عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اطلاع رسانی در مورد تغییرات و رفع مشکلات سایت
2014 FIFA World Cup Brazil

امروز 24 جولاي 14, 03:34

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 3429 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 343  بعدي
نويسنده پيغام
پستارسال شده در: 09 دسامبر 10, 10:51 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 01 اکتبر 10, 11:24
نوع خودرو: corsa
راستی چند وقت پیش هم که پیش انوش برده بودمش بهم گفته بود یکی از سیلندرهاش کج شده و باعث میشه خام سوزی پیدا کنه و ازاین حرفا... حدود 300تومنی ام خرجش میشه.ولی صدای موتور به نظرم طبیعی میاد.مصرفشم حدودا 7الی 8% ا. وقتی ام که یکهو بهش گاز میدی( درحالت خلاص امتحان کردم) دود سیاهی میزنه بیرون. حالا اگه همینجوری باهاش راه برم مشکل دیگه ای هم براش بوجود میاد؟ یا سریعتر ببرم پیش همون انوش درستش کنه؟ راستی اینم گفت که اگه بخوای موتورو تراش بدمو آستراییش کنمم حدود 700تومن و اگه ecuو اینارم عوض کنم و خلاصه کامل موتور آسترا روش پیاده کنمم حدود 1200/1300 میشه. حالا چیکار کنم به نظرتون؟؟؟ ذهنم خیلی درگیر این مساله شده....
ممنون از راهنماییتون

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 دسامبر 10, 13:59 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 16 مه 08, 13:47
نوع خودرو: Peugeot 206 SDV8
shahab_corsa نوشته است:
راستی چند وقت پیش هم که پیش انوش برده بودمش بهم گفته بود یکی از سیلندرهاش کج شده و باعث میشه خام سوزی پیدا کنه و ازاین حرفا... حدود 300تومنی ام خرجش میشه.ولی صدای موتور به نظرم طبیعی میاد.مصرفشم حدودا 7الی 8% ا. وقتی ام که یکهو بهش گاز میدی( درحالت خلاص امتحان کردم) دود سیاهی میزنه بیرون. حالا اگه همینجوری باهاش راه برم مشکل دیگه ای هم براش بوجود میاد؟ یا سریعتر ببرم پیش همون انوش درستش کنه؟ راستی اینم گفت که اگه بخوای موتورو تراش بدمو آستراییش کنمم حدود 700تومن و اگه ecuو اینارم عوض کنم و خلاصه کامل موتور آسترا روش پیاده کنمم حدود 1200/1300 میشه. حالا چیکار کنم به نظرتون؟؟؟ ذهنم خیلی درگیر این مساله شده....
ممنون از راهنماییتون

خب شما اول یدونه موتور آسترا با کد C14SE (قدرت 82 اسب) پیدا کن، ببین قیمتش با ECU چقدر میشه، موتور خودت رو هم ببین چند بر میدارن (از چندتا قیمت بگیرید)
دستمزد تعویض موتور رو هم حساب کنید
احتمالا به صرفه باشه که موتور رو تعویض کنید

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 دسامبر 10, 14:38 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 04 سپتامبر 10, 20:03
نوع خودرو: vectra/racer
shahab_corsa نوشته است:
ممنون از راهنماییتون

یعنی چی؟
اگه پیستون001/0میلیمتر کج بشه بلافاصله موتور شما قفل میکنه و دیگه روشن نمیشه چه برسه بخواد خام سوزی کنه...
اون دود سیاه مربوط به سیستم سوخترسانی هستش یا جرقه موتور مشکل داره...موتور اگه خراب باشه دود ابی میده که حاصل سوختن روغنه.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 دسامبر 10, 14:44 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 01 اکتبر 10, 11:24
نوع خودرو: corsa
من زیاد وارد نیستم چیزی که از صحبتاش برداشت کردم این بود. پس یعنی موتورم سالمه؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 09 دسامبر 10, 15:07 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 04 سپتامبر 10, 20:03
نوع خودرو: vectra/racer
اگه کمپرس نداره.دود ابی نداره.قدرت موتور کم نشده.درجا به طور محسوس نمیلرزه.سروصدای الکی نمیده موتور سالمه.
دقت کن وقتی در روغن موتورو باز میکنی فشار کمپرس موتور میزنه از اونجا بیرون و این عادیه ولی بخار رنگ داره و حجمش خیلی زیاده.
اگه موتورو وقتی سرده روشن میکنی ولی دود ابی نمیده هم رینگ سالمه هم واشر سوپاپ ها.
اگه واشر سرسیلندر خراب باشه اب و روغن قاطی میکنه.تو رادیات (وقتی سرده باید چک کنی)کمپرس میزنه. سریع داغ میکنه.موتور نابود میشه.و.....
اگه اینطوری نیست موتور سالمه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 دسامبر 10, 18:33 
آفلاين

تاريخ عضويت: 16 آگوست 10, 01:28
نوع خودرو: Opel Corsa
درود
چند روز پیش اومدم ماشین رو روشن کنم... هرچی استارت زدم ماشین روشن نشد !!!
تنها راه روشن شدنش اینه که پدال گاز رو تا ته فشار بدم و استارت بزنم...
بعد از 10-20 تا استارت روشن میشه و دوده سیاه رنگ شدید از اگزوز میزنه بیرون...
پیش هر مکانیکی بردم نفهمید مشکلش چیه...
حتی کاربرات رو هم چک کرد گفت مشکلی نداره...
چراغ چک هم مدام روشنه
به نظر شما مشکل کجاست ؟؟؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 10 دسامبر 10, 21:46 
آفلاين
سرعت : 35 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 12 فبريه 10, 11:33
نوع خودرو: 206v8.RacerGti.Pride
مگه کورسا کاربراتوریه؟
بهترین کار اینه که حتماً سریعاً دیاگ بزنی
پیش کدوم تعمیر کاری رفتی که چراغ چک وقتی روشنه دیاگ نزده که بفهمه ماشین چشه؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 دسامبر 10, 01:24 
آفلاين
سرعت : 22 كيلومتر در ساعت

تاريخ عضويت: 11 اکتبر 09, 13:56
shahab_corsa نوشته است:
mihman نوشته است:
نشت روغن از چند حجای مختلف ممکنه. درب روغن رو باز کن ببین وقتی موتور در حال کار کردن هست آیا بخار روغن از این در بیرون می زنه یا نه. در رو که باز کردی نباید کمترین بخار روغنی ازش بزنه بیرون. اگه زد بیرون موتورت خلاصه. رینگ هاش شکسته و یا شل کرده و احتمالا کارت به تراش یلندر بکشه. در کل این ماشین ها با این موتور کم حجمی که دارند مناسب این کارهایی که کردی نیستند. باهاشون از این شوخی ها بکنی ممکنه یم میلیون و خورده ای پیاده ات کنه

نههههههههههه.........بخار میزنه بیرون که!!!!!!!!!! حلا باید چیکارش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ :cry:
درب روغن رو باز بذار دو دقیقه ای ازش بگذره بعدش هم ببین بخار روغن می ده بیرون یا نه. وقتی درب رو باز می کنی یه بخار شاید بزنه بیرون ولی اگه همینجوری بیرون زدن بخار ادامه داشت که دیگه رینگ هات خلاصه. البته با اون سرعتی که تو دنده سه رفتی یقین دارم موتورت تعطیله. نیای به تعویض کامپیوتر مرکزی ات نیست. یه نیم موتور آسترا تمیز می گیری. قیمت حدودهای 450 هست. می اندازی روی ماشین. می گن سر سیلندر هم باید استرا بندازی ولی ننداختی هم ننداختی. ماشین ات می شه موتور استرا با سیستم سوخت کورسا. وقتی روشن شد شدیدا خام سوزی پیدا می کنه. می بری با دستگاه دیگاگ تراکم بنزین ات رو می ذاره روی حداکثر و ماشین ات عین کرگدن سر بالایی رو راه می ره. من خودم همه اینکارها رو کرده بودم. برای من با تمام لوازمش که البته سر سیلندر هم عوض کرده بودم حدود 1200 در اومد

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 دسامبر 10, 01:25 
آفلاين

البته اینی که گفتم در بدترین حالت بود. ممکنه با تعویض ساده رینگ ها مشکل ات هم حل بشه. در کل فکر می کنم موتورهای 1200 سی سی برای کورسا اصلا قابل قبول نیستند و من که نمی پسندم.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 11 دسامبر 10, 01:30 
آفلاين

OpelSnooker نوشته است:
درود
چند روز پیش اومدم ماشین رو روشن کنم... هرچی استارت زدم ماشین روشن نشد !!!
تنها راه روشن شدنش اینه که پدال گاز رو تا ته فشار بدم و استارت بزنم...
بعد از 10-20 تا استارت روشن میشه و دوده سیاه رنگ شدید از اگزوز میزنه بیرون...
پیش هر مکانیکی بردم نفهمید مشکلش چیه...
حتی کاربرات رو هم چک کرد گفت مشکلی نداره...
چراغ چک هم مدام روشنه
به نظر شما مشکل کجاست ؟؟؟

مال من هم روشن بود چک کردم. درب کاپوت رو می زنی بالا زیر جلو پنچه ای که برف پاک کن ها روش سورا هستند یه قطعه الکترونیکی هست که یه شلنگ به ته اش وصله. چک کن ببین اولا این شلنگ سوراخ نداشته باشه در ثانی هر دو سرش محکم به جایی که باید وصله باشه متصل هست! به احتمال خیلی زیاد از اینه. سوکت اش رو هم در بیار چک کن و تمیز بکن. روشن نشدن موتور هم دلایل زیادی می تونه داشته باشه. وقتی موتور روشن شد درب روغن رو عین همون پست بالایی که گفتم باز کن ببین بخار روغن میاد بیرون یا نه. ماشین من هم دقیقا همین حالت ماشین تو رو داشتم. فهمیدذم کمپرس شدید داره و نیاز به تعویض موتور پیدا کردم. البته خدا کنه ماشین تو سالم بوده باشه

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 3429 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 343  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: