عضويت تی تی آپلود!! قوانین تیونینگ تاک سومین نمایشگاه خودروهای مدل و کلکسیونی ورود

تغییرات جدید انجمن بازار تبلیغات در تیونینگ تاک لغت نامه ی جامع خودرویی RSS آپلودسنتر گروه پایش

امروز 28 نوامبر 14, 09:04

جستجوی تیونینگ تاک  جستجوی گوگل  

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

قوانين انجمن

1. قوانین تیونینگ تاک :arrow:
2. راهنمای استفاده از فوروم :arrow:
- لطفا قبل از ایجاد تاپیک جدید از تکراری نبودن آن مطمئن شوید.
- لطفا فقط در رابطه با موضوع تاپیک، پست ارسال کنید.

ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 848 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 85  بعدي
نويسنده پيغام
 موضوع پست: Re: رینگ - لاستیک - قالپاق
پستارسال شده در: 15 جولاي 11, 13:11 
آفلاين
دنده 1
نماد کاربر

نوع خودرو: .پیکان75.پراید82.
سلام به همه
ببخشید شاید جاش اینجا نباشه یه مدتی هست برام یه مشکلی پیش اومده که اگر بچه ها لطف کنن و به تاپیکم سر بزنن و کمک کنن ممنون میشم
ماشینم هم روا هست و به این خاطر اینجا پیام دادم اگر لطف کنید دو صفحه اخر تاپیک رو بخونید ممنون میشوم
منتظر حضورتون هستم
-----------------------------------
راستی آقا مهدی عزیز الان خوندم که رینگ و لاستیک 16 انداختید؟؟درسته
میشه یه چند تا عکس بزارید و نتیجه رو بگید؟؟
اگر خوب باشه شاید رینگ اسپرت هام رو بفروشم و رینگ و لاستیک 16 بگیرم
منتظرم

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 16 جولاي 11, 20:20 
آفلاين
سرعت : 24 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: 11-43
ROAD STAR نوشته است:
Amin Mi-16 نوشته است:
سلام دوستان خوبم...

یه سول دارم ...
میگم اگه رینگ 16برای آردی با لاستیک پهن بزارم...
توی سرتش چه تاثیری داره...؟
کم میشه یا زیاد...؟
برای شاسی اینا خطری نداره...؟

اگر برارم لرزش توی اتاق زیاد میشه...
برای این کار باید چیکار کنم...

کمک فنری میتونم بزارم که یکم نرم تر کار کنه...؟

از دوستان میخوام که راهنمایی کنن...
ترجیح میدم که رینگ همون 16 باشه با لاستیک پهن...

دوست عزیز لطفا بیخیال این مورد شو،به چند دلیل:
1-گیر میکنه به گلگیر جلو موقع پیچیدن(مگه اینکه هرگز نخوای بپیچی :-( )
2-خطای سرعت سنجت افتضاح می شه(سرعت سنج عدد کمتری از سرعت واقعی ماشین رو نشون می ده)
3-جلوبندیتو داغون می کنه. :chol:
4-به پمپ هیدرولیک فشار میاد و فرمونش مثل سنگ سفت می شه.
5-از نظر من قیافه آردی با رینگ 16 خیلی عجیب و بیریخت میشه و فقط انگشت نما می شی.
6-دست اندازها رو خیلی بیشتر حس می کنی.کمک فنر هم اگر عوض کنی مهندسی و محاسبات ماشین بهم می خوره(خطر)
7-ماشینت به زودی به سروصدا می افته و فرسوده میشه.

به هرحال از این مورد بگذر.رینگ اسپرت 14 معتبر با تایر 185/65 خارجی براش کافیه.اگه رینگ اسپرت نمیندازی با قالپاق پرشیا خیلی به ماشینت رخ میده.

سلام...

من 1 رو آنچنان که شما میگید قبول ندارم... آردی کاسه تایرش که پیکان نیست که این همه میزنید تو سرش...
کاسش پژو هست... فکر نمیکنم گیر کنه به گلگیر اما از اینکه رینگ میزنه بیرون شک ندارم.../اتفاقا از پشت پهن میشه و جلوه ی قشنگی هم داره...

2 رو هم به نسبت قبول دارم ولی نه اون حدی که شما میگین افتضاح میشه... خیلی خیلی اختلاف داشته با سرعت سنج 10-15تا اون حدی نیست که شما این طوری میگین...

3 رو هم زیاد قبول ندارم تا حالا هم از کسی در این مورد چیزی نشنیدم تازه خیلی هم راضی بودن بعدشم به فرض محال که بشه که نمیشه مگه من میخوام از رو دست انداز بپرم که اینجوری بشه...

4 رو هم قبول دارم ولی نه این حدی که شما میگین مثل سنگ میشه چون از هرکس رینگ 16 انداخته گفته یکم منم امتحان کردم اما زیاد سفت نشده توی اون شرایط با کف دست هم شد که فرمونو بچرخونم مشکلی نداشت...

5 رو هم به هیچ عنوان قبول ندارم بلکه یه چیز متفاوت و زیبا میشه مخصوصا از پشت ماشین که پهن تر نشون داده میشه...

6 رو کاملا قبول دارم این برای همه ی ماشینا صدق میکنه اما در مورد کمک فنر اصلا قبول ندارم چون یکی از دوستانم رفته بود کمک فنر تویوتا انداخته بود روش یه چیزی تو مایه های اینکه توی سمند نشستی و داری از روی دست انداز رد میشی...

7 رو هم قسمت سر و صدا رو زیاد قبول ندارم چون از هر کس پرسیدم گفته به همچین مشکلی بر نخورده من که به چشم ندیدم اما مشکوکم بعدشم گفتم که من که نمیخوام باهاش تند یا مسابقه بدم...قسمت فرسوده شدن رو هم به هیچ عنوان قبول ندارم...

بعدشم از همه مهمتر اینه که آردی من مدل آخرای 80 هست تا حالا 63هزار کار کرده...

از همه مهمتر که شاخ همه در میاد اینه که لاستیکاش هم که دارم استفاده میکنم فابریکه یعنی الآن حدودا 10 ساله که داره با لاستیکای فابریک خودش حرکت میکنه...

پس من حالا ها با آردی خودم مانوور میدمو تاختو تاز میکنم... :-x

توی دنده 3 با دور موتور3000 سرعتم 65هست با یه سمند که 100000تا هم کار کرده بود که مال یکی از دوستامه دور موتور 3000 سرعتش 60 تا بود از این بابت خیالم از ماشینم راحته...

حالا قراره با همون سمنده یه کورس بذارم فیلمشم اگه تونستم آپلود میکنم... ولی همچین زیاد بسنگی به ماشین نداره بیشتر راننده مهمه که وارد باشه... :evil:
قراره هر کس برد یک هفته شام مهمان کنه... اینم اولین و آخرین کورسیه که میزارم اگرم بخوام کورس بذارم با همون رینگ و لاستیک فابریک خودش مسابقه میدم نه با رینگ اسپورت چون پیش گیری بهتر از درمان است :smile:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 جولاي 11, 11:09 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: 405 82
ولي بيشتر جلوبنديسازها ميگن رينگهاي پهن تر از استاندارد ماشين جلوبندي رو خراب ميكنه :-D

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 جولاي 11, 12:12 
آفلاين
نماد کاربر

وقتى رينگ ميندازى خب بايد رعايتش هم بكنى همين طور نيست كه حالا چون رينگ اسپرت انداختى با قبلش تفاوتى نكنه...
مسلما بعضى چيزا رو بدست ميارى بعضى چيزاى ديگرو از دست ميدى...

اما جلو بندى بستگى به ماشين هم داره...

مثلا رينگ اسپرت براى سمند يخورده درد سر داره چون جلوبنديش زود ميريزه به هم...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 17 جولاي 11, 18:28 
آفلاين
نماد کاربر

رینگ اسپرت منظور همون رینگ پهن هست...

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 18 جولاي 11, 10:15 
آفلاين
سرعت : 20 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Maximus-White rabbit
سلام
در مورد 1:شما اگه یه تصادف کوچیک بکنید و سپر جلو از سمت چپ یا راست یکم عقب بیاد،اونوقت وقتی فرمون رو تا ته بپیچی تایر با رینگ 14گیر می کنه به گلکیر.حالا فرض کن که
رینگ 16 باشه و گلگیر هم سرجاش.پس گیر می کنه.منم نگفتم کاسه چرخش ماله پیکانه ولی جلوبندیش که متعلق به پیکانه(نه کامل).اگر اینطور نبود که شعاع گردش فرمانش کمتر از پژو
نمیشد.
مورد2:رینگ 16 بندازین بعد به سرنشین بگین جی پی اس گوشیشو روشن کنه.100 تا که رسیدین می بینید اختلاف یعنی چی.گاهی 5 کیلومتر بر ساعت اضافه باعث میشه پلیس
متوقفتون کنه،مصرف سوخت تو سرعتهای بالا بیشتر بشه و مهمتر اینکه راننده خودشو با سرعتی که سرعت سنج نشون میده مطابقت میده.کسانی بودند که رینگ 17 انداختن،پلیس که متوقفشون کرد می گفتن ما که 100 تا بیشتر نمیرفتیم اما پلیس در دستگاهش عدد بالاتری ثبت کرده بوده. :(

مورد3:شما از رو دست انداز بپر تا ماهی یه بار کمک عوض کنی.بابا من که با آردی دشمنی ندارم،به خاطر خودتون می گم.خیلی ها عقیده دارند همین رینگ 14 هم به جلوبندی آردی فشار میاره.

مورد4:خودتون قضاوت کنید:فرمان نیمه هیدرولیک آردی با رینگ 13،سفتیش در مقایسه با وقتی رینگ16 بندازین خیلی تغییر نمی کنه! :(

مورد5:این بر اساس سلیقس.بیرون زدن تایر هم بدی های خودشو داره.تو روزهای بارونی مثل تریلی به سمت ماشین عقب آب میپاشه و باعث آزار میشه.
هر چقد که شما کنار گلگیر رو تمیز کنین با عبور از روی سطح خیس دوباره کثیف میشه مگر اینکه شلگیر بندازین که رخ ماشین رو خراب می کنه.ممکنه دوچرخه سوار یا عابر باهاش برخورد کنند.
خدایی نکرده پای مردم بره زیرش(مگه اینکه تو جای شلوغ از آینه همیشه نگاهشون کنی) یا اینکه گیر میکنه به جدول.

مورد6:من گفتم محاسبات ماشین بهم می خوره.اگه قبول ندارید پس موضوع فرمان پذیری متفاوت انواع خودرو ها بر سر پیچ ها رو هم قبول ندارید.

مورد7:از جلوبندی ساز بپرسید آیا اگر من رینگ 16 بندازم زیر آردی جلوبندی ماشینم زودتر فرسوده خواهد شد یا نه؟مسلما جوابش بله است.

باز هم می گم این بلاها رو سر آردی نیارین. :old:

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 18 جولاي 11, 10:28 
آفلاين
سرعت : 40 كيلومتر در ساعت
نماد کاربر

نوع خودرو: Pars-Patrol-Rav4
سلام دوستان
بچه ها يکي يه رينگ خوشگل برا ماشين من معرفي کنه.پارس خاکستري.بنظرتون رينگ خود ايران خودرو از اين مدل Speed Line بندارم بهتره يا رينگ اسپرت.
ممنون ميشم کمکم کنيد بچه ها.

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 18 جولاي 11, 16:04 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

سلام
دیروز رینگ اسپرت کردیم زبر rowdy
تصوير
رینگش 270هزار تومن،لاستیک تیوپلس(کویر185)220هزار تومن.
به نظرتون خوب شده؟ :-D
خودم 70% به دلم نشسته.
راستی رینگ کالسکه ای اصل انگلیسی داشت،2میلیون. :shock:

ماشین فوقالاده نرم شده وصداش هم کم شده.فرمونش هم خیلی تغییر نکرده.
ولی گیر میکنه به گلگیر و رفته رو مخم.انگار دل خودم گیر میکنه به گلگیر :x

نقل قول:
سلام
ازاین ماشین چند تا عکس داری من اینو از نزدیک دیدم صاحبش فروشنده رینگ و لاستیکه تو مشهد

فقط همینا رو داشتم،چند ماه پیش(پارسال)تو یه انجمن خونده بودم که ماشینشو فروخته 6ملیون.
چطوری این رینگو کرده زیر ماشین،من که هرجا رفتم گفتن گیر میکنه به میل تعادل و نمیشه و از این حرفا...!!!!

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 جولاي 11, 03:58 
آفلاين
دنده 2
نماد کاربر

نوع خودرو: شاید پیقان+Pishro135
اقا خیلی خوشگل شده
مبارک باشه.ایشالا به سلامتی و دل خوش استفاده کنی.یه نمه باد بده گلگیرا ررو رات رو بیار پایین تر

بالا
 مشخصات  

پستارسال شده در: 19 جولاي 11, 10:36 
آفلاين
دنده 3
نماد کاربر

نوع خودرو: 405 82
سلام
من هم خبر فروششو تو یه سایتی خوندم ولی خبری از قیمتش نداشتم

بالا
 مشخصات  

نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به مبحث  [ 848 پست ]  برو به صفحه قبلي  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 85  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: SENIOR و 1 مهمان

شما نمي توانيد مبحث جديدي در اين انجمن ايجاد کنيد
شما نمي توانيد به مباحث در اين انجمن پاسخ دهيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن ويرايش کنيد
شما نمي توانيد پست هاي خود را در اين انجمن حذف کنيد
شما نمي توانيد فايل هاي پيوست در اين انجمن ارسال کنيد

انتقال به: