عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش اطلاع رسانی در مورد تغییرات و رفع مشکلات سایت
2014 FIFA World Cup Brazil

امروز 25 جولاي 14, 16:23

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 2813 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 282  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: سورن ELX
پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 08:31 
آفلاين
شروع حركت

تاريخ عضويت: 22 سپتامبر 05, 10:51
دوستان بنظرتون مشکل فندک توی سورن های تحویل داده شده در ماه مرداد ویا ماشین هایی که در آینده تحویل داده می شه رفع شده؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 09:15 
آفلاين
شروع حركت

تاريخ عضويت: 21 آپريل 10, 16:28
نوع خودرو: سمند EF7
دوستان
من مدتیه دنبال ثبت نام این ماشینم.. اما هنوز موفق نشدم... به هر جا عقلم می رسیده هم سر زدم... اگر کسی از شما کانالی داره یا می دونه چه جوری می شه فهمید که ثبت نام بعدی اش کی هست، لطفا خبر بده... مردم از بی ماشینی....

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 09:58 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 12 ژوئن 11, 22:23
نوع خودرو: رنو/206t2/RD/سورنelx
نقل قول:
دوستان لطفأ بحث در مورد ثبت نام و تحویل و مشکلات مربوطه رو در تاپیک مربوط به این موضوع "سؤالات و مشکلات مربوط به خرید، ثبت نام و تحویل انواع سمند" مطرح کنند، این چند صفحۀ اخیر کلأ از این موضوعات پر شده و ربطی به این تاپیک نداره...

حرف شما درسته ولی دوست عزیز دو یا سه نفر این ماشین رو اینجا دارن که تنها کاری که میشه اینجا انجام داد درد دل با کسایی هست که این ماشین رو هنوز تحویل نگرفتن تا یکمی احساس کنی فقط تو نیستی تقریبا داره میشه سه ماه ثبت نام کردی ماشین رو نگرفتی ! خدا خراب کنه این ایران فرقون خراب شده رو !

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 10:01 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 06 آپريل 10, 16:10
نوع خودرو: سورن ef7 ELX
دوستان کسی عکس از سورن ای ال ایکس آبی کبود رنگ نداره؟؟؟
ممنون میشم اگر کسی داره آپلود کنه آخه من آبی کبود رنگ ثبت نام کردم ولی شک دارم که انتخابم درست باشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 12:28 
آفلاين
سرعت : 15 کيلومتر در ساعت

تاريخ عضويت: 30 ژوئن 11, 20:06
نوع خودرو: مشخص نشده!
behnam2927 نوشته است:
ممنون میشم اگر کسی داره آپلود کنه آخه من آبی کبود رنگ ثبت نام کردم ولی شک دارم که انتخابم درست باشه

دوست عزیز منم آبی کبود ثبت نام کردم. من سورن آبی کبود دیده ام خیلی زیباست به همین خاطر هم همین رنگ ثبت نام کردم. متاسفانه هنور پس از 72 روز هنور تحویل نگرفتم.

-- 17 مرداد 1390, 13:33 --

سنه دژ نوشته است:
بالاخره طلسم شکسته شد و بعد از 70 روز وضعیت قرارداد از (آماده تخصیص) به (خط تیره ) تبدیل شد یعنی که ماشین سند خورده و آماده حمل به مقصد میباشد . امید وارم وضعیت قرارداد همه دوستان هر چه زودتر به خط تیره تبدیل بشه .

دوست عزیر رنگ ماشین ثبت نامی شما چه رنگی است؟ چون تاریخ ثبت نامی من هم دقیقا 7 خرداد است ولی وضعیت من هیچ تغییری نکرده است! در ضمن میتونی عکس وضعیت را بزاری؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 12:43 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 20 آپريل 11, 00:07
نوع خودرو: Samand Lx EF7 Mux
djhamido2 نوشته است:
دوستان من میخوام سمند سورن elx بخرم به نظرتون خوب هست یا نه؟

من شنیدم که پشت صندلیش مانیتور داره و موتورش هم یه زانتیایی معروفه ... آیا اینقدر کامله این ماشین یا اینکه یارو چرت میگفت؟

راستی قیمت فول سفارشیش چند هست و آیا تو اون رنج قیمت ، انتخاب عاقلانه ایه؟

دوستان لطفاً نظر بدین چون تجربه ی شما خیلی برای امثال من با ارزشه. ممنون و خدانگهدار

سلام
آقا اشتباه به عرضت رسوندن این ماشین کامله اما همون موتورهای xu7 که روی سمند و پژو نصبه روش هست
موتور زانتیایی کجا بود اگه هم موتور زانتیایی بود باز هم جالب نبود به خاطر مصرف زیاد
این ماشین قرار بود با ef7 بیاد که منم منتظر خریدن بوذم که الان متوجه شدم با ef7 اصلا تولید نمیشه و قراره روی دنا بندازن
اینها همش سیاستهای کثیفه ایران خردو هست هرکی کم مصرف با موتور پرقدرت میخواد lxef7 و هر کی امکانات خوب داخل خودرو و زیبایی داخل و مصرف نسبتا بالا با موتور قدیمی soren elx xu7
حالا یکیش رو باید انتخاب کنی حق ندارن هر دو امکانات را روی 1 ماشین داشته باشی
مرگ بر ایران خردو

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 13:10 
آفلاين
سرعت : 26 كيلومتر در ساعت

تاريخ عضويت: 23 مارس 11, 01:09
نوع خودرو: L90-Soren ELX-Pride
نقل قول:
دو هفته پيش از ايران خودرو مركز تماس گرفتن و در مورد عدم عملكرد فندك خودروي سورن اعلام فراخوان كردن. ما هم گفتيم ماشين صفرو دستكاري مي كنن خراب مي شه و در ضمن چون اهل دود هم نيستيم نبرديم. از دوستان اگه بابت اين فراخوان كسي ماشينشو به نمايندگي برده لطفا بگه چيكار كردن و مشكل از كجا بود؟ ممنون

من فردا صبح قراره برم.
البته حرفت درسته, هرچی کمتر بری نمایندگی بهتره!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 13:44 
آفلاين
شروع حركت

تاريخ عضويت: 22 سپتامبر 05, 10:51
HamedNet نوشته است:
نقل قول:
دو هفته پيش از ايران خودرو مركز تماس گرفتن و در مورد عدم عملكرد فندك خودروي سورن اعلام فراخوان كردن. ما هم گفتيم ماشين صفرو دستكاري مي كنن خراب مي شه و در ضمن چون اهل دود هم نيستيم نبرديم. از دوستان اگه بابت اين فراخوان كسي ماشينشو به نمايندگي برده لطفا بگه چيكار كردن و مشكل از كجا بود؟ ممنون

من فردا صبح قراره برم.
البته حرفت درسته, هرچی کمتر بری نمایندگی بهتره!

میتونم بپرسم شما ماشینتو چه تاریخی تحویل گرفتی دوست عزیز؟

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 14:53 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 12 ژوئن 11, 22:23
نوع خودرو: رنو/206t2/RD/سورنelx
نقل قول:
اینها همش سیاستهای کثیفه ایران خردو هست هرکی کم مصرف با موتور پرقدرت میخواد lxef7 و هر کی امکانات خوب داخل خودرو و زیبایی داخل و مصرف نسبتا بالا با موتور قدیمی soren elx xu7

منم با نظر دوستمون موافقم.که سیاست فروش اون شرکت ....
منم دنبال سورن با موتور ef7tc بودم که شنیدم حالا حالا ها تولید نمیشه چه برسه بزارن روی این ماشین با ef7 هم با توجه به مصرف و قدرت بیشتر دوست داشتم که با توجه به تحقیقاتی که کردم در حال حاضر نه ایده آل! این موتور قدیمی رو بگیری بهتره از درد سر موتور ef7 که توی مرحله آزمایشیه و کسایی که خریدن به جای ایرانخودرو دارن ماشین رو تست میکنن که بیش از 50 درصد ناراضین!!اینو از کسایی که میشناسم دارن و تجربه شخصی مسافرت با این موتور! میگم. منم این سورن رو بخاطر امکانات و لوکس تر بودن نسبت به lx گرفتم که واقعا دیگه زیاد شده !
نقل قول:

من آبی کبود رو ندیدم ولی مشکیش رو که نزدیکه بهش توی نمایندگی دیدم که خیلی خوشگل بود در کل بهتر از سفیده که خیلی زیاد شده ! اگه توی منطقه غرب و جنوب نیستی که بخاطر گرما و گردوخاک به غیر از سفید نمیشه داشت .کار خیلی خوبی کردی ! مبارک باشه

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 08 آگوست 11, 15:53 
آفلاين
نماد کاربر

تاريخ عضويت: 06 آپريل 10, 16:10
نوع خودرو: سورن ef7 ELX
دوستان چشمتون روز بد نبینه که امروز ایرانخودرو بدجور حالما گرفت.
امروز ظهر یکی از دوستانم زنگ زد گفت واست سورن ای ال ایکس صفر گیر آرودم بیا تا واست قولنامش کنم جاتون خالی من هم با کلی ذوق و شوق رفتم قرار شد نصف نقد بدهم نصف هم چک. با خودم گفتم پس برم ایرانخودرو انصراف بزنم ببینم کی پولم را میدهند که چکش را بدهم اما وای از دست ایرانخودرو هر کاری کردم طرف گفت نمی تونی انصراف بزنی کم مونده بود که بندازنم بیرون خلاصه امروز حالم بدگرفته شد

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 2813 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 282  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: Omid.M و 6 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: