرانسه و کشور های درجه 1 اروپاست اما تیپ 5 یا ایران یا کشور های در حال توسعه و رده پایین.

یا علی

آخرين ويرايش توسط سیناد دوست on 30 آبان 1389, 13:58, ويرايش شده در 2.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 13:38 
آفلاين

M0h.7184 نوشته است:
سیناد مدل 84 کمی برام عجیب بود همیشه فکر میکردم تا مدل 82 نهایت 83 تولید شده ولی..
.
.
سینادی که دوستمون تو همین سایت اگهی کرده از لحاظ ظاهری فوق العادس،فنی هم گویا با انجین ال 90 یکسانه و از لحاظ لوازم و تعمیرکار ظاهراً میشه ساپورتش کرد ..(اگر اشتباه میکنم تذکر بدید!)
با این قیمت وسوسه انگیزه مخصوصاً برای کسی که با 2-3 ملیون پول بیشتر بخواد ماشین صفر و البته اسباب بازی بگیره!

موتور تند 16 سوپاپ هست سیناد 8 سوپاپ ولی واقعا موتور قدرتمند و با کیفیتی چون اصل فرانسه است موتور و تمامی متعلقات فنی مثل گیربکس و کلاچ و..

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 13:55 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: BMW E30 & E21
M0h.7184 نوشته است:
.
.

به نظرم یه خورده قیمتش بالاست سیناد کمتر از اینه قیمتش :-D =n
ولی نوشته در حد صفر :-D

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 15:59 
آفلاين
شروع حركت

نوع خودرو: سیناد2
سلام. دوستان من رفتم یه سیناد دیدم. می گفت 5600 . آخرش تا 5 میلیون هم راضی شد. پشت فرمونش نشستم، موتورا بد نبود اما داخلش خیلی در به داغون بود. مدل 83 بود و 180 هزار تا کار کرده بود. خیلی داخلش دلم رو زد. درهاش هم خیلی صدا می دادن. داخلش خیلی بی کیفیت هست. از پراید خودم هم خیلی خیلی بی کیفیت تر بود. اینی که من دیدم داغون بوده یا کلا داخلش از پراید هم بدتره؟ دوستانی که سیناد دارن اگه می شه لطف کنند و از داخل ماشینشون عکس بذارند. از جلو داشبورد و رو دری ها و ... .

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 16:08 
آفلاين

عکسش اینجا هست ii-t47752.html ولی کلا داخلش خوش قیافه نیست و کیفیتی خوب نداره.
شاید حالا مال اون خیلی خراب بوده داشبورد من دقیقا مثل همین عکسه هست.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 30 آبان 1389, 17:21 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: BMW E30 & E21
shantiya نوشته است:
سلام. دوستان من رفتم یه سیناد دیدم. می گفت 5600 . آخرش تا 5 میلیون هم راضی شد. پشت فرمونش نشستم، موتورا بد نبود اما داخلش خیلی در به داغون بود. مدل 83 بود و 180 هزار تا کار کرده بود. خیلی داخلش دلم رو زد. درهاش هم خیلی صدا می دادن. داخلش خیلی بی کیفیت هست. از پراید خودم هم خیلی خیلی بی کیفیت تر بود. اینی که من دیدم داغون بوده یا کلا داخلش از پراید هم بدتره؟ دوستانی که سیناد دارن اگه می شه لطف کنند و از داخل ماشینشون عکس بذارند. از جلو داشبورد و رو دری ها و ... .

تو سیناد یه خورده بیریخته و سروصدا هم داره :D

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 257 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 26  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: